Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

LeasePlan

 
 
LeasePlan: roste zájem o flexibilní pronájmy aut
29.březen 2021

V nejisté době mění firmy přístup k zajištění mobility svých pracovníků. Jedním z trendů jsou flexibilní pronájmy automobilů. Podniky i živnostníci je využívají podle aktuálního vývoje zakázek, který je během pandemie v řadě oborů velmi rozkolísaný.

Český LeasePlan má ve správě 30 tisíc aut
21.listopad 2019

LeasePlan Česká republika pokořila hranici 30 tisíc automobilů ve své zákaznické flotile. Stala se tak prvním specialistou na správu firemních autoparků, kterému se to na tuzemském trhu podařilo.

Bývalý šéf LeasePlanu Hájek na nové pozici
8.listopad 2018

Dlouholetý šéf LeasePlanu ČR Jaromír Hájek se stal generálním ředitelem středoevropského zastoupení nadnárodní společnosti, která vyvíjí technologická řešení pro správu firemních automobilových flotil.

LeasePlan má ve flotile 1 806 000 aut
20.srpen 2018

LeasePlan Corporation, společnost v oblasti správy firemních automobilových flotil, měla na konci letošního prvního pololetí ve své flotile 1,806 milionu vozidel, o 6,7 % více než loni ve stejné době. LeasePlan působí ve 32 zemích včetně České republiky.

LeasePlan členem koalice ZEV Challenge
16.červenec 2018

LeasePlan se stal zakládajícím partnerem nové globální koalice ZEV Challenge. Organizují ji nezisková skupina The Climate Group a seskupení C40, které sdružuje velká světová města, jež jsou aktivní v úsilí namířenému proti změnám klimatu.

LeasePlan hlásí růst čistého zisku o 17 %
14.únor 2018

LeasePlan Corporation dosáhla v loňském roce čistého zisku 531,6 milionu eur, to představuje 17% meziroční nárůst. Ve flotile firmy, která působí v 32 zemích včetně České republiky, bylo na konci loňského roku 1 745 tisíc automobilů, o 5,5 % více než na konci roku 2016.

LeasePlan má nový web a aplikaci pro řidiče
20.prosinec 2017

Česká pobočka LeasePlanu, který se specializuje na správu firemních automobilových flotil, zprovoznila novou komunikační platformu pro uživatele jejích vozidel. Zahrnuje webový portál MyLeasePlan a aplikaci pro mobilní telefony.

LeasePlan převede autopark na elektřinu
20.září 2017

LeasePlan Corporation v New Yorku u příležitosti zasedání Valného shromáždění OSN oznámí, že se stává zakládajícím partnerem iniciativy EV100. Ta chce přispět ke zrychlení začleňování elektromobilů do firemních autoparků.