Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Koyo

 
 
Koyo Ambasadorem kvality roku 2020
21.leden 2021

Olomoucká Koyo Bearings získala ocenění Ambasador kvality České republiky v soukromém sektoru, které uděluje Česká společnost pro jakost. Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo online formou ze studia na Novotného lávce.

Koyo Bearings: červen ve znamení bezpečnosti
26.červen 2019

Olomoucká Koyo Bearings zavedla vždy jeden z měsíců jako měsíc bezpečnosti. Celkově za uplynulý rok investovala až 24 milionů Kč do projektů zaměřených na zaměstnance a jejich bezpečnost a pohodlí při práci.

Koyo Bearings navštívilo téměř 400 lidí
3.červen 2019

Firma Koyo Bearings Česká republika uspořádala v sobotu 25.5. Den otevřených dveří. Pro zájemce byly připraveny komentované prohlídky ve výrobě, ukázky strojů a především finálních výrobků.

Koyo: nižší emise oxidu uhličitého o 173 tun
30.duben 2019

Olomoucká Koyo Bearings se při výrobě svých produktů mimo jiné zaměřila i na životní prostředí. Od třídění odpadu přes různá recyklační zařízení až po snižování emisí.

Koyo Bearings snížilo emise oxidu uhličitého
8.duben 2019

Olomoucká Koyo Bearings se při výrobě svých produktů zaměřila i na životní prostředí. Od třídění odpadu přes různá recyklační zařízení až po snižování emisí. Firma se pochlubila výsledky v uplynulém fiskálním roce.

Koyo Bearings mezi Dodavateli pro Auto roku ČR
9.leden 2019

Označení „Dodavatel pro Auto roku 2019 v České republice“ může být hrdá olomoucká firma Koyo Bearings, která jej získala již počtvrté. Pro výherní vůz Ford Focus dodává firma ložiskové kroužky, používané v převodovce.

Koyo potřetí Dodavatelem pro Auto roku
8.leden 2018

Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP) vyhlásilo firmy, které pro vítězný vůz v anketě Auto roku v ČR dodávají komponenty. Titulem „Dodavatel pro Auto roku 2018“ se letos může pyšnit také olomoucká firma Koyo Bearings, která do spojky vítězné škodovky dodává ložiska.

Koyo nabídlo vánoční punč na náměstí
28.prosinec 2017

Koyo Bearings spojila předvánoční čas s charitou a ve stánku sdružení Dobré místo pro život na olomouckém Horním náměstí již potřetí vařili její zaměstnanci vánoční punč. Výtěžek téměř 48 000 Kč poputuje na konto Oblastní unie neslyšících v Olomouci.

Koyo Bearings v Českých 100 Nejlepších
28.listopad 2017

Ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo 22. každoroční slavnostní vyhlášení anketní soutěže „Českých 100 Nejlepších“ za účasti více jak 700 VIP hostů. Z dodavatelů automotive sektoru bodovala Koyo Bearings.