Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Interaction

 
 
Interaction zve na veletrh RACING EXPO
10.říjen 2019

Veletrh Racing Expo představí pod jednou střechou průřez motoristickým sportem v Česku. Auta a motocykly mnoha sportovních disciplín, tak jak je většinou známe jen z televize.

Interaction vydala ucelený katalog pro karosárny
8.únor 2019

V letošním roce už společnost Interaction vydala komplexní katalog produktů pro lakování osobních a užitkových vozidel. Nyní připravil tým produktových specialistů v čele s Karlem Trachtou katalog vybavení a příslušenství pro karosárny.

Interaction má řešení pro umyté pistole
22.říjen 2018

Dodavatel autolakoven Interaction představil kompaktní řešení pro dokonale umyté pistole. Myčky lakovacích pistolí B-tec Starter lze jednoduše namontovat na zeď či postavit na nerezový kabinet.

SATA má jubilejní balíček stříkacích pistolí
21.září 2018

SATA slaví 111 let od svého založení. Jubilejní balíček SATA obsahuje dvě vysoce výkonné stříkací pistole SATAjet 5000 B Standard za zvýhodněnou jubilejní cenu. Obě stříkací pistole jsou opatřeny slavnostním laserováním a jsou dodávány v praktickém kufříku.

Interaction ukáže renovaci Porsche 911
17.červenec 2018

Interaction představila projekt z dílny Trachta – Schneider, která se v současné době pustila do kompletní renovace vozu Porsche 911 targa z roku 1971, které bylo v roce 1987 upraveno v Německu a prošlo několika opravami po havárii.

Spies Hecker vydal kalendář pro rok 2018
4.prosinec 2017

Spies Hecker, světový výrobce automobilových laků, jejíž výhradním distributorem v České republice je společnost Interaction, opět vydala tradiční kalendář. Již posedmé v řadě je v něm zastoupena i Česká republika.