Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Porsche

 
 
Porsche ČR loni otočilo přes 25 miliard
30.leden 2023

Manažeři Porsche ČR v čele s jednatelem firmy Janem Hurtem hodnotili uplynulý rok 2022 na výroční tiskové konferenci na Žižkovské věži. Firma loni předala zákazníkům 31 513 nových vozů značek Volkswagen, Audi, SEAT, Volkswagen Užitkové vozy a CUPRA a dosáhla obratu 25,618 mld. Kč.

Zumtobel nasvítil tréninkové centrum Porsche
18.říjen 2022

Skupina Zumtobel dodala osvětlení pro novou budovu Tréninkové akademie, kterou nedávno slavnostně otevřela společnost Porsche Česká republika.  Highlightem interiérů jsou designová svítidla Caela, průmyslové osvětlení Aquaforce Pro od značky Thorn se uplatňuje v modulárních učebnách.

Porsche Centrum Brno v novém designu
10.říjen 2022

Brno zažilo slavnostní opening nového Porsche Centra. Jde o jeden z prvních konceptů stylu „Destination Porsche“ v regionu střední a východní Evropy a zároveň i na světě. Kompletní upgrade dealerství začal 1. listopadu 2021. Celá stavba začala investicí 1,7 milionů eur, trvala 9 měsíců a obsáhla exteriér i interiér centra.

Brněnské Porsche Centrum čeká redesign
11.září 2022

Porsche Inter Auto CZ letos dokončila redesign Porsche Centra Praha a chystá podobnou změnu v Brně. O investicích hovořil pro náš speciál šéf značky Porsche Jan Sedláček.

Porsche ČR otevře tréninkové centrum
23.srpen 2022

Porsche Česká republika loni v dubnu zahájila výstavbu nového vzdělávacího centra v obci Zlatníky-Hodkovice. Jde o historicky největší investici společnosti. Na středu 24. srpna se chystá slavnostní otevření této Tréninkové akademie.

Padesát let Porsche 911 Carrera RS 2.7
17.červenec 2022

„Kachní ocas“, „RS“ nebo 2.7“. Dodnes je Porsche 911 Carrera RS 2.7 známé pod mnoha přezdívkami. Jeho význam však zůstává jedinečný: byl to nejrychlejší německý sériově vyráběný vůz své doby a také to byl první sériový vůz s předním a zadním spoilerem – odtud přezdívka „kachní ocas“. V roce 1972 tak Porsche zahájilo trend spoilerů na sérově vyráběných automobilech.

Porsche Motorsport nasazuje globální vůz 963
28.červen 2022

Tým Porsche Penske Motorsport vysílá nové Porsche 963 na lov celkových vítězství v největších vytrvalostních závodech na světě. Od roku 2023 budou dva hybridní prototypy specifikace LMDh nasazeny jak v mistrovství světa vytrvalostních závodů FIA WEC, tak v šampionátu IMSA WeatherTech SportsCar Championship.

Porsche Inter Auto redesignovalo Prosek
10.červen 2022

Porsche Inter Auto CZ dokončila kompletní redesign Porsche Centra Praha. Zákazníci si tak v Praze užijí jako jedni z prvních v Evropě nového prostředí showroomu dle nejmodernějších trendů výrobce sportovních vozů značky.

Den Země: Porsche ČR měla workshop k ochraně klimatu
6.květen 2022

Porsche Česká republika, největší importér osobních a užitkových vozů do ČR, uspořádala na Den Země online workshop „#Project1Hour“, a připojila se tak ke globální iniciativě #Project1Hour koncernu Volkswagen. Workshopu se zúčastnili nejen zaměstnanci importéra, ale také pracovníci obchodních partnerů.

Soutěž Autoopravář junior zná své vítěze
4.květen 2022

Porsche ČR, partner soutěže Autoopravář junior, poblahopřálo letošním vítězům. Z finálového kola v Kosmonosích si trofeje pro vítěze odvážejí automechanik Michal Pustějovský z Kopřivnice, karosář Marián Poc z Mladé Boleslavi, autolakýrník František Hájek a autotronik Michal Haase, oba z Brna.

Showroom Porsche ozářily reflektory Zumtobel
4.duben 2022

Kompletně novým osvětlením značek Zumtobel a Thorn se může pochlubit showroom Porsche Centrum Praha, který po rozsáhlé rekonstrukci přivítal první zákazníky. Renovace showroomu rvala půl roku a týkala se interiéru i exteriéru.

Tenistka Raducanu ambasadorkou Porsche
29.březen 2022

Vítězka US Open Emma Raducanu se stala ambasadorkou značky sportovních vozů Porsche. Raducanu se zapsala do tenisové historie US Open. Senzační vítězná jízda na turnaji v New Yorku v létě 2021 jí umožnila stát se vůbec první kvalifikantkou, která vyhrála Grand Slam.

Aplikace My Porsche propojí vůz se servisem
14.leden 2022

Značka Porsche má novou aplikaci My Porsche pro všechny služby související s vozy Porsche. Bude tak novým centrálním rozhraním mezi uživatelem, vozidlem, servisem a značkou.

SOS vesničky převzaly vozy od Porsche ČR
21.květen 2021

Jednatelé Porsche Česká republika Franz Pommer a Jan Hurt předali tento týden zástupcům nezisková organizace SOS dětské vesničky pět nových vozů značky Volkswagen. Sociálním pracovníkům poslouží k cestám za dětmi z ohrožených rodin.

Technologické inovace Porsche slaví 90 let
23.duben 2021

Porsche vyrábí sportovní vozy již více než sedmdesát let. Technologické inovace pod vlajkou Porsche ale sahají mnohem dál do minulosti: Ferdinand Porsche svou konstrukční kancelář ve Stuttgartu založil a nechal zapsat do obchodního rejstříku už 25. dubna 1931.

Porsche a TAG Heuer spolupracují v ČR
17.duben 2021

Mezinárodní spojenectví značek Porsche a TAG Heuer dostává český rozměr. Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce vozů Porsche do ČR a firma Racio, zastupující luxusní švýcarskou hodinářskou značku TAG Heuer, startují novou spolupráci.

Porsche ČR předalo Tourany SOS vesničkám
5.říjen 2020

Porsche Česká republika rozšiřuje spolupráci s SOS dětskými vesničkami. Sociální pracovníci převzali od importéra poslední z flotily pěti vozů Volkswagen Touran.

Porsche Engineering rozšiřuje aktivity v Ostravě
30.září 2020

Porsche Engineering Services se téměř dva roky po zahájení inženýrských, výzkumných a vývojových aktivit v Ostravě stěhuje do nových, větších prostor ve Vědecko-technologickém parku Ostrava.