Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Mazda

 
 
Video
Mazda ukázala v Los Angeles nový model 3
29.listopad 2018

Ve světové premiéře se na autosalonu v Los Angeles představuje nová Mazda3. Od základu přepracovaný model se začne prodávat začátkem roku 2019. Nejprve v Severní Americe, další trhy budou následovat.

Mazda vrátí na trh rotační motor
3.říjen 2018

Mazda uvede v roce 2020 na trh první modely s elektrickým pohonem. Zvýšení jejich dojezdu má umožnit rotační motor, který bude vyrábět energii. Kompaktní zástavbové rozměry jej podle automobilky předurčují k nasazení v různých elektrifikačních řešeních.

Mazda vyhlásila akci na model 2
21.červen 2018

Mazda2, nejmenší model japonské automobilky, je nyní v nabídce s parkovací kamerou ve druhé výbavě Challenge k dispozici od 296.400,- Kč.

Mazda VISION COUPE konceptem roku
8.březen 2018

Na 11. ročníku odborné konference Car Design Night Geneva byla Mazda VISION COUPE oceněna jako nejlepší koncept roku. Trofej „Concept Car of the Year“ byla vozu udělena 6. března, v průběhu ženevského autosalonu.

Mazda láká na palivo na rok zdarma
8.únor 2018

Modely Mazda3, Mazda6 a od února i Mazda CX-3 jsou nyní v časově omezené nabídce. Pokud si zákazník koupí jedno z výše uvedených aut do 31. března 2018, nebo do vyprodání zásob, získá k němu palivo na rok zdarma.

Mazda Vision Coupe nejkrásnějším konceptem
31.leden 2018

Mazda VISION COUPE byla na 33. Mezinárodním automobilovém festivalu vyhlášena „nejkrásnějším koncepčním vozem roku“. Cenu si na slavnostním ceremoniálu v Paříži převzal Ikuo Maeda, celosvětový ředitel designu Mazdy, spolu se zástupci svého návrhářského týmu.