Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Mitsubishi

 
 
Mitsubishi chystá pro Evropu další Colt
7.duben 2022

Mitsubishi Motors oznámila, že se po bezmála 10 letech vrací do evropské třídy malých vozů (segment B) s pětidveřovým hatchbackem COLT nové generace. Uvedení do prodeje je naplánováno na podzim 2023. V České republice bylo prodáno přes 2 700 Coltů a jedná se historicky o třetí nejprodávanější model Mitsubishi.

Mitsubishi má speciál L200 Mountain Sherpa
11.leden 2022

Slovenské zastoupení Mitsubishi Motors navázalo na projekty „EXPEDITION” a „ROCK PROOF” z uplynulých let a představilo nový off-roadový speciál s názvem MOUNTAIN SHERPA určený pro cestovatelské zážitky.

Mitsubishi má speciální nabídku pro e-SALON
10.listopad 2021

Mitsubishi nabízí návštěvníkům e-SALONu wallbox Pure od Webasta zdarma při objednání modelu Eclipse Cross PHEV v průběhu výstavy, nebo do konce listopadu 2021. Nabídka platí pro zákazníky, kteří se v tomto období prokážou kuponem získaným právě na e-SALONu.

Mitsubishi zůstane v Evropě, pomůže mu Renault
10.březen 2021

Importéři a prodejci Mitsubishi dostali 10. března nadějnou zprávu, japonská automobilka chce zůstat v Evropě. Její centrála rozhodla o využití dvou modelů svého aliančního partnera Renault. Mitsubishi tyto modely představí v rámci své dealerské sítě od roku 2023. O které modely a trhy se jedná je stále předmětem diskusí.

Mitsubishi předalo roušky mladým výtvarníkům
23.prosinec 2020

Značka Mitsubishi dlouhodobě spolupracuje se Střední školou grafickou v Brně. Letos v prosinci dodala škole ochranné pomůcky. Předání zásilky proběhlo v autosalonu Mitsubishi – Auto Palace Brno za účasti zástupkyně ředitele školy Evy Veselé a vedoucího prodeje APB Antonína Dvořáčka.

Mitsubishi zřejmě nedodá auta do Evropy už letos
10.srpen 2020

Mitsubishi Motors nedávno oznámila, že ukončí své aktivity v Evropě a do budoucna se bude specializovat na domácí trh, země jihovýchodní Asie a USA. Podle posledních informací zastaví dodávky některých modelů už letos.

Pražská dealerství Mitsubishi v novém hávu
9.červen 2020

Pražské showroomy Mitsubishi Auto Jeremiášova ve Stodůlkách a Autobond Group ve Vysočanech od června 2020 vstupují do rodiny „nových“ dealerů, kteří prošli designovou proměnou interiéru i exteriéru.

Nissan, Mazda a Mitsubishi pošlou domů Japonce
9.duben 2020

Nissan Motor, Mazda Motor a Mitsubishi Motor chtějí na nucenou dovolenou poslat 20 000 japonských zaměstnanců. Snižují výrobu kvůli šíření koronaviru. Informovala o tom ve středu agentura Kjódó s odvoláním na zdroje v automobilkách.

Jorge Diez šéfem design centra Mitsubishi
16.červenec 2019

Novým šéfem pro Mitsubishi Motors Europe Design (MMED) se sídlem nedaleko Frankfurtu se stal Jorge Diez, který bude současně zastávat také pozici Vice presidenta vývojového centra Mitsubishi Motor R&D Europe (MRDE).

Mitsubishi prodala 200 000 Outlanderů PHEV
18.duben 2019

Mitsubishi Motors Corporation oznámila, že globální prodeje celosvětově prvního plug-in hybridního SUV Mitsubishi Outlander PHEV překonaly důležitý milník 200 000 vozidel. Je také nejprodávanějším plug-inem v Česku.

Mitsubishi ukázalo Outlander PHEV ve Volcanu
1.březen 2019

Pražský restaurant Volcano hostil národní premiéru poslední verze Mitsubishi Outlander PHEV. Stroj představil generální ředitel M Motors Kamil Šilhavý za přispění Vladimíra Hejny, Robina Babického a Pavlíny Novákové.

Mitsubishi letos v ČR cílí na 1 procento trhu
11.únor 2019

Značka Mitsubishi loni v Česku prodala přes 2,5 tisíce aut. Podařil se jí obchod s významnou energetickou společností. O loňských obchodech i strategii importu pro letošní rok jsme hovořili s obchodním ředitelem M Motors Vladimírem Hejnou.

Prodejci Mitsubishi zahájili prodej Space Staru
8.listopad 2018

M Motors CZ začala od listopadu prodávat  nový Space Star. Model, který má být alternativou k tradiční nabídce crossoverů a SUV, prodělal modernizaci, jejímž cílem je přiostřit vnější design i zlepšit jízdní zážitky.

Mitsubishi letos prodává v Evropě více než loni
29.říjen 2018

Za prvních devět měsíců kalendářního roku 2018 zaznamenalo Mitsubishi Motors Europe* (MME) nárůst prodejů o 16 % při dosažení objemu 137 048 vozů (oproti 117 921 kusům za stejné období kalendářního roku 2017).