Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Mercedes-Benz

 
 
Video
Mercedes-Benz předvedl novou Třídu C
25.únor 2021

Produktový manažer Mercedes-Benz Dirk Fetzer předvedl ve světové premiéře novou verzi Třídy C. Od uvedení dosud aktuální generace v roce 2014 bylo prodáno více než 2,5 milionu sedanů a kombi. Mezi novinky patří řízení zadních kol a řada digitálních inovací.

Karin Rådström šéfuje Mercedes-Benz Trucks
17.únor 2021

Karin Rådström nastoupila v únoru na pozici člena představenstva společnosti Daimler Truck AG. Přebírá odpovědnost za Mercedes-Benz Trucks. Karin naposledy zodpovídala za prodej a marketing ve Scanii jako člen výkonné rady.

Přes Aukro se v lednu vydražil luxusní Mercedes
12.únor 2021

V žebříčku 10 nejzajímavějších položek, které se za leden prodaly přes tuzemský aukční portál Aukro, vedou tentokrát předměty z kategorie Starožitnosti a umění. Ty se mezi desítkou nejžádanějšího zboží vyskytují hned pětkrát.

Software mercedesů lze rozšířit datovým přenosem
7.únor 2021

Mercedes-Benz rozšířil možnosti, jak udržovat softwarové vybavení a palubní systémy ve vozidle stále aktuální. Děje se tak vzduchem  stažením aktualizací s využitím datových sítí: tedy bez nosičů nebo kabelů (angl. OTA – Over the Air).

Mercedes-Benz Truck opět jedničkou trhu
19.leden 2021

Mercedes-Benz Trucks loni obhájil již po devatenácté v řadě celkové prvenství v prodeji nákladních automobilů nad 6 tun celkové hmotnosti v České republice. Výsledky komentuje Josef Mařík, ředitel českého importu značky.

Video
Mercedes-Benz partnerem Prague Fashion Weeku
8.září 2020

Praha hostí módní akci Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Jejím hlavním partnerem je Mercedes-Benz, který zastřešuje rodinu prestižních týdnů módy ve více než 40 zemích po světě. Českou premiéru si na akci odbyl modernizovaný kabriolet Třídy E.

AutoTechnologi nominována na Český Goodwill
4.září 2020

Autorizovaný servis pro osobní a dodávková vozidla Mercedes-Benz v Praze AutoTechnologi  se dostala do finální nominace 8. ročníku ocenění Český Goodwill pro firmy, kterých si lidé váží.

Mercedes-Benz startuje elektrické roadshow
26.srpen 2020

Mercedes-Benz startuje české roadshow, během kterého umožní zákazníkům vyzkoušet si jízdu s elektricky poháněnými modely. Akce se koná od 10. září do 1. října u autorizovaných prodejců. Začátek je u dealerství v Praze a pokračuje se přes Olomouc, Ostravu, Zlín, Brno, Plzeň, Karlovy Vary, Hradec Králové až do Liberce.

Mercedes me Charge slibuje jednoduché dobíjení po Evropě
7.srpen 2020

Produktová a technologická značka EQ Mercedes-Benz má novou službu pro uživatele elektromobilů. Jejich hlavním zájmem je jednoduché a rychlé dobíjení na veřejných stanicích a také snadné platby a správa nákladů. Má ho zajistit služba Mercedes me Charge.

Mercedes-Benz investuje do výroby akumulátorů
11.červen 2020

Mercedes-Benz AG sází na vybudování celosvětové sítě specializovaných podniků na akumulátory, a investuje za tím účelem více než 1 miliardu eur. Globální síť bude zahrnovat devět závodů pro výrobu akumulátorů v sedmi lokalitách v Evropě, Severní Americe a Asii.

Mercedes-Benz Trucks na nové adrese
13.květen 2020

Mercedes-Benz Trucks Česká republika se od 1. května 2020 přestěhoval do nové budovy v areálu v Praze 5 ve Stodůlkách v Bavorské ulici č.p.16. Finanční divize značky zůstává na Chodově.

Digitální logo Mercedes-Benz má odstup
3.duben 2020

Mercedes-Benz podporuje výzvy Udržujte odstup a Zůstaňte doma, které se šíří po sociálních sítích. Z tohoto důvodu automobilka dočasně upravila své logo s třícípou hvězdou na sociálních sítích.

Mercedes nabídl 3D tiskárny k výrobě lékařských zařízení
31.březen 2020

Mercedes-Benz nabídl svoji pomoc při výrobě lékařských zařízení. S pomocí 3D tiskáren dokáže rychle vyrobit i velmi složité součásti potřebné pro technicky pokročilé vybavení nemocnic, které je v důsledku pandemie COVID-19 naléhavě potřeba.

AutoTechnologi nepřeruší opravy vozidel
30.březen 2020

AutoTechnologi – autorizovaný servis osobních a užitkových vozidel –  má otevřeno a je připraven pomoci. Komplexní sužby autoservisu, prodeje náhradních dílů a oprav vozidel po nehodě jsou nepřerušeny.

Mercedes-Benz uzavřel showroomy, servisy jedou
27.březen 2020

Mercedes-Benz Cars Česká republika dodržuje doporučení a pokyny místních úřadů a vlády, aby omezila šíření pandemie COVID-19. Proto jsou všechny showroomy Mercedes-Benz v České republice dočasně uzavřeny.

Mercedes-Benz GLB dorazil k prodejcům
3.únor 2020

Nové kompaktní SUV Mercedes-Benz GLB vstupuje na český trh. První vozy jsou k vidění v autosalonech značky v České republice, ceny byly zveřejněny již v závěru minulého roku.

Mercedes-Benz loni v ČR registroval přes 7000 aut
14.leden 2020

Mercedes-Benz registroval v roce 2019 v České republice 7322 vozů, to je o 2,61 % více než vloni. „Ačkoliv trh s osobními vozy vloni klesl o 4,4 % a propadl se i prémiový segment, upevnili svoji pozici jedničky mezi prémiovými výrobci,“ uvedla značka.

Video
Češi točili brand video pro Mercedes AMG
8.říjen 2019

Branded content video pro Mercedes AMG A35 z dílny české full-servisové kreativní produkce Creative Embassy Petra Oplatky a Václava Sládka sází na atraktivní lokace a sofistikované zapojení produktu do děje.

Mercedes-Benz ukázal model EQC v Praze
2.září 2019

Mercedes-Benz Cars zahájil prodej modelu EQC v České republice. Manažeři značky předvedli českým novinářům model s čistě elektrickým pohonem v prostorách pražské Innogy.