Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

KIA

 
 
Kia Ceed bude také jako crossover
20.březen 2019

Modelovou řadu Kia Ceed brzy obohatí další varianta. V duchu současného trendu to bude crossover, jehož první skicu automobilka odhalila. Sériová podoba novinky by měla být představena ještě v letošním roce.

Koncept Imagine by Kia nabízí 21 displejů
6.březen 2019

Automobilka Kia na ženevském autosalonu odhalila svůj koncepční model elektromobilu s označením Imagine by Kia, který spojuje prvky atletického SUV, elegantního rodinného sedanu, resp. všestranného a prostorného crossoveru. 

Kia ukáže modernizované hybridy modelu Niro
4.březen 2019

Elektrifikovaný crossover Kia Niro prodělal celou řadu vylepšení. Na ženevském autosalonu se ve světové premiéře představí jeho modernizovaná hybridní a plug-in hybridní varianta.

Kia: servisman roku 2019 jede do Soulu
1.březen 2019

KIA MOTORS CZECH ocenila 15. února 2019 tři finalisty soutěže Nejlepší servisní poradce roku 2019 značky Kia. Vítěz tuzemského kola soutěže se v dubnu střetne s ostatními výherci národních soutěží v celosvětovém klání v jihokorejském Soulu.

Kia Soul bude v Evropě jen v elektrice
27.únor 2019

Nová Kia e-Soul uvádí do kategorie městských crossoverů schopnosti dlouhého dojezdu s nulovými emisemi. Na mezinárodním ženevském autosalonu se představí v evropské premiéře a na trh vstoupí koncem prvního čtvrtletí.

Koncept Kia přispěje k elektrifikaci Ženevy
21.únor 2019

Společnost Kia Motors Europe na mezinárodním ženevském autosalonu 2019 odhalí svůj nový koncept elektromobilu, za jehož podobou stojí evropské návrhářské centrum Kia ve Frankfurtu.

Evropská Elektrická mise značky Kia
14.únor 2019

Kia Motors Europe ve spolupráci s poradenskou a analytickou organizací World Shopper se vydávají na Elektrickou misi po nejrozvinutějších trzích s elektromobily v severní Evropě.

Průzkum Kia: v čem čeští řidiči nejvíce chybují?
7.únor 2019

Čeští řidiči považují za nejrizikovější chování na silnicích agresivní jízdu a vybržďování. Za nebezpečné považují rovněž nevěnování dostatečné pozornosti situaci na vozovce a předjíždění v nepřehledné situaci.

Kia: k prodejcům míří ProCeed
22.leden 2019

Společnost Kia Motors Czech uvádí na trh přelomový model Kia ProCeed s karoserií ´shooting brake´. Jedná se o vůbec první model mainstreamové značky s genetickou výbavou kupé a všestranností kombi.

Kia Motors Europe: desátý růstový rok v řadě
21.leden 2019

Kia Motors podle zveřejněných údajů Asociace evropských výrobců automobilů (ACEA)* dosáhla na evropských trzích rekordních prodejů v objemu 494 304 vozidel a v roce 2018 současně zaznamenala desátý růstový rok v řadě.

Kia prodala loni v Česku více než 10 tisíc aut
9.leden 2019

KIA MOTORS CZECH prodala v ČR v roce 2018 10 439 vozů, o 13 % více než roce 2017, a poprvé v historii značky překonala na trhu hranici 10 tisíc prodaných vozů. Její model Ceed vyhrál hlasování veřejnosti Auta roku 2019. Výsledky komentoval šéf importu Arnošt Barna.

Test: ambiciózní třetí generace Kia Ceed
3.leden 2019

Kia Ceed je druhým nejprodávanějším vozem značky na starém kontinentu a jeho nastupující třetí generace ambice modelu velice posiluje. Ostatně v Česku se dostala mezi pětici finalistů na titul Auto roku.

Automobilka Kia loni zvýšila odbyt o 2,4 %
2.leden 2019

Kia oznámila výsledky svých celosvětových prodejů osobních vozidel, vozidel pro volný čas a užitkových vozidel za rok 2018. Dosáhly počtu 2 812 200 kusů, což představuje meziroční růst o 2,4 procenta.

Nový prezident KIA MOTORS CZECH
10.prosinec 2018

KIA MOTORS CZECH (KMCz) oznámila personální změnu v jejím nejvyšším vedení. Dosavadní prezident Jong Kook LEE po dvou letech plánovaně odešel do nového pracovního působiště v rámci mateřské společnosti Kia Motors Corporation. Kdo ho nahradí?

Elektrická Kia e-Soul dorazí do Evropy v roce 2019
30.listopad 2018

Kia Motors America představila ve světové premiéře na autosalonu v Los Angeles novou generaci elektromobilu e-Soul. Model tak nabízí možnost cestování bez tankování a s nulovou produkcí lokálních emisí CO2

První fotografie nové Kia Soul
22.listopad 2018

Třetí generace zbrusu nového crossoveru Kia Soul bude mít svoji světovou premiéru na autosalonu v Los Angeles (30. listopadu až 9. prosince).

Video
Kia vyrábí v Žilině ProCeed Shooting brake
19.listopad 2018

Výrobní závod Kia Motors Slovakia  zahájil výrobu zcela nového modelu ProCeed s karoserií shooting brake. Třetí karosářská varianta spadající do rodiny Ceed má zavazadlový prostor s objemem 594 litrů.

Kia Optima s novou vizáží i vylepšenými motory
15.listopad 2018

Automobilka Kia zahajuje prodej modernizované řady modelu Kia Optima. Designové změny karoserie, interiéru a nově nabízené motorizace se týkají provedení sedan, sportswagon, výkonné varianty GT a verze s plug-in hybridní technologií.