Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

KIA

 
 
Kia ProCeed rozšiřuje nabídku motorů
16.květen 2019

Kia rozšiřuje nabídku motorizací a výbavy u nejnovějšího modelu Kia ProCeed s karoserií shooting brake. Nově je k dispozici trojice přeplňovaných zážehových motorů a jeden vznětový.

Kia odhaluje první skicu nového SUV
15.květen 2019

Kia Motors odhalila první skicu svého nového malého SUV. Nový model, jenž se kompletně představí letos v létě, nabízí přednosti klasického SUV v kompaktním formátu.

Kia: řízení výkonu motoru chytrým telefonem
24.duben 2019

Automobilka Kia oznámila dokončení vývoje technologie nastavování výkonových parametrů na základě spárování chytrého telefonu s elektromobilem. Uvedená inovace je v tomto odvětvím naprostou novinkou.

Speciální edice modelu Kia Stinger GTS
23.duben 2019

V New Yorku se při tradičním autosalonu odhalila veřejnosti limitovaná edice modelu Kia Stinger GTS se systémem dynamického pohonu všech kol a vzhledem připomínajícím závodní vozy.

Kia HabaNiro: pikantní vize elektromobilu
19.duben 2019

Kia Motors America (KMA) odhalila vizi budoucích elektromobilů. Čtyřmístný čistě elektrický vůz 4×4 HabaNiro je vystaven na New York International Auto Show 2019.

Kia pořádala besedu o problematice autismu
4.duben 2019

KIA MOTORS CZECH, která se s Nadací Naše dítě věnuje podpoře rodin s autistickými dětmi, při příležitosti Světového dne porozumění autismu uspořádala besedu, jejímž cílem bylo upozornit na problémy rodin s autistickými dětmi.

Kia a Nadace Naše dítě: 10 let spolupráce
2.duben 2019

KIA MOTORS CZECH a Nadace Naše dítě slaví jubilejní 10. výročí vzájemné spolupráce. Společně se od roku 2009 věnují podpoře konkrétních rodin se zdravotně postiženými či znevýhodněnými dětmi.

Kia v Soulu odhalila nové koncepty SUV
28.březen 2019

Kia Motors na autosalonu v Soulu odhalila trojici nových konceptů, které předznamenávají budoucí designové směřování značky. Zlatým hřebem je robustní Kia Masterpiece, spojující karoserii velkého SUV s luxusní kabinou.

Česká Kia letos jede elektrifikovanou ofenzivu
25.březen 2019

KIA MOTORS CZECH v prvním pololetí roku 2019 podpoří svoji flotilu elektrifikovaných modelů účastí na tematických veletrzích, tradičních závodech ekologických vozů i vydáním ucelené informační brožury.

Kia Ceed bude také jako crossover
20.březen 2019

Modelovou řadu Kia Ceed brzy obohatí další varianta. V duchu současného trendu to bude crossover, jehož první skicu automobilka odhalila. Sériová podoba novinky by měla být představena ještě v letošním roce.

Koncept Imagine by Kia nabízí 21 displejů
6.březen 2019

Automobilka Kia na ženevském autosalonu odhalila svůj koncepční model elektromobilu s označením Imagine by Kia, který spojuje prvky atletického SUV, elegantního rodinného sedanu, resp. všestranného a prostorného crossoveru. 

Kia ukáže modernizované hybridy modelu Niro
4.březen 2019

Elektrifikovaný crossover Kia Niro prodělal celou řadu vylepšení. Na ženevském autosalonu se ve světové premiéře představí jeho modernizovaná hybridní a plug-in hybridní varianta.

Kia: servisman roku 2019 jede do Soulu
1.březen 2019

KIA MOTORS CZECH ocenila 15. února 2019 tři finalisty soutěže Nejlepší servisní poradce roku 2019 značky Kia. Vítěz tuzemského kola soutěže se v dubnu střetne s ostatními výherci národních soutěží v celosvětovém klání v jihokorejském Soulu.

Kia Soul bude v Evropě jen v elektrice
27.únor 2019

Nová Kia e-Soul uvádí do kategorie městských crossoverů schopnosti dlouhého dojezdu s nulovými emisemi. Na mezinárodním ženevském autosalonu se představí v evropské premiéře a na trh vstoupí koncem prvního čtvrtletí.

Koncept Kia přispěje k elektrifikaci Ženevy
21.únor 2019

Společnost Kia Motors Europe na mezinárodním ženevském autosalonu 2019 odhalí svůj nový koncept elektromobilu, za jehož podobou stojí evropské návrhářské centrum Kia ve Frankfurtu.

Evropská Elektrická mise značky Kia
14.únor 2019

Kia Motors Europe ve spolupráci s poradenskou a analytickou organizací World Shopper se vydávají na Elektrickou misi po nejrozvinutějších trzích s elektromobily v severní Evropě.

Průzkum Kia: v čem čeští řidiči nejvíce chybují?
7.únor 2019

Čeští řidiči považují za nejrizikovější chování na silnicích agresivní jízdu a vybržďování. Za nebezpečné považují rovněž nevěnování dostatečné pozornosti situaci na vozovce a předjíždění v nepřehledné situaci.

Kia: k prodejcům míří ProCeed
22.leden 2019

Společnost Kia Motors Czech uvádí na trh přelomový model Kia ProCeed s karoserií ´shooting brake´. Jedná se o vůbec první model mainstreamové značky s genetickou výbavou kupé a všestranností kombi.

Kia Motors Europe: desátý růstový rok v řadě
21.leden 2019

Kia Motors podle zveřejněných údajů Asociace evropských výrobců automobilů (ACEA)* dosáhla na evropských trzích rekordních prodejů v objemu 494 304 vozidel a v roce 2018 současně zaznamenala desátý růstový rok v řadě.