Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Hyundai

 
 
Hyundai spustil službu Charge myHyundai
24.listopad 2020

Hyundai Motor spustila službu Charge myHyundai, která umožňuje jednotný přístup k veřejným nabíjecím stanicím v celé Evropě. Majitelé vozů hyundaiů s elektrickým nebo plug-in hybridním pohonem budou mít přístup k největší nabíjecí síti v Evropě prostřednictvím jedné karty nebo aplikace.

Z Nošovic vyjela modernizovaná Kona Electric
23.listopad 2020

Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) spouští sériovou výrobu inovovaného Hyundai Kona Electric. Výroba elektromobilu si vyžádala mj. úpravy montážní linky, která byla prodloužena o 15 metrů kvůli montáži baterie.

Hyundai bere zpět Donckerwolckeho
4.listopad 2020

Koncern Hyundai Motor Group (HMG) jmenoval Luca Donckerwolkeho do nově vytvořené funkce šéfa kreativní činnosti HMG. Donckerwolke bude pokračovat ve své kariéře znovu v HMG jako výkonný viceprezident a svou kancelář bude mít v technickém centru společnosti Hyundai Motor Europe.

Hyundai prodloužil smlouvu s fotbalem
29.říjen 2020

Spolupráce Hyundai Motor Czech a české fotbalové reprezentace bude pokračovat. Automobilka s výrobním závodem v Nošovicích na Frýdecko-Místecku prodlužuje s Fotbalovou asociací České republiky smlouvu a zůstává po boku reprezentantů minimálně do roku 2022.

Nošovice startují sériovou výrobu Tucsonu
29.říjen 2020

Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) spouští sériovou výrobu nové generace modelu Tucson. Vlajková loď nošovické automobilky, která tvoří zhruba 70 % její produkce, bude na českém trhu začínat na ceně 529 990 Kč včetně zvýhodnění 70 000 Kč.

Video
Hyundai zveřejnil upoutávku na i20 N
26.říjen 2020

Hyundai Motor zveřejnila první upoutávku na nový vysokovýkonný model i20 N. Sportovní hatchback, připravený pro jízdu na závodních okruzích, vychází ze zcela nové generace modelové řady i20 a nezapře inspiraci soutěžním vozem i20 WRC.

Hyundai testoval Tucson v Alpách a Kopřivnici
26.říjen 2020

Hyundai odzkoušel nový Tucson v testovacích centrech, na zkušebních polygonech i silnicích po celém světě. Model byl nakonec před svým uvedením na trh doladěn v České republice a Rakousku.

Hyundai nabízí dotace na nákup elektromobilů
23.říjen 2020

Jako reakci na zrušení plánované VI. dotační výzvy Ministerstva průmyslu a obchodu „Nízkouhlíkové technologie – Elektromobilita“ přináší Hyundai vlastní dotační program, který při nákupu elektromobilu může firemním zákazníkům ušetřit až 200 000 Kč.

Hyundai vyváží systémy palivových článků do Evropy
7.říjen 2020

Hyundai Motor Company zahájila vývoz svého patentovaného systému palivových článků do Evropy, kde ho budou využívat společnosti mimo automobilové odvětví včetně švýcarské firmy GRZ Technologies Ltd., využívající vodíková řešení.

Video
Hyundai chystá premiéru nového Tucsonu
6.září 2020

Hyundai Motor Company zveřejnila první fotografie nového Tucsonu. Mezi přednosti jeho designu patří architektura předních světlometů nazvaná ‚Parametrická skrytá světla‘. Tisková konference u příležitosti světové premiéry vozu bude přenášena pro diváky na celém světě živě 15. září.

Hyundai zahájil předprodej modelu i20
2.září 2020

Dealeři značky Hyundai Motor Czech zahájili 1. září online předprodej nové generace modelu i20. Prvních nových vozů se zákazníci dočkají v průběhu října.

Hyundai Kona Electric ujel 1026 kilometrů
14.srpen 2020

Tři vozy Hyundai Kona Electric stanovily rekord v dojezdu mezi elektromobily této automobilky. Výzva byla jasná: každý vůz měl ujet na jedno nabití sady akumulátorů více než 1000 kilometrů.

Saitz předal Konu manželům Heřmánkovým
3.srpen 2020

Herec Karel Heřmánek s manželkou Hanou převzali z rukou generálního ředitele Hyundai Motor Czech Martina Saitze klíčky od vozu Kona Electric. České zastoupení automobilky se nově stává ekologickým partnerem Divadla Bez zábradlí.

Hyundai rozjel program financování Bez obav
8.červenec 2020

Značka Hyundai spouští produkt, který má zájemcům o financování vozu poskytnout větší jistotu. Mají nově možnost odložení splátek až na devět měsíců, popřípadě si schopnost splácení pojistit. K tomu navíc mohou získat letní prémii ve výši až 115 000 Kč a další Hyundai benefity.

Hyundai ukázal nový i30 v Nošovicích
24.červen 2020

Hyundai Motor předvedl 24. června novinářům výrobu nového modelu i30 v nošovické továrně. Součástí české premiéry vozu byly také statické ukázky modelu a jízda po testovací dráze.

Nový prezident Hyundai Motor Europe
22.červen 2020

Evropskou regionální centrálu povede od 1. července v roli prezidenta a generálního ředitele nový manažer, který převezme pozici po Dongwoo Choiovi.

Nošovický Hyundai podpoří 35 krajských projektů
9.červen 2020

Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) také letos podpoří regionální sport, kulturu a projekty věnované dětem a hendikepovaným. Díky pátému ročníku grantového programu Společně 2020 získá příspěvek od HMMC 35 projektů.

Hyundai podpořil hackathon Hack the Crisis
19.květen 2020

Hyundai se rozhodl prostřednictvím nošovického výrobce Hyundai Motor Manufacturing Czech a českého zastoupení značky Hyundai Motor Czech poskytnout hackathonu Hack the Crisis Czech Republic finanční dar ve výši deset milionů korun za účelem podpory ČR v boji proti pandemii koronaviru.