Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Peugeot

 
 
Tři druhy pohonů pro Peugeot 208
25.únor 2019

Francouzská značka Peugeot odhaluje nový model 208, který je nabízen již od svého uvedení na trh se třemi možnými pohony: elektrickým, benzínovým nebo naftovým.

Peugeot ukáže v Ženevě elektromobilní slogan
25.únor 2019

Značka Peugeot se rozhodla zdůraznit zavádění verzí vybavených elektromotory pro všechny modely. Proto přichází s novým sloganem: MOTION & e-MOTION. Elektrifikace se rovněž dotkne i sochy lva, která se na ženevském autosalonu rozsvítí.

Premiéra sportovního hybridu Peugeot 508
21.únor 2019

V říjnu loňského roku oznámil Peugeot Sport vývoj řady výkonných sériových vozů s elektrickým a hybridním pohonem. A na ženevském autosalonu značka představí ve světové premiéře nový koncepční hybridní vůz.

Užitkové Berlingo a Partner měly premiéru ve Statenicích
16.leden 2019

Manažeři značek Citroën a Peugeot uspořádali 16. ledna národní premiéru užitkových verzí Berlinga a Partneru ve Statenickém mlýně u Prahy. Vozy představil produktový manažer Emila Freye pro užitkové vozy Jaromír Heřmanský.

Malé SUV Peugeot 2008 slaví milion
11.leden 2019

Peugeot 2008 je bezesporu jedním z nejúspěšnějších modelů značky. Přestože se v Evropě prodává už šest let, jeho oblíbenost stále roste. Platí to zejména pro Česko, kde v uplynulém roce dosáhl mimořádných prodejních výsledků.

Venturini: Peugeot opět lídrem užitkových vozů
9.leden 2019

Peugeot v ČR v roce 2018 realizoval druhým rokem po sobě rekordní prodejní výsledek. O 1906 vozů překonal předcházející rok a s celkovým nárůstem registrací o 16,3 % se prosadil na klesajícím trhu. Co chystá šéf značky Marco Venturini na začátek roku 2019?

Peugeot v ČR v říjnu s rekordním tržním podílem
7.listopad 2018

V měsíci říjnu značka Peugeot z hlediska prodejů zaznamenala na klesajícím automobilovém trhu nárůst o 26,8 % a její tržní podíl dosáhl rekordních 5,78 %. Čísla komentuje šéf značky Marco Venturini.

Nový Peugeot Partner zná české ceny
2.listopad 2018

Na začátku příštího roku bude český automobilový trh obohacený o nový model. Se základní cenou 390 tisíc korun přijede zbrusu nový lehký užitkový vůz Peugeot Partner.

Peugeot uvedl na trh ČR dva nové modely
20.září 2018

Manažerský vůz Peugeot 508 a osobní verzi odvozenou z malé dodávky Peugeot Rifter představil ředitel značky v ČR Marco Venturini se svými spolupracovníky v oblíbeném konferenčním centru Kotelna v areálu šroubáren v Libčicích nad Vltavou. 

Peugeot rozjíždí dvě promo akce
11.září 2018

Akce „7 dní Peugeot“, nabídka osobních vozů zaměřená na soukromé osoby, a „7 dní pro profesionály“, akce zvýhodňující prodej užitkových vozů firemním klientům, přicházejí poprvé společně.

Vozy PSA získaly homologaci podle WLTP
31.srpen 2018

Všechny osobní vozy Peugeot, Citroën, DS, Opel et Vauxhall prošly homologací podle protokolu WLTP1, který poskytuje vypovídající hodnoty o spotřebě paliva a emisích ve skutečném provozu. 

Vlajková loď Peugeotu kotví na Vltavě
30.srpen 2018

Nový Peugeot 508 přijde k dealerům ve druhé polovině září, česká premiéra se koná už teď. Probíhá na druhém ročníku výstavy AUTA NA NÁPLAVCE ve dnech 30. srpna až 2. září 2018 v Praze u Rašínova nábřeží.

Český Peugeot měl nejlepší jaro v historii
27.červenec 2018

V květnu 2018 dosáhl Peugeot v ČR s 1424 registrovanými vozy nejvyšších prodejů v historii, přičemž květen překonal jen měsíc starý rekord z dubna. O jarních rekordech a výhledech na zbytek roku 2018 jsme hovořili s ředitelem značky Marcem Venturinim.

Šéf dopravní policie ocenil nejlepší PR manažerku SDA
16.duben 2018

Partneři KMP pogratulovali, na konferenci pořádáné společně s KMN, vítězce ankety PR roku 2017 Radce Matthey (Peugeot). Květiny určené nejlepší mluvčí v rámci Svazu dovozců automobilů předali Radce ředitel dopravní policie ČR Tomáš Lerch, tajemník SDA Josef Pokorný a generální ředitel Europ Assistance Vladimír Fuchs.