Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

MasterCard

 
 
Video
Mastercard omladil v kampani Messiho
17.květen 2022

Pro vytvoření podoby Lionela Messiho v mladším věku tvůrci vůbec poprvé v reklamním filmu využili umělou inteligenci – metodu tzv. neuronového vykreslování namísto obvyklého přístupu postaveného na počítačové grafice.

Mastercard podporuje ženský fotbal
27.květen 2019

Mastercard rozšiřuje své působení v ženském fotbale. Nová partnerství zahrnují jak špičkové kluby, jmenovitě londýnský Arsenal a Olympique Lyon, tak i jednotlivé hráčky v rolích ambasadorek značky.

Mastercard: biometrické placení kartou v září
17.duben 2019

Čeští spotřebitelé získají od září možnost využívat biometrické údaje, jako je otisk prstu nebo rozpoznání obličeje, k ověření své totožnosti při nakupování online s kartami Mastercard.

Mastercard: děvět z deseti plateb bezkontaktních
19.září 2018

Každá druhá platba kartou Mastercard v obchodě je v dnešní době bezkontaktní, jedná se o nejrozšířenější způsob bezhotovostního placení v evropských dějinách. A premiantem bezkontaktního placení stále zůstává ČR, kde je podíl těchto rychlých a bezpečných plateb dokonce 93 procent.

Mastercard: většina valentýnských transakcí jsou večeře
13.únor 2018

Tři čtvrtiny karetních transakcí a 40 procent objemu výdajů uskutečněných v období kolem svátku svatého Valentýna připadají na společnou večeři, což potvrzuje, že láska skutečně prochází žaludkem. Vyplývá to z analýzy Mastercard Love Index vytvořené na základě transakcí kreditními, debetními a předplacenými kartami za rok 2017.