Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

KIA

 
 
Karim Habib novým šéfdesignérem KIA
19.září 2019

Kia Motors jmenovala Karima Habiba viceprezidentem a šéfem návrhářského centra Kia. Habib nastoupí do pozice počátkem října a bude působit v globálním návrhářském centru Kia v korejském Namyangu.

Kia VEX: robot pro práci nad hlavou
4.září 2019

KIA vyvinula nového nositelného robota VEX (Vest EXoskeleton) pro zaměstnance v průmyslu, kteří dlouhé hodiny pracují s rukama nad hlavou.

Kia obnovila flotilu mosteckého Autodromu
2.září 2019

KIA a AUTODROM MOST vstoupily do pátého roku vzájemné spolupráce. Patří k ní také každoroční obnova flotily vozů KIA, jež slouží jako instruktážní a předváděcí vozidla v kurzech bezpečné jízdy na výcvikových plochách polygonu.

Kia XCeed s novými komponenty odpružení
22.srpen 2019

Městský crossover Kia XCeed se v září představí s naladěným podvozkem a řízením i novými komponentami odpružení, kterými se odliší od ostatních zástupců rodiny Ceed.

Čaputová se objevila v Kia Motors Slovakia
16.srpen 2019

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová zavítala 15. srpna do výrobního závodu Kia Motors Slovakia. Byl to úplně první výrobní závod, který prezidentka ve svém funkčním období navštívila.

Kia e-Niro vozí hosty festivalu na Špilberk
14.srpen 2019

Brněnský Špilberk ožil tóny doby romantismu i mixem dalších žánrů. Jubilejní 20. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Špilberk 2019, který pořádá Filharmonie Brno ve dnech 14. – 22. srpna, je zároveň prvním ročníkem, při kterém budou návštěvníky festivalu vozit elektromobily Kia.

Hasiči testují vozy Kia z Autobondu
7.srpen 2019

Smlouvu o tříměsíčním bezplatném testování devíti vozů Kia uzavřeli pražští hasiči s AUTOBOND GROUP. Klíčky převzal brigádní generál.

Kia začala na Slovensku vyrábět XCeed
6.srpen 2019

Kia Motors Slovakia spustila 6. srpna sériovou výrobu crossoveru Kia XCeed. Vůz je čtvrtou karosářskou verzí řady Ceed, kterou dosud reprezentují varianty Hatchback, Sportswagon a Shooting brake (ProCeed). Zahájení prodeje XCeedu v ČR je naplánováno na září.

Kia spouští předprodej elektromobilů e-NIRO a e-SOUL
2.srpen 2019

Česká Kia rozšiřuje nabídku o dvě čistě bateriová provedení modelů e-Niro a e-Soul. Model e-Niro je třetí elektrifikovanou zástavbou pohonu a doplňuje již stávající hybridní model Niro HEV a Plug-in hybridní variantu Niro PHEV uvedených v letech 2016 a 2017.

Kia: rekordní pololetní prodeje v Evropě
22.červenec 2019

Kia Motors podle nejnovějších údajů Asociace evropských výrobců automobilů (ACEA) vykázala na evropských trzích historicky nejvyšší pololetní objemy nových registrací. Prodeje značky v Evropě* během prvních šesti měsíců 2019 vzrostly meziročně o 1,6 % na 268 305 kusů.

Kia a Rafael Nadal oslavují 15 let spolupráce
15.červenec 2019

Kia Motors a Rafael Nadal letos oslavují 15 let partnerské spolupráce. Tenisová superstar se v roce 2004 stala ambasadorem značky Kia pro španělský trh ve věku pouhých 17 let, kdy stála na prahu jedné z nejpozoruhodnějších tenisových kariér v historii tohoto sportu.

Kia měla světovou premiéru modelu XCeed
27.červen 2019

Kia oficiálně odhalila čtvrtou karosářskou verzi evropské modelové rodiny Ceed. Po hatchbacku, kombíku a modelu ve stylu ´Shooting brake´ rozšiřuje portfolio značky v segmentu C zcela nový crossover s označením XCeed.

Studie kvality J.D.Power: Kia opět dominuje
24.červen 2019

Značka Kia byla již pátým rokem po sobě v americké studii organizace J.D. Power zaměřené na kvalitu nově pořízených vozů (IQS) označena za nejlepší mainstreamovou automobilovou značku roku 2019.

Indická premiéra modelu Kia Seltos
20.červen 2019

Automobilka Kia poprvé odhalila model Seltos světové veřejnosti na speciální akci v indickém Dillí. Celosvětové zahájení prodeje novinky je naplánováno na druhou polovinu roku 2019.

Hyundai a Kia investují do Aurory
17.červen 2019

Hyundai Motor Group (HMG) a Aurora Innovation Inc. oznámily, že Hyundai a Kia investují do společnosti Aurora s cílem urychlit vývoj technologií pro autonomní vozidla.

Kia modernizuje Niro HEV a PHEV
17.červen 2019

Modernizovaná Kia Niro si zachovává design crossoveru, který nyní vylepšuje o několik prvků. Design spojuje hybridní a plug-in hybridní provedení se vzhledem čistě elektrického e-Nira.

Kia XCeed s novým přístrojovým štítem
11.červen 2019

Kia XCeed, jejíž odhalení je naplánováno na 26. června 2019, bude disponovat digitálním přístrojovým štítem Supervision. Tento prvek výbavy se objeví letos společně s uvedením modelu na evropských trzích.

Kia XCeed: nový crossover ve stylu kupé
6.červen 2019

Evropské zastoupení Kia zveřejnilo první fotografii nového městského crossoveru jež nese název XCeed. Nový model má zhmotnit sportovnější alternativu k tradičním větším SUV.