Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Porsche

 
 
Porsche Engineering startuje výzkum v Ostravě
8.listopad 2018

Porsche Engineering Services, česká pobočka poskytovatele vývojových služeb Porsche Engineering Group GmbH, 7. listopadu otevřela nové centrum v Ostravě. Společnost, která má od roku 2001 sídlo v Praze, tím doplňuje a rozšiřuje své kapacity.

Porsche ČR pořádá školení pro hasiče
31.říjen 2018

Porsche Česká republika prostřednictvím své divize After Sales spolupracuje s Hasičským záchranným sborem (HZS ČR). Cílem vzájemné spolupráce je zajistit efektivní pomoc cestujícím ve vozidlech Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy při nehodě.

Porsche ČR rozšíří projekt QHERO na 14 škol
15.říjen 2018

Projekt QHERO společnosti Porsche Česká republika na podporu vzdělávání v automobilových školách se po pilotní fázi rozšiřuje na 14 škol v celé České republice. Firma podporuje partnerské školy výukovými pomůckami a školením pedagogů.

Švýcaři zakázali registrace řady dieselů
21.srpen 2018

Švýcarské úřady zastavily registrace některých naftových Mercedesů řady Vito a také vozidel Porsche Macan a Cayenne. Jako zdůvodnění uvedly, že agregáty překračují místní emisní normy.

Video
Porsche slavilo 70 let na Klárově
15.červenec 2018

V rámci celosvětových oslav 70letého jubilea sportovních vozů Porsche zavítal v červnu do Prahy unikátní automobil, jímž začala historie značky. K akci se ještě vracíme prostřednictvím videa z akce.

Den s Porsche již šestým rokem v řadě
29.červen 2018

Porsche Inter Auto CZ, největší prodejce nových vozů v ČR a výhradní dovozce vozů značky Porsche do České republiky, pozvala již šestým rokem v řadě onkologicky nemocné děti a jejich rodiče na oblíbenou akci „Den s Porsche“.

Porsche ČR podpoří talenty v autobranži
20.listopad 2017

QHERO, projekt komplexní podpory škol a studentů automobilového zaměření, zahájili v Integrované střední škole automobilní v Brně jednatelé společnosti Porsche ČR Vratislav Strašil a Franz Pommer předáním symbolického QR kódu řediteli školy Milanu Chylíkovi. Cílem projektu je motivace studentů k aktivnímu zájmu o obor a praxi.

VWFS: u Porsche jde na splátky nejvíce Cayman
18.říjen 2017

V loňském roce si zvolilo některý z produktů Porsche Finance, který zajišťuje VWFS,  téměř 12 % zákazníků, kteří si v Česku zakoupili sportovní vůz věhlasné německé značky.

Prodeje Porsche letos táhne Panamera
16.říjen 2017

Porsche AG dodala během prvních devíti měsíců roku 2017 na celém světě 185 898 vozidel, čímž překonala výsledek ve stejném období loňského roku o čtyři procenta. K tomuto úspěchu přispěl zejména nový model Panamera. Počet dodaných čtyřdveřových sportovních vozů se zvýšil o 73 procent na více než 19 000.