Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Hyundai

 
 
Hyundai ukázal nový i30 v Nošovicích
24.červen 2020

Hyundai Motor předvedl 24. června novinářům výrobu nového modelu i30 v nošovické továrně. Součástí české premiéry vozu byly také statické ukázky modelu a jízda po testovací dráze.

Nový prezident Hyundai Motor Europe
22.červen 2020

Evropskou regionální centrálu povede od 1. července v roli prezidenta a generálního ředitele nový manažer, který převezme pozici po Dongwoo Choiovi.

Nošovický Hyundai podpoří 35 krajských projektů
9.červen 2020

Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) také letos podpoří regionální sport, kulturu a projekty věnované dětem a hendikepovaným. Díky pátému ročníku grantového programu Společně 2020 získá příspěvek od HMMC 35 projektů.

Hyundai podpořil hackathon Hack the Crisis
19.květen 2020

Hyundai se rozhodl prostřednictvím nošovického výrobce Hyundai Motor Manufacturing Czech a českého zastoupení značky Hyundai Motor Czech poskytnout hackathonu Hack the Crisis Czech Republic finanční dar ve výši deset milionů korun za účelem podpory ČR v boji proti pandemii koronaviru.

Dealeři Hyundaie lákají klienty na bonusy
21.duben 2020

Hyundai od pondělí 20. dubna znovu otevřel showroomy u všech autorizovaných dealerů. Klienty láká na bonusy a servisní akci. Operaci komentuje obchodní ředitel značky Pavel Tomášek.

Hyundai půjčí předváděcí vozy nemocnicím
16.duben 2020

České zastoupení značky Hyundai a nošovický výrobní závod bezplatně zapůjčily v rámci boje s epidemií své předváděcí vozy nemocnicím a zdravotnickým centrům napříč Českou republikou. Kam předváděčky zamíří?

Nošovický Hyundai restartuje výrobu
13.duben 2020

Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošovicích na Frýdecko-Místecku od úterního rána obnovuje výrobu. Korejská automobilka jako poslední z velkých českých finálních výrobců svůj závod uzavřela a jako první jej otevírá.

Nošovice stojí do Velikonoc, Škoda do konce dubna
9.duben 2020

Nošovická automobilka Hyundai oznámila, že rozběhne výrobu po Velikonocích 14. dubna. Škoda Auto potřetí prodloužila odstávku výroby ve všech třech svých českých závodech kvůli pandemii, a to až do 27. dubna. 

Servisy Hyundaie zůstávají v provozu
23.březen 2020

Autorizované servisy značky Hyundai mají za zpřísněných hygienických podmínek i nadále otevřeno. Vozidla jsou při příjmu do servisu i následném předání zpět zákazníkovi vydezinfikována.

Hyundai ix20 ovládl anketu „Senior Car 2019“
19.březen 2020

MPV Hyundai ix20, které se do loňského roku vyrábělo v Nošovicích, ovládlo anketu „Senior Car 2019″, když za sebou nechalo Škodu Fabii a třetí Škodu Karoq. Anketu pořádaly portály i60.cz a automakers.cz za podpory webu garaz.cz a pod záštitou Sdružení automobilového průmyslu.

Výrobu zastaví i Hyundai Nošovice
19.březen 2020

Automobilka Hyundai v Nošovicích na Frýdecko-Místecku kvůli pandemii nového typu koronaviru zastaví od pondělí na dva týdny výrobu. Zaměstnanci budou doma se 70 procenty průměrného výdělku.

Hyundai zahájil výrobu Kony Electric v Nošovicích
12.březen 2020

Hyundai Motor odstartovala 12. března výrobu Kony Electric ve výrobním závodě HMMC v Nošovicích. Závod plánuje ročně vyrobit 30 000 kusů. Další podrobnosti přiblížila tisková konference před slavnostním ceremoniálem.

Hyundai a Canoo vyvíjí platformu pro elektromobily
25.únor 2020

Hyundai a Canoo se dohodly na společném vývoji platformy pro elektromobily, která bude využívat patentovanou konstrukci Canoo v podobě „skateboardu“. Platforma nalezne uplatnění u budoucích modelů Hyundai a Kia.

Hyundai bude vyrábět Konu v Nošovicích
30.leden 2020

Hyundai ztrojnásobí výrobu vozu Kona Electric. Od března 2020 zahájí jeho výrobu ve svém českém výrobním závodě a zvýší stávající dodávky ze svého závodu v Ulsanu v Jižní Koreji. Tím chce zkrátit dodací lhůty pro zákazníky v Evropě.

Hyundai i10 měl národní premiéru ve Stodůlkách
27.leden 2020

Šéf Hyundai Motor Czech Martin Saitz uvedl na výroční tiskové konferenci v sídle společnosti v pražských Stodůlkách na trh novou verzi modelu i10. Jeho cena začíná na 219 990 Kč. Firma také představila svůj nový sponzoringový projekt.

Kia a Hyundai investují do firmy Arrival
23.leden 2020

Kia Motors a Hyundai Motor oznámily strategickou investici 100 milionů eur v rámci partnerské spolupráce s britským startupem Arrival zaměřeným na produkci elektromobilů.