Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Interaction

 
 
Interaction bodovala v Českých lídrech
17.prosinec 2020

Prosincové slavnostní vyhlášení OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ 2020 přineslo body pro lakýrenskou Interaction. Podařilo se jí probojovat nejen mezi finalisty, jako tomu bylo v minulém roce, ale letos se umístila na druhém místě ve Středočeském kraji.

Interaction má limitovanou edici kalendáře 2021
16.říjen 2020

Interaction představila exkluzivní limitovanou edici kalendáře pod příznačným názvem „České mistrovské kousky“. Druhé vydání magazínu Color Expert přinese podrobnosti včetně reportáže se šéfem společnosti Martinem Písaříkem.

Interaction nabídla nový průhledný lak
26.březen 2020

Společnost Interaction představila rychle vytvrzující, nízkoenergetický vrchní průhledný lak, který funguje nejlépe jako součást systému Speed-TEC. Použití je podle dodavatele snadné díky své plnící síle a vertikální stabilitě.

SPIES HECKER v zátěžové zkoušce na Dakaru 2020
15.leden 2020

Interaction v rámci partnerství Big Shock Racing týmu poskytla Martinovi Macíkovi a jeho týmu materiály i na letošní dakarskou jízdu v novém speciálu Iveco s číslem 504, kterému nikdo neřekne jinak než Karel.

Interaction zve na veletrh RACING EXPO
10.říjen 2019

Veletrh Racing Expo představí pod jednou střechou průřez motoristickým sportem v Česku. Auta a motocykly mnoha sportovních disciplín, tak jak je většinou známe jen z televize.

Interaction vydala ucelený katalog pro karosárny
8.únor 2019

V letošním roce už společnost Interaction vydala komplexní katalog produktů pro lakování osobních a užitkových vozidel. Nyní připravil tým produktových specialistů v čele s Karlem Trachtou katalog vybavení a příslušenství pro karosárny.

Interaction má řešení pro umyté pistole
22.říjen 2018

Dodavatel autolakoven Interaction představil kompaktní řešení pro dokonale umyté pistole. Myčky lakovacích pistolí B-tec Starter lze jednoduše namontovat na zeď či postavit na nerezový kabinet.

SATA má jubilejní balíček stříkacích pistolí
21.září 2018

SATA slaví 111 let od svého založení. Jubilejní balíček SATA obsahuje dvě vysoce výkonné stříkací pistole SATAjet 5000 B Standard za zvýhodněnou jubilejní cenu. Obě stříkací pistole jsou opatřeny slavnostním laserováním a jsou dodávány v praktickém kufříku.

Interaction ukáže renovaci Porsche 911
17.červenec 2018

Interaction představila projekt z dílny Trachta – Schneider, která se v současné době pustila do kompletní renovace vozu Porsche 911 targa z roku 1971, které bylo v roce 1987 upraveno v Německu a prošlo několika opravami po havárii.

Spies Hecker vydal kalendář pro rok 2018
4.prosinec 2017

Spies Hecker, světový výrobce automobilových laků, jejíž výhradním distributorem v České republice je společnost Interaction, opět vydala tradiční kalendář. Již posedmé v řadě je v něm zastoupena i Česká republika.