Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Lexus

 
 
Květoň ukázal Lexus RX v Butovicích
28.srpen 2019

Lexus uspořádal 27. srpna první statickou prezentaci nového modelu Lexus RX / RX L v Praze. Novinku předvedl novinářům manažer značky Jakub Květoň.

Lexus UX obstál v amerických crash testech
24.červen 2019

Spolehlivost bezpečnostních systémů i konstrukce nového Lexusu UX ověřilo americké středisko Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Odborníci je vyhodnotili jako natolik účinné, že autu udělili ocenění Top Safety Pick.

Filmoví Muži v černém jezdí v Lexusu
29.duben 2019

Sportovní kupé Lexus RC F září v novém celovečerním snímku Muži v černém: Globální hrozba od Sony Pictures. Ve filmu tvoří oficiální flotilu agentů po celém světě.

Lexus slaví 30 let, ukázal v Praze kupé RCF
16.duben 2019

Na oslavu 30 let od založení značky a 10 let od uvedení sportovní řady F vytvořil Lexus limitovanou edici sportovního kupé RC F pod označením Track Edition. Jedinečný vůz se poprvé odhalil i v České republice.

Lexus slaví letos dvě kulatá výročí
5.duben 2019

Lexus letos slaví 30 let od založení značky a 10 let od uvedení sportovní řady F. Na oslavu výročí Lexus vytvořil limitovanou edici sportovního kupé RC F pod označením Track Edition. Vůz, který se poprvé odhalil i v Česku.

Žebříček: Lexus je nejméně náročný na provoz
25.březen 2019

Ze všech luxusních automobilů jsou vozy Lexus finančně nejméně náročné na provoz. Týká se to jak nově pořízených, tak i několik let používaných aut. Ukázal to žebříček prestižního amerického portálu Kelley Blue Book.

Přijede na 0H 2020 Lexus bez řidiče?
13.březen 2019

Už příští rok možná vyrazí do ulic první vůz značky Lexus schopný autonomní jízdy. Pravděpodobně jím bude vlajková limuzína značky, model LS.

Crossover Lexus UX 250h za 950 tisíc korun
8.únor 2019

Vývoj nového crossoveru UX 250h s hybridním pohonem čtvrté generace a autonomním dobíjením trval bezmála pět let. Vůz, který patří k nejvyspělejším vozům značky Lexus, je již u prodejců v Česku v prodeji, jeho cena začíná na 949 000 korunách.

Nový Lexus UX 250h s autonomním dobíjením
1.únor 2019

Nový Lexus UX 250h se může jezdit čistě na elektřinu až polovinu celkové doby jízdy. Je totiž vybaven autonomním dobíjením a kombinuje hybridní a elektrický pohon. Díky tomu se může dle výrobce chlubit nejnižšími emisemi CO2 ve své třídě.

Lexus ES 300h zná českou cenu
9.listopad 2018

Lexus spustil předprodej na svůj nový model ES 300h. Na prvních padesát prodaných vozů je připravena limitovaná nabídka, díky níž je vůz k dostání se zvýhodněním až 258 tisíc korun.

Návrhářka Lexusu UX mění svět aerodynamiky
5.listopad 2018

Nový crossover Lexus UX, který dorazí na evropský trh začátkem příštího roku, přináší několik novinek v oblasti aerodynamiky. Vůz, jehož hlavní konstruktérkou je žena, se inspiroval i u formule 1.

Video
Na náplavce 2018 se ukázaly Toyota i Lexus
3.září 2018

Druhý ročník výstavy Auta na náplavce 2018, pořádané časopisem Svět motorů, proběhl od 30. srpna do neděle 2. září. Mezi vystavovateli se objevily i značky Toyota a Lexus.

Aerodynamický tuning pro nový Lexus LS
18.únor 2018

Japonská TRD, dodavatel továrních tuningových řešení pro Lexus, připravila doplňky pro nejnovější, pátou generaci vlajkové limuzíny Lexus LS F SPORT.

Lexus chce letos v ČR prodat 550 aut
9.únor 2018

Šéf Toyoty Motor Czech Martin Peleška nastínil na tiskovce ve Dlouhé Lhotě vedle prodejních plánů Toyoty také letošní cíle Lexusu. Letos by značka měla posílit o dva nové showroomy.