Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

KIA

 
 
KIA chystá pro hybridy fotovoltaickou střechu
6.listopad 2018

Kia Motors plánuje uvést pro vybrané modely technologii dobíjení pomocí fotovoltaické střechy. Solární panely tak poskytnou další elektrickou energii pro hybridy i elektromobily.

De Niro tváří kampaně na elektromobil Kia
3.říjen 2018

Kia zahajuje celoevropskou reklamní kampaň na elektrický crossover e-Niro – jejíž hlavní tváří je oscarový herec Robert De Niro. Jakožto ambasador elektromobilu poukáže v seriálu televizních, tiskových a digitálních reklam na schopnosti modelu.

Evropská liga UEFA startuje v barvách Kia
24.září 2018

Automobilka Kia začala plnit roli oficiálního partnera Evropské ligy UEFA pro sezonu 2018/2019, která začala zářijovým fotbalovým zápasem. Tříletou sponzorskou smlouvu Kia uzavřela na období trvající až do finále Evropské ligy UEFA v roce 2021.

KIA startuje třítýdenní Roadshow 2018
21.září 2018

KIA MOTORS CZECH zahájila třítýdenní roadshow napříč Českou republikou. Akce, která trvá od 19. září do 7. října navštíví 11 českých měst s 15 zastávkami za podpory autorizované dealerské sítě Kia.

Porotci Coty zkoušeli prototyp Kia Proceed
7.září 2018

Členové poroty volící Vůz roku (Car of the Year, COTY) mají možnost seznamovat se s autonovinkami v předstihu před ostatními novináři. Jiří Duchoň, šéfredaktor magazínu Automobil a zástupce ČR v COTY, vyzkoušel sportovní kombi Kia Proceed ve stylu „shooting brake“.

Kia získala pro děti 274 150 korun
5.září 2018

KIA MOTORS CZECH za první pololetí roku 2018 podpořila Nadaci Naše dítě částkou 274 150 korun, což je o 15 procent více než za stejné období v loňském roce. Finanční prostředky byly rozděleny mezi několik českých rodin s dětmi trpícími dětskou mozkovou obrnou.

Kia předala Autodromu dalších 10 ceedů
29.srpen 2018

KIA MOTORS CZECH prodloužila partnerství s Autodromem Most. Spolupráci oba partneři zahájili v roce 2015, kdy autodrom poprvé získal od autorizovaného prodejce vozů KIA, firmy ASAS, flotilu vozů značky KIA pro kurzy bezpečné jízdy.

Kia ukázala nový Ceed v plzeňském depu
24.srpen 2018

KIA MOTORS CZECH zahájila prodej třetí generace modelu Ceed, a to v karosářské verzi hatchback a Sportswagon (kombi). Národní novinářskou premiéru si vůz odbyl v plzeňském Depocaffé. Značka slibuje i třetí karosářskou verzi!

Barna chce letos prodat 10 tisíc vozů Kia
23.srpen 2018

Generální ředitel Kia Motors Czech Arnošt Barna zahájil 23. srpna v plzeňském depu národní novinářskou premiéru druhé karosářské varianty modelu Ceed. Na úvod tiskovky hovořil o letošních prodejních metách importu.

Kia míří na Českou Trophy ECO Energy Rally
27.červen 2018

KIA MOTORS CZECH se 29. 6. až 1. 7. zúčastní v rámci Rally Bohemia dalšího závodu ze seriálu Česká Trophy v ECO Energy Rally. Závodu se zúčastní dvě posádky s ekologickými vozy značky KIA.

J.D. Power: Kia vede v neprémiových vozidlech
26.červen 2018

Kia je již čtvrtým rokem po sobě nejlepší značkou neprémiových vozidel – to je závěr studie kvality nově pořízených vozů (IQS) organizace J.D. Power v USA za rok 2018. Majitelé vozů Kia nahlásili v průměru pouze 72 problémů na 100 vozidel.

Kia: všechny motory s normou Euro 6d-Temp
2.květen 2018

Kia nabízí všechny modely ve třetím čtvrtletí 2018 s emisní normou Euro 6d-Temp, která je pro všechna nová vozidla závazná až od září 2019. Tím Kia „přeskakuje“ emisní normu Euro 6c, která platí pro nově homologovaná vozidla od září 2018.

Kia v Evropě vyrobila 3 miliony vozidel
27.březen 2018

Evropský závod Kia Motors, jenž v roce 2006 zahájil výrobu ve slovenské Žilině, oslavil tři miliony vyrobených automobilů. Vozem s pořadovým číslem tři miliony, který právě sjel z výrobní linky, byl model cee’d.

Kia Motors dodá služební vozy OSN
20.březen 2018

Kia Motors zvítězila ve výběrovém řízení divize Oddělení pro zadávání veřejných zakázek Spojených národů na dodávku vozidel pro OSN a její organizační jednotky. Kia uspěla v konkurenci dalších světových automobilek, a zajistí tak dodávku vozidel včetně služeb v průběhu příštích tří let.

Kia oficiálním partnerem Evropské ligy UEFA
13.březen 2018

Kia Motors v Ženevě slavnostně uzavřela sponzorskou smlouvu, a stala se tak oficiálním partnerem Evropské ligy UEFA. Tříletá smlouva platí počínaje sezónou 2018/2019 a poběží až do finále nejvyšší evropské fotbalové soutěže v roce 2021.

Ženevská premiéra nové Kia Ceed
6.březen 2018

Kia Motors na mezinárodním ženevském autosalonu odhalila nový Ceed a kombi Ceed Sportswagon, které se produkují ve slovenské Žilině. Ukázala se také modernizovaná řada Optima a Rio GT Line.

Kia ukázala podobu nového Ceedu
16.únor 2018

Kia Motors odhalila svůj nový model Ceed. Třetí generace vozu byla navržená, vyvinutá, zkonstruovaná a je vyráběná na Slovensku. Prodej se spustí na konci 2. čtvrtletí 2018, a to výhradně na evropských trzích.

Kia poodhalila novou generaci Ceedu
6.únor 2018

Na mezinárodním ženevském autosalonu 2018 se veřejnosti poprvé ukáže nová Kia Ceed. Pětidveřový hatchback ze Slovenska se v Ženevě odhalí společně s další karosářskou variantou.

Kia pomáhá dětem s autismem a obrnou
1.únor 2018

Osmým rokem spolupracuje KIA MOTORS CZECH s Nadací Naše dítě. V rámci této spolupráce putuje padesátikoruna z každého prodaného auta na projekty nadace určené především na pomoc rodinám s autistickými dětmi a nyní nově i na děti postižené dětskou mozkovou obrnou.

Kia ocenila v Mánesu 7 nejlepších dealerů
19.leden 2018

KIA MOTORS CZECH ocenila ve středu 17. ledna své nejlepší dealery za rok 2017. Slavnostní vyhlášení proběhlo v pražském Mánesu a kromě vítěze hlavní ceny za Nejlepšího dealera byli vyhlášeni vítězové v dalších šesti kategoriích.