Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Opel

 
 
Opel Astra se bude vyrábět v Rüsselsheimu
28.červen 2019

Dohody s Radou zaměstnanců a zástupci IG Metall uvolnily investice Groupe PSA do závodu automobilky Opel v Rüsselsheimu. Další rozvoj továrny bude stát i na výrobě modelu Astra příští generace, která se spustí v roce 2021.

Novináři testovali maskovaný Opel Corsa F
28.květen 2019

Ke startu je připravena 6. generace Opelu Corsa a novináři dostali exkluzivní příležitost testovat maskované prototypy na utajených silničkách v okolí alsaské obce Hornbach.

Video
Vyjela ze seriálu: O-Team Zafira Life
28.květen 2019

Desetitisíce fanoušků značky Opel se během uplynulého víkendu sešly na závodním okruhu Oschersleben, aby tam příznivci německé automobilky oslavili tradici své značky.

Nový Opel Corsa bude také elektrický
24.květen 2019

Opel chystá novinku – a elektrifikuje se! Blížící se uvedení Corsy šesté generace bude zároveň momentem, kdy automobilka uvede poprvé také plně elektrickou verzi s dojezdem až 330 km.

Nový Opel Movano nabízí 150 variant
17.květen 2019

Nový Opel Movano je podle výrobce modernější a uživatelsky přívětivější než kdy předtím. Četné asistenční systémy a technologie zajišťují bezpečnější a příjemnější užívání vozu.

Opel ukázal první Zafiru Life v ČR
15.květen 2019

Zafira Life, coby další model značky Opel vzešlý z PSA, je k vidění v Praze. Statická novinářská prezentace se konala 15. května v dealerství Opel Auto Staiger v Malešicích a vedl ji PR manažer značky Opel Martin Hejral.

Opel Grandland X PHEV jako čtyřkolka
14.květen 2019

Opel představuje novou verzi PHEV (plug-in hybrid electric vehicle) modelu Grandland X. První plug-in hybrid značky si budou moci objednávat i zákazníci v ČR, první objednané vozy dorazí začátkem roku 2020.

Opel Corsa bude vážit méně než 1000 kg
16.duben 2019

Nižší hmotnost vozidla má vliv na spotřebu paliva, zlepšují se i jízdní vlastnosti. A tak zatím utajovaná šestá generace modelu Opel Corsa bude podle údajů výrobce o 108 kg lehčí než předchůdce.

Opel Combo nabídl 20 asistenčních systémů
22.únor 2019

Opel Combo nabízí až 20 asistenčních systémů – to je podle výrobce víc, než dokáže kterýkoli jiný multifunkční automobil v této třídě. Osobní verze i skříňová dodávka poskytují nejvyšší úroveň bezpečnosti a komfortu ve svých segmentech trhu.

Opel Corsa dostane neoslňující světla
11.únor 2019

Opel letos uvede na trh už šestou generaci modelové řady Corsa. Od debutu první generace v roce 1982 se až dosud prodalo přes 13,5 milionů těchto populárních vozů.

Grandland X nabírá s novým motorem na síle
5.únor 2019

Od vstupu na evropský trh v létě roku 2017 dokázal Opel svým zákazníkům prodat už více než 140 tisíc modelů Grandland X. Úspěšné SUV nyní dostává dosud nejvýkonnější agregát.

Opel Vivaro bude u prodejců koncem léta
25.leden 2019

V rychle rostoucím trhu dodávkových automobilů střední třídy se chce uplatnit také třetí generace Opelu Vivaro. V budoucnosti bude Opel odpovědný za globální vývoj lehkých užitkových vozů pro celý koncern PSA.

Opel ukázal užitkové Combo v Rockwell Studios
23.leden 2019

Opel uspořádal národní premiéru 5. generace lehkého užitkového modelu Combo v pražských Rockwell Studios. „Cena začíná na 295 900 CZK bez DPH. Cílíme hlavně na fleetové zákazníky, řemeslníky a další podnikatele,“ řekl obchodní ředitel značky Andrej Barčák.

Opel Zafira Life se ukáže na salonu v Bruselu
9.leden 2019

Dvacet let modelu Zafira, které nastartoval vůz první generace, nyní pokračuje čtvrtou generací. Zafira Life se profiluje jako komfortní MPV a bude mít světovou premiéru 18. ledna 2019 na autosalonu v Bruselu.

Řetězec OBI si pronajal vozy Opel Movano
21.listopad 2018

Výběrové řízení řetězce hobby-marketů OBI v ČR na nákup dodávek vyhrál Opel Movano. V první fázi OBI odebere celkem 10 valníků Movano s delším rozvorem L3. Co rozhodlo o vítězi?

Opel Combo měl premiéru na Karlštejně
19.září 2018

Šéf českého Opelu Pavel Šilha předvedl novinářům pátou generaci dodávky Combo v Romantickém hotelu Mlýn na Karlštejně. Po testovacích jízdách pokračovalo představení vozu v pražské Hergetově cihelně.

Novináři testovali nové Combo v Německu
3.září 2018

Česká novinářská výprava vedená Martinem Hejralem, tiskovým mluvčím českého Opelu, se účastnila dynamické prezentace nového modelu Opel Combo. Prezentace se konala přímo v mateřském závodě v Russelsheimu am Mainz blízko Frankfurtu.

Média komentují pololetní zisk Opelu
27.červenec 2018

Automobilka Opel se vrací do černých čísel a za první pololetí tohoto roku vykázala provozní zisk ve výši 502 milionů € a provozní marži ve výši 5,0 %. Na tyto údaje pozitivně reagují jak přední ekonomická media, tak i akciové trhy.