Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Kooperativa

 
 
Svěrák odstartoval Běh pro Paraple
13.září 2019

V Malešickém parku se 14. září uskutečnil dvacátý ročník charitativního Běhu pro Paraple. Běh slavnostně odstartuje spoluzakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák.

Pražské výstaviště hostí Týden hrdinů
11.září 2019

Dny Integrovaného záchranného systému – Týden hrdinů probíhá od 9. září do 14. září na Výstavišti Praha v Holešovicích. Čtvrtý ročník akce se zaměřuje na edukaci základních škol.

VIZE 0 propojí projekty bezpečnosti silničního provozu
13.prosinec 2018

Platforma VIZE 0 je nově založené sdružení firem a institucí, které chtějí podporovat aktivity zaměřené na zvýšení úrovně bezpečnosti silničního provozu. Právní forma platformy je zapsaný ústav, zakladatelem je Nadace Kooperativy. Účastní se i SDA nebo BESIP.

Vienna Insurance Group v Česku zisková
28.listopad 2018

Koncern Vienna Insurance Group (VIG) za první tři čtvrtletí 2018 dále stabilně stoupal a znovu představil zlepšené ukazatele. Evropské výsledky letos táhne Maďarsko, daří se i v Česku. Rumunsko bude letos ve ztrátě kvůli problémům v pojištění motorových vozidel.

Kooperativa odhalila podvody za 166 milionů Kč
7.srpen 2018

V první polovině roku 2018 prověřovali vyšetřovatelé v Kooperativě 667 podezřelých pojistných událostí, což o téměř stovku méně, než ve stejném období roku 2017, kdy to bylo 755 případů.

Kooperativa zvýší pojistné autobusů a náklaďáků
28.květen 2018

Kooperativa a Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP), které společně pojišťují téměř 3 miliony vozidel, se na základě detailních analýz rozhodly upravit sazby pojistného u povinného ručení nákladních vozidel a autobusů.

VIG rozhodla o fúzi Kooperativy a PČS
14.prosinec 2017

Vienna Insurance Group (VIG) plánuje k 1. lednu 2019, za předpokladu schválení lokálními úřady a grémii, fúzi svých dceřiných společností Kooperativa pojišťovna a Pojišťovna České spořitelny (PČS).