Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Hyundai

 
 
Kona Electric ujela v testech přes 500 km
14.listopad 2018

Vůz Hyundai Kona Electric získal od svého představení v létě 2018 několik automobilových ocenění. Elektromobil je oceňován za dlouhý dojezd, provozní vlastnosti, cenovou dostupnost a celkovou praktickou využitelnost. Jak dopadl v testech Auto Bildu podle metodiky WLTP?

Ministryně: pobídka pro Hyundai se ČR vyplatila
2.listopad 2018

Investiční pobídka továrně Hyundai Motor Manufacturing Czech před deseti lety byla největší pobídkou, jakou kdy Česko poskytlo soukromému investorovi. Státu se již vrátila,“ řekla ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková v továrně v Nošovicích.

Hyundai slaví 10 let výroby v Nošovicích
2.listopad 2018

Slavnostního ceremoniálu v závodě HMMC se 2. listopadu 2018 zúčastnila ministryně průmyslu Marta Nováková, hejtman kraje Ivo Vondrák, korejský velvyslanec v ČR, primátoři a starostové okolních měst a obcí a další hosté.

Hyundai hlásí rekordní prodeje ve 3. kvartále
24.říjen 2018

Evropská Hyundai Motor ohlásila rekordní třetí čtvrtletí. Na základě aktuálních údajů o registracích, zveřejněných Evropským sdružením výrobců automobilů ACEA, vzrostly během prvních devíti měsíců roku 2018 prodeje o 7,1 % v porovnání se stejným obdobím roku 2017.

Hyundai investuje do holografických systémů
27.září 2018

Hyundai Motor Company uskutečnila novou strategickou investici do švýcarského technologického start-upu WayRay AG s cílem urychlit vývoj navigačního systému s holografickým zobrazováním rozšířené reality pro budoucí vozidla. Nová technologie by se mohla objevit ve výbavě velkosériově vyráběných vozidel v roce 2020.

Prague Philharmonia jezdí už 5 let s Hyundaiem
25.září 2018

Hyundai Motor Czech a PKF – Prague Philharmonia slaví výročí již pětileté spolupráce. PKF letos vstupuje do 25. jubilejní sezóny, která začala v pátek 14. 9. 2018 koncertem americké houslistky korejského původu Sarah Chang.

Nové safety cars na Masarykově okruhu
10.září 2018

Provoz na závodní dráze Masarykova okruhu nově zabezpečují tři vozy Hyundai i30, z toho dva ve sportovní verzi N. Auta plní funkce, které jsou pro závodní okruhu zásadní – fungují jako safety car, medical car a vůz pro race control.

Hyundai plní normu Euro 6c u všech modelů
30.srpen 2018

Novou homologaci na emisní normu Euro 6c vstupující v platnost od 1. září splňují všechny hyundaie a kvůli nové legislativě nemusí být omezována výroba žádného z nich. Z ceníku ale mizí některé motory. Například u modelu i20 je nyní jediný motor, původně tam byly tři benzinové a dva naftové.

Hyundai testoval autonomní kamion
27.srpen 2018

Hyundai Motor Company úspěšně dokončila první dálniční jízdu s autonomně řízenou soupravou tahače a návěsu v Jižní Koreji. Nákladní vozidlo Hyundai Xcient ujelo přibližně 40 km na dálnici mezi městy Uiwang a Incheon, a to s velkým návěsem, který simuloval přepravu nákladu.

Hyundai postaví v Petrohradu motorárnu
7.srpen 2018

Automobilka Hyundai chce v průběhu tří let postavit v Petrohradu závod s kapacitou výroby 150 tis. automobilových motorů ročně za 500 mil. USD. V závodě se budou vyrábět motory Gamma (1,6 l) pro vozy Solaris, Creta a Rio a některé další.

Nový prezident Hyundai Motor Europe
2.srpen 2018

Hyundai Motor jmenoval Donga Wooa Choie, bývalého senior viceprezidenta divize evropských provozních činností v Soulu, prezidentem a generálním ředitelem společnosti Hyundai Motor Europe HQ.

Hyundai Europe uzavřel pololetí s rekordem
25.červenec 2018

Hyundai Motor dosáhl v roce 2018 svého historicky nejlepšího prodejního výsledku v Evropě díky nárůstu prodeje o 7,5 % v porovnání se stejným obdobím roku 2017, uvedla automobilka.

Hyundai nalákal na nový program 1000 lidí
23.červenec 2018

Korejská značka rozjela nedávno program „Hyundai odměňuje české řidiče“, který se týká modelů i10, i20, ix20, i30 kombi, i30 Fastback, i40, Kona a Tucson. V čem akce spočívá a jaké má výsledky?

Hyundai předal SUV Tucson Centrinu
9.červenec 2018

Hyundai Motor Czech předala v úterý 3. července vůz Tucson poskytovateli sociálních služeb Centrin CZ, který provozuje domovy pro seniory a domovy se zvláštním režimem na několika místech po České republice.

Hyundai: první český hybrid z Nošovic
22.červen 2018

Hyundai spustil v červnu 2018 v Nošovicích u Frýdku-Místku výrobu hybridního modelu Tucson s technologií MHEV 48 V. Jedná se tak o první hybridní vůz vyráběný na území České republiky.

Hyundai vozil fotbalové hvězdy po Praze
11.červen 2018

O dopravu hráčů během jejich pobytu v ČR na rozlučce Tomáše Rosického s fotbalovou kariérou se postaral partner světového fotbalu automobilka Hyundai. Značka nasadila do akce flotilu 13 aut.

Nošovice startují výrobu nového Tucsonu
4.červen 2018

Automobilka Hyundai zahájila 1. června v Nošovicích výrobu nové verze SUV Hyundai Tucson. Od předchozí verze se liší exteriér i interiér a má také nové motory, uvedl mluvčí automobilky Petr Vaněk.

Nošovický Hyundai předal Tucson hasičům
23.duben 2018

Zástupci Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) a automobilky Hyundai (HMMC) představili unikátní vůz Hyundai Tucson, jež si sbor upravil pro potřeby výuky.