Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Opel

 
 
Opel Combo nabídl 20 asistenčních systémů
22.únor 2019

Opel Combo nabízí až 20 asistenčních systémů – to je podle výrobce víc, než dokáže kterýkoli jiný multifunkční automobil v této třídě. Osobní verze i skříňová dodávka poskytují nejvyšší úroveň bezpečnosti a komfortu ve svých segmentech trhu.

Opel Corsa dostane neoslňující světla
11.únor 2019

Opel letos uvede na trh už šestou generaci modelové řady Corsa. Od debutu první generace v roce 1982 se až dosud prodalo přes 13,5 milionů těchto populárních vozů.

Grandland X nabírá s novým motorem na síle
5.únor 2019

Od vstupu na evropský trh v létě roku 2017 dokázal Opel svým zákazníkům prodat už více než 140 tisíc modelů Grandland X. Úspěšné SUV nyní dostává dosud nejvýkonnější agregát.

Opel Vivaro bude u prodejců koncem léta
25.leden 2019

V rychle rostoucím trhu dodávkových automobilů střední třídy se chce uplatnit také třetí generace Opelu Vivaro. V budoucnosti bude Opel odpovědný za globální vývoj lehkých užitkových vozů pro celý koncern PSA.

Opel ukázal užitkové Combo v Rockwell Studios
23.leden 2019

Opel uspořádal národní premiéru 5. generace lehkého užitkového modelu Combo v pražských Rockwell Studios. „Cena začíná na 295 900 CZK bez DPH. Cílíme hlavně na fleetové zákazníky, řemeslníky a další podnikatele,“ řekl obchodní ředitel značky Andrej Barčák.

Opel Zafira Life se ukáže na salonu v Bruselu
9.leden 2019

Dvacet let modelu Zafira, které nastartoval vůz první generace, nyní pokračuje čtvrtou generací. Zafira Life se profiluje jako komfortní MPV a bude mít světovou premiéru 18. ledna 2019 na autosalonu v Bruselu.

Řetězec OBI si pronajal vozy Opel Movano
21.listopad 2018

Výběrové řízení řetězce hobby-marketů OBI v ČR na nákup dodávek vyhrál Opel Movano. V první fázi OBI odebere celkem 10 valníků Movano s delším rozvorem L3. Co rozhodlo o vítězi?

Opel Combo měl premiéru na Karlštejně
19.září 2018

Šéf českého Opelu Pavel Šilha předvedl novinářům pátou generaci dodávky Combo v Romantickém hotelu Mlýn na Karlštejně. Po testovacích jízdách pokračovalo představení vozu v pražské Hergetově cihelně.

Novináři testovali nové Combo v Německu
3.září 2018

Česká novinářská výprava vedená Martinem Hejralem, tiskovým mluvčím českého Opelu, se účastnila dynamické prezentace nového modelu Opel Combo. Prezentace se konala přímo v mateřském závodě v Russelsheimu am Mainz blízko Frankfurtu.

Média komentují pololetní zisk Opelu
27.červenec 2018

Automobilka Opel se vrací do černých čísel a za první pololetí tohoto roku vykázala provozní zisk ve výši 502 milionů € a provozní marži ve výši 5,0 %. Na tyto údaje pozitivně reagují jak přední ekonomická media, tak i akciové trhy.

Opel ukázal Combo Life na Ladronce
6.červen 2018

Pražská usedlost a restaurace Ladronka hostila 5. června statickou prezentaci nové dodávky Opel Combo Life. Vůz předvedl šéf importu Pavel Šilha za asistence obchodního ředitele Andreje Barčáka a PR manažera značky Martina Hejrala.

Opel opustí OnStar a přejde na systém PSA
15.květen 2018

Opel pokračuje v integraci technologií koncernu Groupe PSA. Po nedávném oznámení, že konstrukční tým z německého Rüsselsheimu bude zastřešovat kompletní vývoj lehkých užitkových modelů v rámci celé skupiny Groupe PSA, zavede Opel služby konektivity Groupe PSA.

Opel má 100 000 objednávek na Crossland X
13.březen 2018

Rok od prvního otevření objednávkových knih si více než 100 000 zákazníků z Evropy zvolilo model Opel Crossland X. Model sdílí architekturu s Citroënem C3 Aircross, oba vozy jsou vyráběny v továrně Opelu ve španělské Zaragoze.

Šilha ukázal nový Opel Insignia v Kolibě
22.únor 2018

Generální ředitel českého Opelu Pavel Šilha předvedl 21. února poslední verzi vlajkové lodi značky – Insignii Country Tourer. Podle jeho slov jde o výhodnou alternativu k prémiovým modelům. Kolik má objednávek?

Autotablet: Opel začal nabízet Grandland X
6.listopad 2017

Manažeři Opelu nedávno ukázali nový Grandland X, který právě dorazil k dealerům značky. Ke specifikacím vozu se vrátil tento týden Vladimír Rybecký na Autotabletu.

Šilha předvedl Opel Grandland X na ranči
1.listopad 2017

Ranč v Úžici u Prahy byl 31. listopadu svědkem národní premiéry nového Opelu Grandland X. Vůz představil šéf importu Pavel Šilha za asistence PR manažera Martina Hejrala a produktového manažera Tomáše Zahela.

Šilha ukázal novou Insignii ST ve Ctěnicích
2.říjen 2017

Zámek Ctěnice u Prahy hostil národní novinářskou prezentaci Opelu Insignia ST. Vůz na trh uvedl šéf importu Pavel Šilha, asistovali obchodní ředitel Andrej Barčák, PR manažer Martin Hejral a produktový manažer Tomáš Zahel.