Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Hyundai

 
 
Hyundai v červenci prodal v ČR 2460 aut
5.srpen 2019

Hyundai Motor Company prodala v červenci 2019 po světě 352 468 vozů, což znamená meziroční nárůst o 1,6 %. V České republice se prodalo celkem 2460 vozů, v meziročním srovnání o 4,4 % více, a Hyundai tak obsadil druhou pozici na trhu s více jak 10% tržním podílem.

Lenner postavil závodní tým značky Hyundai
31.červenec 2019

Oficiální rally tým Hyundai Lenner Sport představil své aktivity na tiskové konferenci 30. července v pražské centrále značky. Nový sportovní tým bude reprezentovat značku s nejnovější specifikací závodního speciálu Hyundai i20 kategorie R5.

Světová premiéra: Hyundai Sonata Hybrid
30.červenec 2019

Hyundai představil model Sonata Hybrid, vybavený technologií ASC (Active Shift Control) a střešními solárními panely. Hybridní model je vybaven interpretací kaskádovité masky chladiče, zadním spoilerem a koly z lehké slitiny.

Nošovický Tucson uspěl v anketě Bildu
26.červen 2019

Čtenáři německého týdeníku Bild am Sonntag rozhodli svými hlasy o tom, že se Hyundai Tucson stal „nejlepším dováženým rodinným vozem roku 2019“. Tucson, vyráběný v Nošovicích, se prosadil mezi 16 konkurenty.

Hyundai uzavřel partnerství s Izraelci
20.červen 2019

Hyundai Motor Company navázala partnerství s izraelským startupem MDGo. Cílem spolupráce je vyvíjet nové generace vyspělých bezpečnostních systémů pro automobily.

Hyundai a Kia investují do Aurory
17.červen 2019

Hyundai Motor Group (HMG) a Aurora Innovation Inc. oznámily, že Hyundai a Kia investují do společnosti Aurora s cílem urychlit vývoj technologií pro autonomní vozidla.

Hyundai spouští novou kampaň
10.červen 2019

Hyundai spouští novou kampaň „Pokrok“, která začíná sloganem „Kráčíme vpřed“. Jejím nosným pilířem jsou videa o historii značky a jejích produktech za více než půlstoletí.

Nošovický Hyundai vyrobil tři miliony aut
31.květen 2019

Nošovický Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) oslavil 30. května výrobu auta s pořadovým číslem 3 miliony. Jubilejním vozem se stal model i30 N, jehož majitel je z Německa.

Hyundai představil dvoupodlažní elektrobus
30.květen 2019

Zcela nový dvoupodlažní autobus s elektrickým pohonem slaví premiéru na veletrhu „Land, Infrastructure and Transport Technology Fair“ v Koreji, který se koná ve dnech 29. až 31. května.

Hyundai vyvinul nový systém čištění vzduchu
23.květen 2019

Hyundai Motor Group (HMG) vyvinul systém „chytrého čištění vzduchu“, který sleduje kvalitu vzduchu v interiéru a automaticky zajišťuje jeho filtraci. O jeho využití ve vozech Hyundai a Kia se již uvažuje.

Hyundai modernizoval Konu Electric
10.květen 2019

Evropská poptávka po modelu Hyundai Kona Electric překonává očekávání výrobce. Zákazníky prý láká výkonný elektrický pohon, dlouhý dojezd a vzhled elegantního SUV.

Nový Hyundai Ioniq bude u dealerů v září
2.květen 2019

Hyundai uvádí na trh nový model Ioniq, nejnovější edici svého revolučního ekologického modelu. Nové modely Ioniq Hybrid, Plug-in i čistě elektrická verze budou na českém trhu od září 2019.

Hyundai přetáhl od Nissanu Josého Muñoze
24.duben 2019

Hyundai Motor Company jmenovala Josého Muñoze globálním provozním ředitelem. Muñoz bude dohlížet na globální provozní strategie a jejich realizaci. Jeho úkolem bude ziskový růst společnosti Hyundai Motor.