Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Opel

 
 
Nový Opel Movano nabízí 150 variant
17.květen 2019

Nový Opel Movano je podle výrobce modernější a uživatelsky přívětivější než kdy předtím. Četné asistenční systémy a technologie zajišťují bezpečnější a příjemnější užívání vozu.

Opel ukázal první Zafiru Life v ČR
15.květen 2019

Zafira Life, coby další model značky Opel vzešlý z PSA, je k vidění v Praze. Statická novinářská prezentace se konala 15. května v dealerství Opel Auto Staiger v Malešicích a vedl ji PR manažer značky Opel Martin Hejral.

Opel Grandland X PHEV jako čtyřkolka
14.květen 2019

Opel představuje novou verzi PHEV (plug-in hybrid electric vehicle) modelu Grandland X. První plug-in hybrid značky si budou moci objednávat i zákazníci v ČR, první objednané vozy dorazí začátkem roku 2020.

Opel Corsa bude vážit méně než 1000 kg
16.duben 2019

Nižší hmotnost vozidla má vliv na spotřebu paliva, zlepšují se i jízdní vlastnosti. A tak zatím utajovaná šestá generace modelu Opel Corsa bude podle údajů výrobce o 108 kg lehčí než předchůdce.

Opel Combo nabídl 20 asistenčních systémů
22.únor 2019

Opel Combo nabízí až 20 asistenčních systémů – to je podle výrobce víc, než dokáže kterýkoli jiný multifunkční automobil v této třídě. Osobní verze i skříňová dodávka poskytují nejvyšší úroveň bezpečnosti a komfortu ve svých segmentech trhu.

Opel Corsa dostane neoslňující světla
11.únor 2019

Opel letos uvede na trh už šestou generaci modelové řady Corsa. Od debutu první generace v roce 1982 se až dosud prodalo přes 13,5 milionů těchto populárních vozů.

Grandland X nabírá s novým motorem na síle
5.únor 2019

Od vstupu na evropský trh v létě roku 2017 dokázal Opel svým zákazníkům prodat už více než 140 tisíc modelů Grandland X. Úspěšné SUV nyní dostává dosud nejvýkonnější agregát.

Opel Vivaro bude u prodejců koncem léta
25.leden 2019

V rychle rostoucím trhu dodávkových automobilů střední třídy se chce uplatnit také třetí generace Opelu Vivaro. V budoucnosti bude Opel odpovědný za globální vývoj lehkých užitkových vozů pro celý koncern PSA.

Opel ukázal užitkové Combo v Rockwell Studios
23.leden 2019

Opel uspořádal národní premiéru 5. generace lehkého užitkového modelu Combo v pražských Rockwell Studios. „Cena začíná na 295 900 CZK bez DPH. Cílíme hlavně na fleetové zákazníky, řemeslníky a další podnikatele,“ řekl obchodní ředitel značky Andrej Barčák.

Opel Zafira Life se ukáže na salonu v Bruselu
9.leden 2019

Dvacet let modelu Zafira, které nastartoval vůz první generace, nyní pokračuje čtvrtou generací. Zafira Life se profiluje jako komfortní MPV a bude mít světovou premiéru 18. ledna 2019 na autosalonu v Bruselu.

Řetězec OBI si pronajal vozy Opel Movano
21.listopad 2018

Výběrové řízení řetězce hobby-marketů OBI v ČR na nákup dodávek vyhrál Opel Movano. V první fázi OBI odebere celkem 10 valníků Movano s delším rozvorem L3. Co rozhodlo o vítězi?

Opel Combo měl premiéru na Karlštejně
19.září 2018

Šéf českého Opelu Pavel Šilha předvedl novinářům pátou generaci dodávky Combo v Romantickém hotelu Mlýn na Karlštejně. Po testovacích jízdách pokračovalo představení vozu v pražské Hergetově cihelně.

Novináři testovali nové Combo v Německu
3.září 2018

Česká novinářská výprava vedená Martinem Hejralem, tiskovým mluvčím českého Opelu, se účastnila dynamické prezentace nového modelu Opel Combo. Prezentace se konala přímo v mateřském závodě v Russelsheimu am Mainz blízko Frankfurtu.

Média komentují pololetní zisk Opelu
27.červenec 2018

Automobilka Opel se vrací do černých čísel a za první pololetí tohoto roku vykázala provozní zisk ve výši 502 milionů € a provozní marži ve výši 5,0 %. Na tyto údaje pozitivně reagují jak přední ekonomická media, tak i akciové trhy.

Opel ukázal Combo Life na Ladronce
6.červen 2018

Pražská usedlost a restaurace Ladronka hostila 5. června statickou prezentaci nové dodávky Opel Combo Life. Vůz předvedl šéf importu Pavel Šilha za asistence obchodního ředitele Andreje Barčáka a PR manažera značky Martina Hejrala.

Opel opustí OnStar a přejde na systém PSA
15.květen 2018

Opel pokračuje v integraci technologií koncernu Groupe PSA. Po nedávném oznámení, že konstrukční tým z německého Rüsselsheimu bude zastřešovat kompletní vývoj lehkých užitkových modelů v rámci celé skupiny Groupe PSA, zavede Opel služby konektivity Groupe PSA.

Opel má 100 000 objednávek na Crossland X
13.březen 2018

Rok od prvního otevření objednávkových knih si více než 100 000 zákazníků z Evropy zvolilo model Opel Crossland X. Model sdílí architekturu s Citroënem C3 Aircross, oba vozy jsou vyráběny v továrně Opelu ve španělské Zaragoze.

Šilha ukázal nový Opel Insignia v Kolibě
22.únor 2018

Generální ředitel českého Opelu Pavel Šilha předvedl 21. února poslední verzi vlajkové lodi značky – Insignii Country Tourer. Podle jeho slov jde o výhodnou alternativu k prémiovým modelům. Kolik má objednávek?