Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Mitsubishi

 
 
Mitsubishi vystavuje koncept Engelberg
8.březen 2019

S koncepty se na ženevském výstavišti roztrhl pytel, jedním z nich přispěla i automobilka tří diamantů, která vystavila studii Mitsubishi Engelberg Tourer.

Mitsubishi ukázalo Outlander PHEV ve Volcanu
1.březen 2019

Pražský restaurant Volcano hostil národní premiéru poslední verze Mitsubishi Outlander PHEV. Stroj představil generální ředitel M Motors Kamil Šilhavý za přispění Vladimíra Hejny, Robina Babického a Pavlíny Novákové.

Mitsubishi letos v ČR cílí na 1 procento trhu
11.únor 2019

Značka Mitsubishi loni v Česku prodala přes 2,5 tisíce aut. Podařil se jí obchod s významnou energetickou společností. O loňských obchodech i strategii importu pro letošní rok jsme hovořili s obchodním ředitelem M Motors Vladimírem Hejnou.

Mitsubishi Eclipse Cross dostane diesel
4.únor 2019

Eclipse Cross, SUV značky Mitsubishi, je zatím k dostání pouze ve verzi se zážehovým motorem. Nicméně nebude dlouho trvat a objeví se i se vznětovou pohonnou jednotkou.

Prodejci Mitsubishi zahájili prodej Space Staru
8.listopad 2018

M Motors CZ začala od listopadu prodávat  nový Space Star. Model, který má být alternativou k tradiční nabídce crossoverů a SUV, prodělal modernizaci, jejímž cílem je přiostřit vnější design i zlepšit jízdní zážitky.

Mitsubishi letos prodává v Evropě více než loni
29.říjen 2018

Za prvních devět měsíců kalendářního roku 2018 zaznamenalo Mitsubishi Motors Europe* (MME) nárůst prodejů o 16 % při dosažení objemu 137 048 vozů (oproti 117 921 kusům za stejné období kalendářního roku 2017).

Mitsubishi prodala v 1. pololetí 1608 aut
9.srpen 2018

Značka Mitsubishi letos za prvních sedm měsíců rostla rychleji než trh a navýšila prodeje na 1608 vozů (+7,2%). Čísla komentoval Vladimír Hejna, obchodní ředitel importérské M Motors CZ.

Design Mitsubishi určí Ital Dambrosio
1.srpen 2018

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ve svých řadách uvítá Alessandra Dambrosia, který se ujme role výkonného ředitele pro pokročilý design. Alessandro Dambrosio povede týmy ve třech návrhářských studiích – v japonském Okazaki a Tokiu, a v německém Frankfurtu.

Akce na modely ASX a OUTLANDER
9.květen 2018

Společnost M Motors CZ připravila od května atraktivní nabídku pro modely ASX a OUTLANDER, které jsou nyní dostupné s výrazným cenovým zvýhodněním.

Mitsubishi vybojovalo cenu v GOOD DESIGNTM
25.duben 2018

Dvě poslední novinky od Mitsubishi Motors – model Eclipse Cross z kategorie SUV a studie GT-PHEV Concept – získaly ocenění GOOD DESIGNTM od odborníků z muzea architektury a designu Chicago Athenaeum.

Mitsubishi chystá nový Outlander PHEV MY19
21.únor 2018

V roce 2013 uvedla značka Mitsubishi své plug-in hybridní SUV s dvojicí elektromotorů a pohonem všech kol, čerpajíce přitom z 80 let zkušeností s pohonem 4×4, 50 let výzkumu a vývoje na poli elektromobility, resp. 30 let technologií pohonu všech kol na rallyových soutěžích.