Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

KIA

 
 
Kia partnerem filmu o Janu Kollerovi
15.leden 2021

Šéf KIA MOTORS CZECH Arnošt Barna se rozhodl podpořit nově vznikající dokument o české fotbalové legendě Janu Kollerovi. Kia chce sponzoringem filmu potvrdit dlouhodobě blízký vztah k fotbalu, což dokazuje ukazuje například i její dlouhodobé partnerství s Evropskou ligou UEFA.

Kia v roce 2020 sedmou nejprodávanější značkou
13.leden 2021

KIA MOTORS CZECH v roce 2020 prodala v Česku 8332 nových vozů a s tržním podílem 4,1 % se tak stala 7. nejprodávanější značkou na českém trhu. Hranici 4 % přitom Kia překonala poprvé po 7 letech. Čísla a plány pro letošek komentuje generální ředitel importu Arnošt Barna.

Video
Kia odhalila nové logo a celosvětový slogan
6.leden 2021

Kia uspořádala v Koreji mohutný ohňostroj, který pomohl odhalit nové firemní logo a celosvětový slogan značky na znamení budoucí transformace této automobilky. Představení loga má jít ruku v ruce s ambicemi značky Kia vybudovat si čelní pozici v odvětví mobility cestou modernizace.

Facelift Kia Stinger V6 odhalil své ceny
28.prosinec 2020

Dealeři KIA MOTORS CZECH zahájili prodej modernizovaného fastbacku Kia Stinger v nejvýkonnější specifikaci GT – vidlicový šestiválec 3,3 T-GDi s pohonem všech kol a 8stupňovou automatickou převodovkou.

Kia nabízí na měsíc elektromobilitu zdarma
23.prosinec 2020

KIA MOTORS CZECH připravila ve spolupráci s Pražskou energetikou (PRE) časově omezenou akci na podporu prodeje elektromobilů značky. Zákazníci, kteří si do konce roku 2020 zakoupí model e‑Niro nebo e-Soul, získají balíček výhod, který v prvním roce provozu výrazně sníží jejich náklady na dobíjení vozů.

Kia startuje výrobu Sorenta Plug-in Hybrid
16.prosinec 2020

Kia Motors odhalila 16. prosince parametry čistě elektrického dojezdu a emisí CO2 nového provedení Kia Sorento Plug-in Hybrid, které v vstupuje do výroby v korejském závodu ve Hwasungu. Počátkem roku 2021 se vůz začne prodávat napříč evropskými trhy.

Kia a UEFA potěšily chlapce z Klokánku
30.listopad 2020

KIA MOTORS CZECH spolu s UEFA zprostředkovali vybranému chlapci z Klokánku Štěrboholy v Praze unikátní fotbalový zážitek. V rámci zápasu Evropské ligy UEFA mezi mužstvy AC Sparta Praha a Celtic FC se chlapec stal virtuálním oficiálním nosičem turnajového míče.

Kia urychluje vývoj bojových vozidel
10.listopad 2020

Kia Motors Corporation odhalila plán vyvinout novou standardní platformu pro vojenská vozidla příští generace, čímž se zároveň posílí konkurenční výhoda automobilky v budoucích vojenských projektech.

Kia Stinger 3,3l V6 T-GDI míří do Evropy
23.září 2020

Kia odhalila modernizovaného Stingera v provedení pro evropské trhy. Sportovní fastback značky se nyní chlubí svěžím designem, jakožto i řadou vylepšených technologií a prvků bezpečnosti.

Kia vyvezla hosty festivalu na Špilberk
28.srpen 2020

Na brněnském Špilberku se konal 21. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Špilberk 2020, jenž se tradičně věnoval klasické orchestrální hudbě. Hosty vyvezly na hrad elektrifikované modely značky Kia.

Kiu Sorento lze zaparkovat na dálku
21.srpen 2020

Nová generace modelu Kia Sorento bude vybavena novou funkcí, kterou je dálkově ovládaný inteligentní parkovací asistent (RSPA) od uvedené značky. Systém pomáhá uživateli na dálku zajíždět nebo vyjíždět z úzkých parkovacích míst pomocí samotného klíčku od vozidla.

Kia odhalila design nového Stingeru
13.srpen 2020

Kia Motors Corporation zveřejnila první snímky modernizovaného modelu Stinger. Vůz, odhalený nejdříve ve specifikaci pro domácí korejský trh značky, se pyšní řadou designových vylepšení zvenčí i uvnitř. Kdy bude u českých dealerů?

KIA zve na projekt „Vezmi babi do kina!“
29.červenec 2020

KIA MOTORS CZECH spolu s neziskovou organizací Seniorem s radostí připravila promítání projektu „Vezmi babi do kina!“ v rámci letního autokina na pražském Strahově. Promítání „Vezmi babi do kina!“ se uskuteční ve čtvrtek 13. srpna 2020 od 17 a 21 hod.

Kia se zapojila do charitativního projektu „Ruce“
29.červenec 2020

KIA MOTORS CZECH se zapojila do charitativního projektu „Ruce“ od neziskové organizace Seniorem s radostí. Soutěž „Ruce“ má za cíl propojit mladší a starší generaci na Facebooku a Instagramu prostřednictvím sdílení fotografie rukou svých rodičů, prarodičů nebo blízkých seniorů ve tvaru srdce spolu s hashtagem #senioremsradosti.

Video
Kia prodloužila sponzoring Rafy Nadala
27.červenec 2020

Kia Motors Corporation, která je hlavním partnerem turnaje Australian Open, oznámila prodloužení spolupráce s tenisovou hvězdou Rafaelem Nadalem prostřednictvím tréninku vysílaného naživo na jeho oficiální facebookové stránce.

KIA zakládá start-up Purple M
21.červenec 2020

Kia Motors Corporation zakládá nový start-up ‚Purple M‘ v oblasti služeb mobility, zaměřený na nabídku zákaznicky orientovaných služeb elektrifikované mobility.

Kia bodovala v ECO energy Rally Bohemia
14.červenec 2020

Tým KIA MOTORS CZECH  bodoval v pohárech pořadatele ČeskoSlovenské trofeje elektromobility v rámci letošního ročníku ECO energy Rally Bohemia 2020 – Rally pravidelnosti, Rally spotřeby a Rally výrobců elektromobilů*, který proběhl 9. – 12. července.

Kia začala vyrábět hybridní Sorento
9.červenec 2020

Kia zahájila 9. července výrobu SUV modelu Sorento, poprvé s elektrifikovaným ústrojím v provedení Hybrid. První vyrobené hybridní modely jsou určeny pro evropské trhy včetně České republiky; vůz také zanedlouho vstoupí do výroby pro Severní Ameriku v závodu Kia ve West Pointu v americkém státě Georgia.

Táborští strážníci kupují elektromobily
3.červenec 2020

Městská policie Tábor ve středu 1. července převzala od dealera Kia AUTO FUTURE první elektromobil KIA e-Niro se speciální policejní výbavou. Oficiálního předání se zúčastnil i první místostarosta města Tábor Václav Klecanda.

E.ON převzal elektromobil Kia Niro
18.červen 2020

AUTO FUTURE, dealer značky Kia v Českých Budějovicích, předal v pátek 12. června společnosti E.ON Energie první elektromobil KIA e-Niro. Jde o dosud nejvyspělejší elektromobil, který E.ON Energie využívá.