Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

KIA

 
 
Kia: rekordní pololetní prodeje v Evropě
22.červenec 2019

Kia Motors podle nejnovějších údajů Asociace evropských výrobců automobilů (ACEA) vykázala na evropských trzích historicky nejvyšší pololetní objemy nových registrací. Prodeje značky v Evropě* během prvních šesti měsíců 2019 vzrostly meziročně o 1,6 % na 268 305 kusů.

Kia a Rafael Nadal oslavují 15 let spolupráce
15.červenec 2019

Kia Motors a Rafael Nadal letos oslavují 15 let partnerské spolupráce. Tenisová superstar se v roce 2004 stala ambasadorem značky Kia pro španělský trh ve věku pouhých 17 let, kdy stála na prahu jedné z nejpozoruhodnějších tenisových kariér v historii tohoto sportu.

Kia měla světovou premiéru modelu XCeed
27.červen 2019

Kia oficiálně odhalila čtvrtou karosářskou verzi evropské modelové rodiny Ceed. Po hatchbacku, kombíku a modelu ve stylu ´Shooting brake´ rozšiřuje portfolio značky v segmentu C zcela nový crossover s označením XCeed.

Studie kvality J.D.Power: Kia opět dominuje
24.červen 2019

Značka Kia byla již pátým rokem po sobě v americké studii organizace J.D. Power zaměřené na kvalitu nově pořízených vozů (IQS) označena za nejlepší mainstreamovou automobilovou značku roku 2019.

Indická premiéra modelu Kia Seltos
20.červen 2019

Automobilka Kia poprvé odhalila model Seltos světové veřejnosti na speciální akci v indickém Dillí. Celosvětové zahájení prodeje novinky je naplánováno na druhou polovinu roku 2019.

Hyundai a Kia investují do Aurory
17.červen 2019

Hyundai Motor Group (HMG) a Aurora Innovation Inc. oznámily, že Hyundai a Kia investují do společnosti Aurora s cílem urychlit vývoj technologií pro autonomní vozidla.

Kia modernizuje Niro HEV a PHEV
17.červen 2019

Modernizovaná Kia Niro si zachovává design crossoveru, který nyní vylepšuje o několik prvků. Design spojuje hybridní a plug-in hybridní provedení se vzhledem čistě elektrického e-Nira.

Kia XCeed s novým přístrojovým štítem
11.červen 2019

Kia XCeed, jejíž odhalení je naplánováno na 26. června 2019, bude disponovat digitálním přístrojovým štítem Supervision. Tento prvek výbavy se objeví letos společně s uvedením modelu na evropských trzích.

Kia XCeed: nový crossover ve stylu kupé
6.červen 2019

Evropské zastoupení Kia zveřejnilo první fotografii nového městského crossoveru jež nese název XCeed. Nový model má zhmotnit sportovnější alternativu k tradičním větším SUV.

Kia: první odhalení interiéru malého SUV
24.květen 2019

Kia ukázala nákresy interiéru zbrusu nového malého SUV. Interiér nového vozu, jehož odhalení je naplánováno na léto, přináší design se zaměřením na co nejsnazší používání.

Kia ProCeed rozšiřuje nabídku motorů
16.květen 2019

Kia rozšiřuje nabídku motorizací a výbavy u nejnovějšího modelu Kia ProCeed s karoserií shooting brake. Nově je k dispozici trojice přeplňovaných zážehových motorů a jeden vznětový.

Kia odhaluje první skicu nového SUV
15.květen 2019

Kia Motors odhalila první skicu svého nového malého SUV. Nový model, jenž se kompletně představí letos v létě, nabízí přednosti klasického SUV v kompaktním formátu.

Kia: řízení výkonu motoru chytrým telefonem
24.duben 2019

Automobilka Kia oznámila dokončení vývoje technologie nastavování výkonových parametrů na základě spárování chytrého telefonu s elektromobilem. Uvedená inovace je v tomto odvětvím naprostou novinkou.

Speciální edice modelu Kia Stinger GTS
23.duben 2019

V New Yorku se při tradičním autosalonu odhalila veřejnosti limitovaná edice modelu Kia Stinger GTS se systémem dynamického pohonu všech kol a vzhledem připomínajícím závodní vozy.

Kia HabaNiro: pikantní vize elektromobilu
19.duben 2019

Kia Motors America (KMA) odhalila vizi budoucích elektromobilů. Čtyřmístný čistě elektrický vůz 4×4 HabaNiro je vystaven na New York International Auto Show 2019.

Kia pořádala besedu o problematice autismu
4.duben 2019

KIA MOTORS CZECH, která se s Nadací Naše dítě věnuje podpoře rodin s autistickými dětmi, při příležitosti Světového dne porozumění autismu uspořádala besedu, jejímž cílem bylo upozornit na problémy rodin s autistickými dětmi.

Kia a Nadace Naše dítě: 10 let spolupráce
2.duben 2019

KIA MOTORS CZECH a Nadace Naše dítě slaví jubilejní 10. výročí vzájemné spolupráce. Společně se od roku 2009 věnují podpoře konkrétních rodin se zdravotně postiženými či znevýhodněnými dětmi.

Kia v Soulu odhalila nové koncepty SUV
28.březen 2019

Kia Motors na autosalonu v Soulu odhalila trojici nových konceptů, které předznamenávají budoucí designové směřování značky. Zlatým hřebem je robustní Kia Masterpiece, spojující karoserii velkého SUV s luxusní kabinou.

Česká Kia letos jede elektrifikovanou ofenzivu
25.březen 2019

KIA MOTORS CZECH v prvním pololetí roku 2019 podpoří svoji flotilu elektrifikovaných modelů účastí na tematických veletrzích, tradičních závodech ekologických vozů i vydáním ucelené informační brožury.