Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Moneta

 
 
MONETA otevřela nabíječku pro elektromobily
26.srpen 2019

Mladá Boleslav se stala prvním místem, kde MONETA Money Bank s externím partnerem otevřela veřejnou nabíjecí stanici pro elektromobily. Nachází se v obchodním centru Bondy.

Brusel: šéfové firem vyzvali k podpoře udržitelnosti
13.květen 2019

Organizace CSR Europe představila 7. května 2019 na SDG Summitu v Bruselu výzvu více než 100 generálních ředitelek, ředitelů a vedení evropských firem k větší míře spolupráce, vzájemnému respektu a společným krokům k trvale udržitelnému růstu a opatřením reagujícím na klimatické změny.

MONETA testovala elektromobily na autodromu
12.září 2018

Společnost MONETA Money Bank, která jako první firma v České republice obmění postupně flotilu většiny svých služebních vozů za auta s výhradně elektrickým pohonem, pozvala na konci srpna 80 obchodních partnerů do areálu mosteckého autodromu.

MONETA chce u poboček nabíječky pro elektromobily
31.červenec 2018

Urychlit rozvoj elektromobility v ČR se rozhodla MONETA Money Bank. Ve spolupráci s technologickou Olife Energy zahájila projekt, jehož cílem je v blízkosti svých bankovních poboček napříč zemí vybudovat síť mnoha desítek komerčních dobíjecích stanic určených k veřejnému využití.

Moneta: Češi riskují při cestách na trhy
10.prosinec 2017

Třetina Čechů plánuje, že letos navštíví vánoční trhy v zahraničí. Lákadlem jsou tradičně sousední země Německo s Rakouskem, kam zamíří téměř polovina z nich (46,1 %). Každý čtvrtý Čech však ignoruje rizika přeshraničního výletu a za atmosférou vyrazí bez cestovního pojištění, zjistil průzkum MONETA Money Bank.

Moneta nakoupí 150 služebních e-Golfů
26.listopad 2017

MONETA Money Bank se jako první společnost v ČR rozhodla, že do pěti let bude provozovat služební vozy výhradně na elektrický pohon. Banka v první fázi objednala 150 elektromobilů Volkswagen e-Golf, což z ní během krátké doby učiní největšího provozovatele vozů na elektrický pohon na českém trhu.

Moneta: každý čtvrtý prvňák s chytrým mobilem
25.srpen 2017

Každý druhý prvňáček vyrazí v září do školy vybaven mobilním telefonem, tabletem, chytrými hodinkami nebo jiným přenosným elektronickým zařízením. Zjistil to průzkum MONETA Money Bank uskutečněný v polovině srpna mezi více než pěti sty respondenty.