Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Mototechna

 
 
Mototechna nabízí ojetá auta přes internet
4.únor 2019

Unikátní službu v podobě pořízení auta přes internet spouští inovační laboratoř AuresLab pro prodejce zánovních vozů Mototechna. Zájemci si z domova nebo kanceláře vyberou ojetý vůz, který může do dvou dnů stát před jejich dveřmi.

Mototechna: Lukáš Kvapil se vrací na motorku
12.prosinec 2018

Mototechna pozvala 12. prosince novináře na setkání s Lukášem Kvapilem, který se po dvou letech vrátí jako závodník na motocykl, přímo na start extrémního vytrvalostního závodu Africa Eco Race 2019.

Mototechna slavila 6 let od obnovení značky
13.září 2018

Před šesti lety byla znovu obnovena značka Mototechna, pod kterou AAA AUTO soustředilo nabídku zánovních a referenčních vozů. S nabídkou 1 200 vozů dvaceti značek a padesáti modelů se postupně stala největším tuzemským prodejcem zánovních aut.

Plíšková novou tváří značky Mototechna
19.červen 2018

Nejlepší současná tenistka Češka Karolína Plíšková se podpisem dohody se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Co bude plněním sponzorské smlouvy?

Mototechna spouští půjčovnu pod názvem Drive
5.červen 2018

Značka Mototechna ze skupiny AURES Holdings zahájila  provoz autopůjčovny nových vozů pod názvem Mototechna Drive. Skupina tak v rámci programu inovací produktů a služeb rozšířila záběr svých podnikatelských aktivit o další segment. Mezi 250 vozy v nabídce jsou i elektromobily.

Mototechna letos prodala 7000 aut
5.prosinec 2017

Za prvních jedenáct měsíců letošního roku značka zánovních vozů Mototechna prodala již téměř 7000 aut a její podíl na celkových prodejích skupiny AAA AUTO vzrostl na 16 %. Mototechna, která byla znovu uvedena na trh v roce 2012, v současné době nabízí 1200 vozů prakticky všech značek přítomných na českém trhu.

Mototechna prodala za pět let 35 000 aut
7.září 2017

Je tomu pět let, co se AAA AUTO rozhodla vyčlenit prodej zánovních a referenčních vozů pod značku Mototechna, kterou si lidé pamatují jako obchodníka s auty ještě z dob socialistického Československa. Za pět let Mototechna prodala na 35 000 takových automobilů.