Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Nissan

 
 
Nissan, Mazda a Mitsubishi pošlou domů Japonce
9.duben 2020

Nissan Motor, Mazda Motor a Mitsubishi Motor chtějí na nucenou dovolenou poslat 20 000 japonských zaměstnanců. Snižují výrobu kvůli šíření koronaviru. Informovala o tom ve středu agentura Kjódó s odvoláním na zdroje v automobilkách.

Nissan: desetiletá záruka na crossovery
3.březen 2020

Nissan odstartoval 3. března program “Budoucnost pod kontrolou”. Ten bude poskytovat pro vozy Qashqai, nový Juke a X- Trail balíček 10leté záruky. Japonci slibují i další bonusy. Novinky představil nový importér Nissanu v ČR Viktor Molnár.

Bývalý šéf Nissanu Ghosn uprchl z Japonska
3.leden 2020

Exšéf automobilky Renault – Nissan Carlos Ghosn, obviněný v Tokiu ze zpronevěry, se na přelomu nového roku postaral o další senzaci. Podařilo se mu uprchnout z Japonska do Libanonu, údajně v bedně na hudební nástroje.

Autobond předvedl výroční Nissan GT-R
14.říjen 2019

Po logistických peripetiích dorazil první kus limitované edice Nissanu GT-R 50th Anniversary Edition do Prahy. Autobond jej předvedl novinářům v showroomu značky na Kolbenově ulici.

Nissan: v Praze zatím žádné personální změny
25.červenec 2019

Nissan v červenci uzavřel dohodu se společností Grand Automotive LLP pro prodej nových vozidel, náhradních dílů a služeb v České republice, Slovensku a Maďarsku. Nissan SCEE, který dosud importoval auta do Česka, má do konce roku skončit. Co se děje ve firmě?

Exšéf Nissanu Ghosn propuštěn na kauci
5.březen 2019

Bývalý ředitel konsorcia Renault – Nissan Carlos Ghosn bude moci po více než sto dnech opustit vazbu. Rozhodl o tom tokijský soud, který stanovil kauci na miliardu jenů (více než 201 milionů korun). Ghosn rovněž nebude moci opustit zemi a bude monitorován, informovala agentura Reuters s odvoláním na jeho právníka.

Krizi v alianci Renault – Nissan řeší ministři
27.listopad 2018

Zatčení Carlose Ghosna, předsedy správní rady koncernu Renault-Nissan-Mitsubishi, bylo spouštěcím momentem k jednání o řadě změn v této automobilové alianci. Krizi řeší ministři francouzské i japonské vlády, píše ihned.cz.

Video
Šéf Renault-Nissan Ghosn zatčen v Japonsku
20.listopad 2018

Carlos Ghosn se proslavil záchranou automobilek Renault a Nissan, které následně spojil s Mitsubishi. Získal si tak slávu, obdiv a místo v manažerských učebnicích. Nyní však bude čelit obvinění z finančních podvodů.

Nissan vyrobil v Sunderlandu miliontý Juke
18.červenec 2018

Osm let po zahájení produkce modelu Nissan Juke sjel v továrně v Sunderlandu miliontý vůz tohoto modelu. V továrně v Sunderlandu se nový Juke vyrobí v průměru každých 105 sekund.

Nissan v Evropě zaregistroval 100 Leafů
13.červen 2018

Japonskému Nissanu se v Evropě podařilo dodat model LEAF s pořadovým číslem 100 000. Celosvětově se prodalo 320 000 vozů Nissan LEAF a model se tím stal nejprodávanějším elektromobilem světa.

Nissan Leaf Ekologickým autem roku 2018
15.leden 2018

Součástí 24. ročníku ankety Auto roku byly také doprovodné ankety. V jedné z nich zabodoval spolu s Volkswagenem eGolf nový Nissan LEAF. Porota složená z 35 předních českých motoristických novinářů přiřkla novému elektromobilu ocenění Ekologické auto roku 2018.

Nissan začal vyrábět nový Leaf v Anglii
28.prosinec 2017

Z výrobních linek v britském Sunderlandu sjely v prosinci první elektromobily Nissan LEAF, první zákazníci obdrží vozy v únoru. Japonci vyrábějí elektromobily ve Velké Británii od roku 2013.

Video
Nový Leaf se ukázal v Karlíně
28.prosinec 2017

Nissan začal nabízet novou verzi Leafu také v ČR. Elektromobil nedávno představil v Praze šéf komunikace značky Petr Kolář. Ceny nové generace začínají na 850 000 Kč. Model se uchází o technickou inovaci roku v anketě Auto roku 2018.

Fleet manažerkou roku je Svobodová z Nissanu
20.říjen 2017

Desátý ročník ankety ALD Automotive Fleet Awards, která oceňuje význačné produkty, služby a osobnosti v oblasti správy vozových parků, vyvrcholil 19. října 2017 slavnostním večerem v Art Restaurantu Galerie Mánes v Praze. Kdo bral Fleetové múzy?

Nissan spustil kampaň na Quashqai
4.září 2017

Nissan spustil reklamní kampaň na crossover Qashqai, který prošel modernizací. Reklamy budou k vidění do 24. září v různých typech médií.

Nissan honí elektromobily ve Dvoře Králové
23.srpen 2017

V ZOO Dvůr Králové proběhne o víkendu 26. a 27. srpna další akce v rámci projektu E-safari na podporu e-mobility s názvem S Nissanem do Afriky. Návštěvníci budou mít příležitost vyrazit zdarma do safari zapůjčeným elektromobilem Nissan Leaf nebo e-NV200 a vyzkoušet si tak na vlastní kůži jízdu elektrickými vozidly.

Nissan nabízí nové verze Qashqaie a X-Trailu
16.srpen 2017

Nissan uvedl v prvním pololetí na český trh  novou verzi modelu  MICRA, vůz mířící do srdce B segmentu.O plánech na druhé pololetí jsme hovořili s country manažerem importu Vlastimilem Čepičkou.