Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Mercedes-Benz

 
 
Z ankety Auto roku 2019 vypadl Mercedes-Benz
16.říjen 2018

Svaz dovozců automobilů rozjel další ročník ankety Auto roku v ČR. Nyní se uzavřely nominace vozů. Na seznamu kandidátů letos chybí významné značky. Na poslední chvíli vypadl Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz ukázal vizi mobility v Kodani
21.září 2018

V dánské Kodani se novináři seznámili s novou vizí budoucí mobility z pera divize Mercedes-Benz Vans. Součástí opulentní prezentace byla světová premiéra studie variabilního vozu, jehož základem je samostatný „skateboard“. Reportáž nám poslal porotce COTY Jirka Duchoň.

Švýcaři zakázali registrace řady dieselů
21.srpen 2018

Švýcarské úřady zastavily registrace některých naftových Mercedesů řady Vito a také vozidel Porsche Macan a Cayenne. Jako zdůvodnění uvedly, že agregáty překračují místní emisní normy.

Mercedes bude poprvé vyrábět ve Francii
21.květen 2018

Koncern Daimler investuje 500 milionů eur (téměř 13 miliard korun) do výroby malých elektromobilů Mercedes-Benz ve své továrně ve francouzském městě Hambach, oznámila firma.

Mercedes ukázal A-Klasse na Zichovci
16.květen 2018

Mercedes-Benz nasazuje do prodeje novou třídu A. Novinku předvedl novinářům v konferenčním centru Rodinného pivovaru Zichovec manažer importu Petr Dvořák.

Legendy: Mercedes chystá dvě výstavní premiéry
26.duben 2018

Motoristická slavnost Legendy 2018 otevře brány návštěvníkům 8.-10. června letošního roku. Výstava slibuje opulentní prezentaci značky Mercedes-Benz. O jejím aranžmá se hovořili s Martinem Šlechtou z českého Mercedesu.

Video
Mercedes-Benz sponzoruje Virtual GP 2018
28.leden 2018

Světově unikátní seriál závodů Virtual GP organizují pražští profesionálové z oboru počítačových her.  Ačkoli panuje předsudek, že hry hrají a sledují jen malé děti, skutečnost je dnes jiná. Převládající reálná cílová skupina Virtual GP jsou muži ve věku 18 – 30 let. 

Mercedesy poputují po obchodních centrech
26.leden 2018

Více než 20 aut značky Mercedes-Benz bude součástí výstavy, která v období od února do dubna 2018 zavítá do obchodních center v ČR i na Slovensku. V pražském obchodním centru Arkády Pankrác, v brněnské Galerii Vaňkovka a i v obchodním domě Central Bratislava se představí především historické vozy německé značky.

Mercedes-Benz opět porazil Audi a BMW
10.leden 2018

Český Mercedes loni registroval 8545 osobních vozidel, což představuje meziroční nárůst o 13,66%. „Třícípá hvězda tak již podruhé v řadě září na 1. místě v prémiovém segmentu. Mercedes úspěch zopakoval i v celkovém pořadí značek a opět se zařadil do importérské TOP 10,“ uvedla značka.

Mercedes Forum hostilo Maurerův výběr
4.prosinec 2017

V Mercedes Foru na pražském Chodově vyhlásil Pavel Maurer deset nejlepších restaurací podle XXII. ročníku celostátní ankety Maurerův výběr Grand Restaurant, jehož partnerem je nově značka Mercedes-Benz. Absolutním vítězem se stala olomoucká  Entrée.

Video
Hošek otevřel v Brně AMG centrum
20.říjen 2017

Hošek Motor otevřel 19. října ve Vídeňské ulici v Brně jediné AMG Performance Centrum na Moravě. Předvedl na 120 metrech výstavní plochy nejnovější koncept emotivního designu AMG showroomu.