Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Renault

 
 
Renault Austral měl premiéru v Popovičkách
24.leden 2023

Park Hotel Popovičky hostil 24. ledna novinářskou premiéru Renaultu Austral. Vůz představil médiím produktový manažer značky pro segment C Mirek Dvořák. Tiskovku bude následovat školení prodejců. Jaká je tovární kvóta pro ČR a plán importu pro uvedení novinky na trh?

Motonovináři zakončili sezónu na Proseku
23.prosinec 2022

Motorističtí novináři letos tradičně zakončili sezónu na pražském Proseku ve školicím centru Renaultu. Mluvčí značky Jitka Skaličková pro ně 22. prosince připravila francouzskou Boullabaisu i vánočního kapra.

Renault odhalil na salonu hybridní Austral
23.říjen 2022

Renault představil na pařížském salonu  ve světové premiéře reinterpretaci jednoho ze svých ikonických modelů, Renault 4, a také svůj první elektrický vůz Kangoo E-Tech pro rodiny. Poprvé se ukázal hybridní Austral E-Tech.

Alpine nabídla ostrý model A110 R
12.říjen 2022

Extrémní verze, lehčí, ostřejší, ještě více inspirovaná automobilovými závody, jedním slovem “radikálnější”, která  má nabídnout vrchol řady A110. 

Renault uvádí na trh elektrické Kangoo
19.červenec 2022

Renault uvádí na český trh uvádí dva další zástupce modelové rodiny Kangoo – osobní Kangoo a užitkový Renault Kangoo Van E-Tech elektrický. Jaké jsou ceny?

Renault Megane E-TECH se předvedl v Olomouci
9.květen 2022

Šéf českého Renaultu Zdeněk Grunt uspořádal národní novinářskou premiéru modelu Megane E-TECH. Zástupci tisku převzali elektromobily v restaurantu PUMPA v Průhonicích, poté absolvovali soutěž o nejnižší spotřebu energie na cestě k Přemkovi Forejtovi do olomoucké Entrée.

Značka Alpine otevře první showroom v ČR
5.květen 2022

Šéf Renaultu ČT Zdeněk Grunt ohlásil na novinářské akci v Olomouci otevření prvního prodejního místa značky Alpine v České republice. Své brány otevře na konci června 2022. Co si značka slibuje od investice a kde bude opening?

Renault ukázal hybridní Arkanu v Benicích
20.prosinec 2021

Renault představil na konci dubna evropskou verze SUV kupé Arkana, 13. července následovala premiéra jeho hybridní verze. Odehrála se v hotelu Park Holidy v Benicích. Jaké jsou ceny a prodejní plány?

Renault Megane E-Tech má české ceny
20.prosinec 2021

Objednávky pro nový Renault Megane  E-Tech 100 % elektrický budou otevřeny 1. února 2022. Ceny začínají na 890 000 Kč ve výbavovém stupni Equilibre s 40 kWh baterií.

Renault otevře objednávky na nový Trafic
18.září 2021

Renault začne 4. října přijímat objednávky na nový Trafic. První verze dodávky se narodila v roce 1980 a je bestsellerem značky, který si získal více než 2,2 milionu zákazníků v 50 zemích.

Renault hledá správce novinářské flotily
7.září 2021

Flotilu novinářských vozů českého Renaultu obhospodařoval do loňského roku ďáblický Autoavant, v lednu se přesunula na Zličín. Importér hledá nového správce. Co od něj požaduje a co nabízí?

Český RENAULT chystá E-Tech tour
5.září 2021

Na každé zastávce Renault E-Tech tour 2021 si budou moci návštěvníci vyzkoušet kompletní modelovou řadu E-Tech a všechny hybridní, plug-in hybridní i čistě elektrické pohony. Jaké elektromobily budou k vidění?

Renault ukázal show-car HIPPIE CAVIAR HOTEL
27.srpen 2021

Renault Design si vybral nový Renault Trafic jako představu kočovného života s veškerým prostorem, komfortem a modularitou potřebnou pro všechny cesty. Hotel Hippie Caviar se vyznačuje novým designem vozu Renault Trafic s mohutnější a výraznější přední částí.

Renault ukázal nové LUV modely v Diplomatu
2.červenec 2021

Pražský hotel Vienna House Diplomat Prague hostil na konci června novinářskou premiéru nových verzí lehkých užitkových renaultů. Tři modelové řady – Express, Kangoo a Trafic se dočkaly modernizací. Kdo novinky prezentoval a jaké jsou jejich ceny?

Renault měl novinářskou premiéru nové Arkany
23.duben 2021

Šéf českého Renaultu Zdeněk Grunt uspořádal 23. dubna novinářskou digitální premiéru evropské verze SUV Coupé Arkana. Vůz se vyrábí v továrně v Busanu (Jižní Korea) spolu s modelem XM3 od Renault Samsung Motors. Novinářské testovací jízdy proběhnou v posledním dubnovém týdnu.

Renault otevírá objednávky na novou Arkanu
12.duben 2021

Renault začal přijímat objednávky na evropskou verzi SUV Coupé Arkana. Vůz se vyrábí v továrně v Busanu (Jižní Korea) spolu s modelem XM3 od Renault Samsung Motors. Novinářské testovací jízdy chystá značka na konec dubna.

Renault zveřejnil ceny užitkových LCV
6.duben 2021

Na český trh vstoupily nové verze užitkových renaultů Express Van, Kangoo a Trafic, které mají sloužit klientům, kteří od svého vozu žádají moderní technologie a inovativní řešení. Například nové Kangoo Van se chlubí unikátním bočním vstupem do nákladového prostoru Open Sesame by Renault. Jaké jsou ceny?

Renault: nové dodávky pro přepravu osob
28.březen 2021

Renault představil nový sortiment dodávek Trafic pro přepravu osob, tvořený dvěma modely pro rozmanité použití. Jde o nový Trafic ve verzi Combi pro velký vnitřní prostor nebo větší počet pasažérů a SpaceClass pro přepravu VIP osob. Vozy se na silnicích objeví v květnu 2021.