Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Opel

 
 
Opel ukázal první snímky nové Mokky
24.červen 2020

Opel představil první snímky druhé generace modelu Mokka. Vůz se u prodejců objeví na začátku roku 2021. V nabídce bude elektromobilní verze i varianty se zážehovými a vznětovými motory.

Opel nabídl slevy „bojovníkům první linie“
8.duben 2020

Opel CZ nabízí lékařům, lékárníkům, členům záchranného zdravotního systému, městským i státním policistům, hasičům, příslušníkům Armády ČR, pracovníkům lokálních úřadů státní správy na všech úrovních nebo poštovním zaměstnancům speciální zvýhodněné ceny na všechny modely.

Zemřel Erhard Schnell, designér Opelu
12.únor 2020

Ve věku 92 let zemřel v hessenském Treburu Erhard Schnell, který se navždy zapsal do historie moderního automobilového designu především ikonickým modelem Opel GT.

Německá vláda řešila krizi v autoprůmyslu
23.leden 2020

V loňském roce klesla výroba automobilů v Německu na minimum za posledních 23 let. Pro zmírnění dopadu krize na zaměstnance automobilek navrhuje spolkový ministr práce Hubertus Heil zavedení finančních náhrad.

Anketu Autobest vyhrál Opel Corsa
17.prosinec 2019

Nová Corsa se ozdobila titulem „Best Buy Car of Europe in 2020“ (tedy „Nejlepší koupě Evropy pro rok 2020“) o kterém každoročně rozhoduje porota ankety AUTOBEST, složená z novinářů ze 31 zemí Evropy.

Opel začal prodávat Corsu na českém trhu
25.listopad 2019

Šestá generace Corsy si odbyla světovou premiéru na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem v září a nyní jde do prodeje v Česku, začíná na částce 289 990 CZK.

Opel rozjel v Zaragoze výrobu nové Corsy
8.říjen 2019

Z linky španělské továrny Opelu sjela 7. října první Corsa šesté generace! U slavnostního zahájení výroby asistovali španělský král Filip VI, šéf koncernu PSA Carlos Tavares a generální ředitel Opelu Michael Lohscheller.

Emil Frey převzal český import Opelu
3.září 2019

Velkoobchodním dovozcem značky Opel v ČR se stala 2. září skupina Emil Frey. Aktivity Opelu v České republice řídí lokální firma O Automobil Import. Kdo jí šéfuje?

Opel Astra se bude vyrábět v Rüsselsheimu
28.červen 2019

Dohody s Radou zaměstnanců a zástupci IG Metall uvolnily investice Groupe PSA do závodu automobilky Opel v Rüsselsheimu. Další rozvoj továrny bude stát i na výrobě modelu Astra příští generace, která se spustí v roce 2021.

Novináři testovali maskovaný Opel Corsa F
28.květen 2019

Ke startu je připravena 6. generace Opelu Corsa a novináři dostali exkluzivní příležitost testovat maskované prototypy na utajených silničkách v okolí alsaské obce Hornbach.

Video
Vyjela ze seriálu: O-Team Zafira Life
28.květen 2019

Desetitisíce fanoušků značky Opel se během uplynulého víkendu sešly na závodním okruhu Oschersleben, aby tam příznivci německé automobilky oslavili tradici své značky.

Nový Opel Corsa bude také elektrický
24.květen 2019

Opel chystá novinku – a elektrifikuje se! Blížící se uvedení Corsy šesté generace bude zároveň momentem, kdy automobilka uvede poprvé také plně elektrickou verzi s dojezdem až 330 km.

Nový Opel Movano nabízí 150 variant
17.květen 2019

Nový Opel Movano je podle výrobce modernější a uživatelsky přívětivější než kdy předtím. Četné asistenční systémy a technologie zajišťují bezpečnější a příjemnější užívání vozu.

Opel ukázal první Zafiru Life v ČR
15.květen 2019

Zafira Life, coby další model značky Opel vzešlý z PSA, je k vidění v Praze. Statická novinářská prezentace se konala 15. května v dealerství Opel Auto Staiger v Malešicích a vedl ji PR manažer značky Opel Martin Hejral.

Opel Grandland X PHEV jako čtyřkolka
14.květen 2019

Opel představuje novou verzi PHEV (plug-in hybrid electric vehicle) modelu Grandland X. První plug-in hybrid značky si budou moci objednávat i zákazníci v ČR, první objednané vozy dorazí začátkem roku 2020.

Český import Opelu jde do skupiny Emil Frey
17.duben 2019

Značka Opel bude rozvíjet své podnikatelské aktivity v Česku a na Slovensku prostřednictvím skupiny Emil Frey Group, která už plní roli lokálního importéra PSA Group.

Opel Corsa bude vážit méně než 1000 kg
16.duben 2019

Nižší hmotnost vozidla má vliv na spotřebu paliva, zlepšují se i jízdní vlastnosti. A tak zatím utajovaná šestá generace modelu Opel Corsa bude podle údajů výrobce o 108 kg lehčí než předchůdce.

Opel Combo nabídl 20 asistenčních systémů
22.únor 2019

Opel Combo nabízí až 20 asistenčních systémů – to je podle výrobce víc, než dokáže kterýkoli jiný multifunkční automobil v této třídě. Osobní verze i skříňová dodávka poskytují nejvyšší úroveň bezpečnosti a komfortu ve svých segmentech trhu.

Opel Corsa dostane neoslňující světla
11.únor 2019

Opel letos uvede na trh už šestou generaci modelové řady Corsa. Od debutu první generace v roce 1982 se až dosud prodalo přes 13,5 milionů těchto populárních vozů.

Grandland X nabírá s novým motorem na síle
5.únor 2019

Od vstupu na evropský trh v létě roku 2017 dokázal Opel svým zákazníkům prodat už více než 140 tisíc modelů Grandland X. Úspěšné SUV nyní dostává dosud nejvýkonnější agregát.