Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

innogy

 
 
innogy dokončila převzetí sítě CNGvitall
2.červenec 2019

S 59 lokalitami se innogy stala provozovatelem největší sítě CNG plniček v ČR. Nejnovějším přírůstkem je plnička v Dřevčické ulici v pražských Malešicích vedle sídla innogy. Současně byla dokončena integrace společnosti CNGvitall.

Danubia NanoTech vyhrála finále PowerUp!
28.květen 2019

Výsledky pátého ročníku PowerUp! od InnoEnergy, kterého se účastnilo přes 300 startupů z 24 zemí střední a východní Evropy, byly vyhlášeny. Absolutní vítězem se stala společnost Danubia NanoTech ze Slovenska.

Registrace do soutěže PowerUp! skončila
17.duben 2019

Bezmála 300 start-upů z 24 zemí střední a východní Evropy se přihlásilo do pátého ročníku PowerUp!. Soutěž organizovaná InnoEnergy je pro ambiciozní firmy příležitostí rozvinout své nápady. První kolo završí národní finále, které bude v Praze 17. dubna.

Výzva k akci: Přihlašte se do PowerUp!
8.březen 2019

Do pátého ročníku PowerUp!, největší soutěže pro startupy ze střední a východní Evropy, se můžete přihlásit již jen do 11. března. Soutěž pořádaná společností InnoEnergy přináší začínajícím firmám skvělou příležitost pro rozvoj podnikání a vstup na mezinárodní trhy.

Česká innogy koupila síť plniček CNGvitall
3.leden 2019

Energetická skupina innogy na přelomu roku dokončila akvizici sítě plniček CNGvitall, kterou vybudovala strojírenská skupina Vítkovice. Finanční výši transakce se obě strany dohodly nezveřejňovat. Součástí je i převzetí zákaznického portfolia a expertů na CNG technologie.

innogy dosáhla počtu 30 plniček CNG v ČR
30.říjen 2018

Jeden z největších tuzemských hráčů na trhu s CNG, energetická skupina innogy, v letošním roce otevřela pět plnicích stanic v Chebu, Ústí nad Orlicí, Jihlavě, Kralupech a Novém Jičíně. Celorepubliková síť innogy díky tomu překročila počet 30 plniček a dál roste.

VW a innogy pořádaly testovací jízdy s CNG
26.březen 2018

Akce určená pro flotilové manažery zákaznických firem se konala v Inovačním centru Zlatníky. Pro dovozce VW Porsche Česká republika a distributora energií innogy Energo ji pořádala redakce časopisu Business-Car.