Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Mercedes-Benz

 
 
Mercedes rozšiřuje svolávačku na milion aut
1.červen 2022

Mercedes-Benz oznámil svolávací akci pro několik modelových řad v lednu 2022. Nyní byla tato akce rozšířena i pro dieselové modely Vito a V-Class a celkově dosáhla bezmála milionové hranice v počtu svolávaných vozů, upozornil portál svolavacky.cz.

Mercedes me Charge zjednodušuje tarify
15.květen 2022

Mercedes-Benz zjednodušuje elektromobilitu novým tarifním systémem, který bude od června 2022 platit pro 300 000 nabíjecích přípojek v evropské síti Mercedes me Charge1. Mercedes me Charge bude nabízet tři nové nabíjecí tarify, které jsou přizpůsobeny individuální ujeté vzdálenosti.

AutoTechnologi může servisovat Mercedes-EQ
11.květen 2022

AutoTechnologi je od letošního dubna připravena se 100% postarat o všechny vozy z rodiny Mercedes-EQ. Firma kromě proškoleného personálu a speciálního pracoviště pro servis vozidel Mercedes-EQ disponuje také čtyřmi dobíjecími místy, jejich počet ale plánuje do budoucna ještě navýšit.

Mercedes-Benz zvýší počty recyklátů
11.duben 2022

Mercedes-Benz zvýšil počty recyklovatelných materiálů ve svých vozech a pokouší se o maximálně uzavřený koloběh. “Kráčíme po cestě k elektrické budoucnosti s nulovými emisemi v souladu se iniciativou Ambition 2039, která důsledně sází na komplexní přístup,” slibuje automobilka.

Mercedes zahájil prodeje modelu AMG SL
27.březen 2022

U příležitosti začátku kalendářního jara byla spuštěna možnost objednávek nového modelu Mercedes-AMG SL. Nová generace ikony se vrací zpátky ke svým kořenům klasickou střechou z tkaniny a sportovním charakterem.

Mercedes-Benz nabídl dobíjecí Wallbox
20.únor 2022

Nová nástěnná nabíječka Mercedes-Benz Wallbox umožňuje rychlé, inteligentní a komfortní nabíjení elektromobilů a externě nabíjitelných hybridních vozů. Nejvyšší nabíjecí výkon je přitom až 22 kW.

Třída C ve verzi Plug-in Hybrid
8.listopad 2021

Krátce po uvedení nové generace Třídy C na trh lze nyní objednávat také první verze s externě nabíjitelným hybridním pohonem (Plug-in Hybrid), Sedan a kombi s dojezdem více než 100 kilometrů (WLTP) na elektrický pohon. Jaké jsou ceny?

Mercedes-Benz GLE přidal naftový „mild hybrid“
2.listopad 2021

Prodejci Mercedes – Benz začali brát objednávky na velké SUV modely s částečně hybridním pohonem (mild hybrid). Ceny začínají od 1 755 710 Kč Kč2 (GLE 300 d 4MATIC), resp. 2 066 680 Kč2 (GLE 300 d 4MATIC kupé).

Mercedes AMG ukázal vysokovýkonný hybrid
19.září 2021

Mercedes-AMG zahajuje sériovou výrobu svého prvního vysokovýkonného hybridního modelu, který využívá technologie z Formule 1. Koncept zahrnuje speciální uspořádání pohonu s elektromotorem a vysokovýkonnou sadou akumulátorů z vlastního vývoje na zadní nápravě.

Mercedes-Benz Třídy C ve verzi All-Terrain
22.srpen 2021

Mercedes-Benz nabídl i v segmentu C všestranný model All-Terrain, jako alternativu pro všechny zákazníky, kteří považují konvenční kombi za nedostačující pro jízdu v terénu, ale SUV za příliš vysoké.

Máj hostí premiéru Supermercedesu EQS
27.červenec 2021

Český Mercedes si zvolil čtvrté patro pražského obchodního domu Máj ke statické premiéře luxusního elektromobilu EQS. Dva předprodukční kusy nového sedanu se dva dny ukazují novinářům a dva dny jsou věnovány zákazníkům.

Mercedes-Benz má u sídla v Praze včelí úly
26.červenec 2021

Český Mercedes-Benz umístil v areálu svého sídla v Praze na Chodově šest včelích úlů. Výběr vhodné lokality a uspořádání úlů zajistil odborný včelař, který se na městské instalace zaměřuje.

Video
Mercedes vyřadí spalovací motory do 9 let
23.červenec 2021

Ola Källenius, předseda představenstva Daimler AG a Mercedes-Benz AG, představil na online konferenci strategii automobilky zaměřenou na elektrickou mobilitu. Mercedes-Benz podle něj směřuje do zcela elektrické budoucnosti.

Mercedes modernizoval kupé AMG GT
21.červen 2021

Globální model AMG GT, 4dveřové kupé, je nyní ještě individuálnější. Exkluzivní edice má upevnit postavení dokonalého automobilu pro mimořádně náročné, sportovně založené řidiče.

MB Trucks ukázal světovou novinku v bezpečnosti
21.duben 2021

Mercedes-Benz Trucks je tradičním průkopníkem v oblasti zvyšování bezpečnosti silničního provozu. Společnost již mnoho let investuje stovky milionů eur do výzkumu a vývoje, aby její asistenční systémy ještě lépe podporovaly řidiče při jejich práci a zvyšovaly bezpečnost všech účastníků silničního provozu.

Mercedes-Benz CLS se sportovnějším vzhledem
12.duben 2021

Model CLS přijíždí v dubnu 2021 na start s ostřejším designem. Dynamiku čtyřdveřového kupé zřetelněji vyjadřuje především přední partie s novou mřížkou chladiče a nárazníkem. Interiér je navíc nabízí širší kombinaci kůže s ozdobnými prvky a novou generaci volantů.

Mercedes-Benz prodal za kvartál 2300 aut
8.duben 2021

Mercedes-Benz se vloni počtvrté v řadě umístil mezi TOP 10 importéry na českém trhu a obsadil devátou příčku. Během prvních tří měsíců roku 2021 svoji pozici ještě upevnil: poprvé v historii svými registracemi vyšplhal na 4. příčku absolutního pořadí a zaznamenal tak nejlepší první kvartál během svého působení na českém trhu.