Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Linde

 
 
Terminálové tahače LINDE MH šetří náklady
15.listopad 2022

Firmy, které často manipulují se silničními návěsy, mohou ušetřit podstatné náklady na manipulaci, pokud budou s návěsy manipulovat efektivním způsobem. Řešením jsou tzv. terminálové tahače. Úspory vznikají na ušetřeném palivu i na kratších časech potřebných pro manipulaci. Ve vytížených provozech jde o milionové částky ročně.

Linde MH: milióntý vozík z Aschaffenburgu
26.duben 2021

Linde Material Handling vyrábí ve svém výrobním závodě v Aschaffenburgu vysokozdvižné vozíky s protizávažím od roku 1959. Nedávno zde sjel z výrobní linky milióntý stroj a zamířil ke svému novému španělskému majiteli.

Česká pobočka Linde MH slaví 30 let na trhu
19.prosinec 2020

Linde Material Handling Česká republika oslavuje 30 let poskytování služeb na českém trhu. Linde MH je členem KION GROUP a patří mezi celosvětové výrobce vysokozdvižných a skladových vozíků a dodavatele řešení a služeb pro intralogistiku.

Linde Material Handling měla tábor pro děti
29.červenec 2020

Linde Material Handling i tento rok uspořádala pro děti svých zaměstnanců letní tábor. Celkem 97 dětí strávilo týden plný her a zábavy, tentokrát s indiánskou tématikou, v rekreačním středisku Borovina u Podhradí nad Dyjí.

Linde Material Handling ruší účast na LogiMATu
5.březen 2020

Linde Material Handling přehodnotila svou avizovanou účast na intralogistickém veletrhu LogiMAT a v letošním roce se této akce nezúčastní. Důvodem je koronavirus, který nyní zrychlil své šíření.

Linde MH otevřela pobočku v Hradci Králové
10.červenec 2019

Linde Material Handling Česká republika otevřela svou novou pobočku v Hradci Králové. Pobočka nabízí širokou řadu služeb, kromě pronájmu vozíků a vysokozdvižných plošin například také prodej repasované manipulační techniky.

Vozíky Linde vozí ke klientům kamiony C.S. Cargo
19.březen 2019

Linde Material Handling ČR má k dispozici šest nových souprav tahačů se speciálními návěsy pro dopravu manipulační techniky k zákazníkům. Kamiony jsou provozuje C.S.CARGO a umožňují přepravu vozíků o výšce až 4 metry.

Cena pro Linde MH za odpovědné chování
15.březen 2019

Ocenění zlatý status EcoVadis, který společnost Linde Material Handling v letošním roce získala, potvrzuje nejvyšší standard chování společnosti Linde MH v oblasti udržitelnosti.

Štiřín viděl zákaznickou konferenci Linde MH
31.říjen 2018

V pořadí 7. ročník zákaznické konference české Linde Material Handling proběhl na zámku Štiřín. Sešli se tam profesor Vladimír Mařík, specialista na Průmysl 4.0, ekonom Tomáš Sedláček, průkopník chytrého bydlení Jan Průcha či marketér Josef Havelka.

Linde Ještěrka Cup 2018 má vítěze
10.září 2018

Jedenáctý ročník populárního závodu řidičů vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup 2018, který se konal tuto sobotu v Praze na Letenské pláni, ocenil nejúspěšnější soutěžící.

Linde MH ukázala novinářům partnerský Dematic
7.srpen 2018

Třetí ročník veletrhu World of Material Handling (WoMH) se konal v červnu 2018 v německém Mannheimu na výstavišti Maimarkt. Společnost představila mimo jiné partnerství s firmou Dematic.

Linde MH má roadster s optimálním výhledem
27.červenec 2018

Linde Material Handling představila v rámci červnového veletrhu World of Material Handling (WoMH) speciální variantu svého modelu roadster s optimalizovaným výhledem – tzv. Perfektní vozík.

Panattoni předala KIONu druhou halu
4.prosinec 2017

Developer Panattoni Europe dokončil ve Stříbře druhou budovu pro KION Group, světového výrobce manipulační techniky. Nová hala o velikosti 23 000 m2 bude vyrábět dopravníkové systémy Dematic.

Linde MH rozšiřuje nabídku Li-Ion vozíků
29.listopad 2017

Linde Material Handling, výrobce manipulační techniky a poskytovatel logistických řešení, rozšiřuje svoje portfolio manipulační techniky vybavené lithium-iontovou technologií o dalších 30 typů skladových vozíků.