Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Raiffeisen

 
 
Raiffeisen – Leasing financuje Mercedes Lucie Bílé
4.únor 2019

Nejpopulárnější česká zpěvačka Lucie Bílá jezdí od ledna v Mercedesu-Benz, který si královna popu pořídila díky financování od Raiffeisen – Leasing. Zlaté slavici předal klíče od černého SUV Alois Lanegger, jednatel společnosti Raiffeisen – Leasing.

Bilanci zahraničního obchodu vylepšil autoprůmysl
7.prosinec 2018

Bilance zahraničního obchodu v národním pojetí po úspěšném září zaznamenala značný propad. I přesto se udržela v kladných číslech. Přebytek obchodu v říjnu činil 5,7 mld. Kč. Zářijový výsledek byl revidován z původních 13,7 mld. Kč na 12,9 mld, uvedla Raiffesenbank.

Propad prodejů aut snížil maloobchodní tržby
6.červenec 2018

Maloobchodní tržby v květnu vzrostly o 2,1 % v meziročním srovnání. Tržby bez započtení prodejů automobilů dosáhly meziročního tempa růstu na 5,0 %. Trh očekával o něco optimističtější výsledek. Nižší než očekávaný výsledek plyne z vyšší srovnávací základny z minulého roku.

Raiffeisenbank otvírá salonek na letišti
21.červen 2018

Pražské Letiště Václava Havla má nově zrekonstruovaný salonek pro klienty Raiffeisenbank, ale i další hosty. Nachází se ve 2. patře odletové haly na Terminálu 2 a jeho výhody jsou k dispozici držitelům vybraných prémiových platebních karet banky. Součástí služeb je také Private Check-in Service.

Průměrná mzda vzrostla o více než 8%
5.červen 2018

Průměrná nominální měsíční mzda vzrostla v prvním čtvrtletí o 8,6 % r/r, po očištění o inflaci o 6,6 % r/r reálně. Za svižným růstem mezd stojí především extrémně nízká nezaměstnanost. Firmy trápí nedostatek volné pracovní síly a přetahují se o zaměstnance výrazným navyšováním mezd.