Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Maserati

 
 
Maserati zmodernizuje továrnu v Modeně
19.únor 2019

Ředitel Maserati Harald Wester se v sídle společnosti na Viale Ciro Menotti sešel s Palmou Costiovou, radní pro výrobní činnosti v regionu Emilia-Romagna, se starostou Modeny Gianem Carlem Muzzarellim a také se zástupci odborů.

Maserati pozastavilo do ledna výrobu
27.prosinec 2017

Značka Maserati odstavila na konci prosince továrny Mirafiori a Grugliasco. Výroba ve všech třech závodech Maserati bude opět plně obnovena v druhé polovině ledna 2018. Jaké jsou důvody zastavení produkce?

Maserati chce letos prodat v ČR 100 aut
20.říjen 2017

Maserati Ghibli získalo německou čtenářskou „sport auto AWARD 2017“ vydavatelství Motor Presse Stuttgart. Plány značky pro Česko komentoval šéf značky Jan Hudeček ze Scuderie.

Maserati Ghibli MY18 se blýsklo v Arkádách
18.září 2017

V rámci výstavy „V zajetí Maserati“ bylo odhaleno nové Maserati Ghibli pro rok 2018. Jednalo se o českou premiéru tohoto vylepšného vozu. Automobil představili zástupci oficiálního dealera značky Maserati v České republice Scuderia Praha v čele s ředitelem prodeje Janem Hudečkem. 

Začala výstava Maserati v OC Arkády
7.září 2017

Italská automobilová značka Maserati ovládla pražský obchodní dům Arkády Pankrác, výstava jejích vozů potrvá až do 27. září. Expozice nese název „V zajetí Maserati“ a návštěvníci se mohou těšit na zajímavou cestu historií automobilky.