Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

KMP

 
 
Novinář Karel Beránek se dožil 80 let
30.říjen 2018

Nestor české motonovinařiny Karel Beránek se 30. října 2018 dožil osmdesáti let. Ve velmi dobré fyzické i duševní kondici je stále aktivní v médiích i osobním životě.

SUV vozy otestovalo v Čertousích 30 novinářů
7.září 2018

Klub motoristických novinářů uspořádal 6. září testovací jízdy automobilů SUV. Akce proběhla v obvyklých Čertousích a importéři ukázali celkem 16 sportovně užitkových vozů.

V anketě „Tiskovka roku“ soutěží 10 akcí
18.červen 2018

Časopis Automakers na jaře organizoval, ve spolupráci s novinářskými kluby, anketu o nejlepší mediální servis v rámci Svazu dovozců automobilů roku 2017. Vítězové individuální soutěže si již odnesli trofeje, na červen jsme si nechali sečtení hlasův kategorii „Tiskovka roku“.

Lerch: mírná zima motivovala řidiče k pití alkoholu
18.duben 2018

Na silnicích letos v prvních třech měsících působily potíže hlavně alkohol a nepozornost. Uvedl to její ředitel plk. Tomáš Lerch na semináři pořádané společně s kluby motoristických publicistů a novinářů a s asistenční službou Europ Assistance.

Do ankety PR roku nominováno 20 manažerů
9.březen 2018

Časopis Automakers od letošního ledna organizuje, ve spolupráci s novinářskými kluby, anketu o nejlepší mediální servis v rámci Svazu dovozců automobilů v roce 2017. Hlasování se uzavřelo 28. února 2018. Kdo byl nominován?

Anketa PR manažer roku jde do finále
17.únor 2018

Časopis Automakers od letošního ledna organizuje, ve spolupráci s novinářskými kluby, anketu o nejlepší mediální servis v rámci Svazu dovozců automobilů v roce 2017. Termín hlasování byl prodloužen a anketa se uzavře v pondělí 26. února 2018.

Právníci analyzovali rizika testování aut
5.prosinec 2017

Časopis Automakers připravil právní analýzu testovací jízdy, při které zemřeli motonovináři. Rizika spojená s přenecháním vozidla k testu diskutovali 5. prosince na semináři KMP a KMN motorističtí novináři a desítka zástupců importérských organizací.

Lerch: řidičák na zkoušku může snížit nehodovost
27.září 2017

Klub motoristických publicistů pozval na své press forum šéfa dopravní policie Tomáše Lercha. Tématem byla nová dopravní legislativa, vyhodnocení nehodovosti a další novinky z provozu na českých silnicích. Akce se konala 25. září v prostorách Europ Assistance.

Novináři testovali SUV v Čertousích
30.srpen 2017

Klub motoristických novinářů pořádal 29. srpna v pražských Čertousích testovací jízdy. Akce se uskutečnila v počernickém areálu ve spolupráci s KMP. Na programu byly testy automobilů třídy SUV a Crossover.

Novináři budou testovat SUV v Čertousích
22.srpen 2017

Klub motoristických novinářů pořádal loni v srpnu v pražských Čertousích testovací jízdy s vozy na plynový pohon. Letošní akce se uskuteční opět v počernickém areálu ve spolupráci s KMP. Na programu budou testy automobilů třídy SUV a Crossover.