Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Kooperativa

 
 
Bezpečně na silnicích v době pandemie
24.březen 2020

Pandemie snižuje počty vozidel na silnicích. Dodržujme pravidla provozu a nesnižujme svou pozornost. Případné nehody zbytečně zaměstnají složky IZS.

Kooperativa zastavila pojištění storna
28.únor 2020

Kooperativa vyhodnocuje aktuální situaci v Evropě související s šířením koronaviru COVID-19  a doporučuje i klientům sledovat informace o rizikovosti destinací. Dočasně zastavila prodeje pojištění STORNA v rámci cestovního pojištění.

Kooperativa rozšířila možnosti autopojištění
28.listopad 2019

Novou podobu pojištění motorových vozidel NAMÍRU nabídla Kooperativa. Zjednodušila se nabídka asistenčních balíčků a k vyšším limitům v povinném ručení získají klienti benefity. Rozšířila se také nabídka volitelných připojištění o pojištění VÝMOL.

Infolinka Kooperativy: 21 milionů vyřízených dotazů
11.listopad 2019

V říjnu 1999 se na infolince pojišťovny Kooperativa rozdrnčely první telefonní hovory a přišly první e-maily od klientů. Požadavky klientů vyřizovalo 9 operátorů., v prvních měsících převládaly požadavky s probíhající demonopolizací povinného ručení.

Kooperativa: jak zviditelnit chodce pro řidiče?
25.říjen 2019

Noční silnice jsou pro chodce stále nebezpečné. To dokládají i loňské statistiky dopravní nehodovosti. Za celý rok zemřelo při nehodách celkově 113 chodců. Při nehodách v noci zahynulo 58 z nich, z toho 30 v obci a 28 mimo obec.

Svěrák odstartoval Běh pro Paraple
13.září 2019

V Malešickém parku se 14. září uskutečnil dvacátý ročník charitativního Běhu pro Paraple. Běh slavnostně odstartuje spoluzakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák.

Pražské výstaviště hostí Týden hrdinů
11.září 2019

Dny Integrovaného záchranného systému – Týden hrdinů probíhá od 9. září do 14. září na Výstavišti Praha v Holešovicích. Čtvrtý ročník akce se zaměřuje na edukaci základních škol.

VIZE 0 propojí projekty bezpečnosti silničního provozu
13.prosinec 2018

Platforma VIZE 0 je nově založené sdružení firem a institucí, které chtějí podporovat aktivity zaměřené na zvýšení úrovně bezpečnosti silničního provozu. Právní forma platformy je zapsaný ústav, zakladatelem je Nadace Kooperativy. Účastní se i SDA nebo BESIP.

Vienna Insurance Group v Česku zisková
28.listopad 2018

Koncern Vienna Insurance Group (VIG) za první tři čtvrtletí 2018 dále stabilně stoupal a znovu představil zlepšené ukazatele. Evropské výsledky letos táhne Maďarsko, daří se i v Česku. Rumunsko bude letos ve ztrátě kvůli problémům v pojištění motorových vozidel.

Kooperativa odhalila podvody za 166 milionů Kč
7.srpen 2018

V první polovině roku 2018 prověřovali vyšetřovatelé v Kooperativě 667 podezřelých pojistných událostí, což o téměř stovku méně, než ve stejném období roku 2017, kdy to bylo 755 případů.

Kooperativa zvýší pojistné autobusů a náklaďáků
28.květen 2018

Kooperativa a Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP), které společně pojišťují téměř 3 miliony vozidel, se na základě detailních analýz rozhodly upravit sazby pojistného u povinného ručení nákladních vozidel a autobusů.

VIG rozhodla o fúzi Kooperativy a PČS
14.prosinec 2017

Vienna Insurance Group (VIG) plánuje k 1. lednu 2019, za předpokladu schválení lokálními úřady a grémii, fúzi svých dceřiných společností Kooperativa pojišťovna a Pojišťovna České spořitelny (PČS).