Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Kooperativa

 
 
VIZE 0 propojí projekty bezpečnosti silničního provozu
13.prosinec 2018

Platforma VIZE 0 je nově založené sdružení firem a institucí, které chtějí podporovat aktivity zaměřené na zvýšení úrovně bezpečnosti silničního provozu. Právní forma platformy je zapsaný ústav, zakladatelem je Nadace Kooperativy. Účastní se i SDA nebo BESIP.

Vienna Insurance Group v Česku zisková
28.listopad 2018

Koncern Vienna Insurance Group (VIG) za první tři čtvrtletí 2018 dále stabilně stoupal a znovu představil zlepšené ukazatele. Evropské výsledky letos táhne Maďarsko, daří se i v Česku. Rumunsko bude letos ve ztrátě kvůli problémům v pojištění motorových vozidel.

Kooperativa odhalila podvody za 166 milionů Kč
7.srpen 2018

V první polovině roku 2018 prověřovali vyšetřovatelé v Kooperativě 667 podezřelých pojistných událostí, což o téměř stovku méně, než ve stejném období roku 2017, kdy to bylo 755 případů.

Kooperativa zvýší pojistné autobusů a náklaďáků
28.květen 2018

Kooperativa a Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP), které společně pojišťují téměř 3 miliony vozidel, se na základě detailních analýz rozhodly upravit sazby pojistného u povinného ručení nákladních vozidel a autobusů.

VIG rozhodla o fúzi Kooperativy a PČS
14.prosinec 2017

Vienna Insurance Group (VIG) plánuje k 1. lednu 2019, za předpokladu schválení lokálními úřady a grémii, fúzi svých dceřiných společností Kooperativa pojišťovna a Pojišťovna České spořitelny (PČS).