Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Mitsubishi

 
 
Pražská dealerství Mitsubishi v novém hávu
9.červen 2020

Pražské showroomy Mitsubishi Auto Jeremiášova ve Stodůlkách a Autobond Group ve Vysočanech od června 2020 vstupují do rodiny „nových“ dealerů, kteří prošli designovou proměnou interiéru i exteriéru.

Nissan, Mazda a Mitsubishi pošlou domů Japonce
9.duben 2020

Nissan Motor, Mazda Motor a Mitsubishi Motor chtějí na nucenou dovolenou poslat 20 000 japonských zaměstnanců. Snižují výrobu kvůli šíření koronaviru. Informovala o tom ve středu agentura Kjódó s odvoláním na zdroje v automobilkách.

Jorge Diez šéfem design centra Mitsubishi
16.červenec 2019

Novým šéfem pro Mitsubishi Motors Europe Design (MMED) se sídlem nedaleko Frankfurtu se stal Jorge Diez, který bude současně zastávat také pozici Vice presidenta vývojového centra Mitsubishi Motor R&D Europe (MRDE).

Mitsubishi i-MiEV oslavuje desetiletí
12.červen 2019

Značka Mitsubishi oslavila 10 let od uvedení městského elektromobilu i-MiEV, který pomáhal prošlapávat cestu při směřování k sériově vyráběným elektromobilům.

Mitsubishi získalo J.D. Power Award
22.květen 2019

Experti z J.D. Power, jedné z neuznávanějších organizací pro průzkum trhu, ve své studii týkající se spokojenosti s automobily v Německu za rok 2019 zjišťovali názor německých majitelů automobilů.

Mitsubishi e-Yi, příští generace SUV
18.duben 2019

Mitsubishi Motors na 18. ročníku autosalonu v Šanghaji představuje řadu modelů prezentovaných pod motivem „Urban Ambitious Life“ a také koncept e-Yi.

Mitsubishi prodala 200 000 Outlanderů PHEV
18.duben 2019

Mitsubishi Motors Corporation oznámila, že globální prodeje celosvětově prvního plug-in hybridního SUV Mitsubishi Outlander PHEV překonaly důležitý milník 200 000 vozidel. Je také nejprodávanějším plug-inem v Česku.

Mitsubishi ukázala v Bangkogu Triton Absolute
28.březen 2019

Mitsubishi Motors Corporation odhalila na 40. ročníku mezinárodního autosalonu v Bangkoku koncept Triton Absolute, vycházející z vlajkového pick-upu značky Triton (L200).

Mitsubishi vystavuje koncept Engelberg
8.březen 2019

S koncepty se na ženevském výstavišti roztrhl pytel, jedním z nich přispěla i automobilka tří diamantů, která vystavila studii Mitsubishi Engelberg Tourer.

Mitsubishi ukázalo Outlander PHEV ve Volcanu
1.březen 2019

Pražský restaurant Volcano hostil národní premiéru poslední verze Mitsubishi Outlander PHEV. Stroj představil generální ředitel M Motors Kamil Šilhavý za přispění Vladimíra Hejny, Robina Babického a Pavlíny Novákové.

Mitsubishi letos v ČR cílí na 1 procento trhu
11.únor 2019

Značka Mitsubishi loni v Česku prodala přes 2,5 tisíce aut. Podařil se jí obchod s významnou energetickou společností. O loňských obchodech i strategii importu pro letošní rok jsme hovořili s obchodním ředitelem M Motors Vladimírem Hejnou.

Mitsubishi Eclipse Cross dostane diesel
4.únor 2019

Eclipse Cross, SUV značky Mitsubishi, je zatím k dostání pouze ve verzi se zážehovým motorem. Nicméně nebude dlouho trvat a objeví se i se vznětovou pohonnou jednotkou.