Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Renault

 
 
Renault Zoe měl premiéru v kabelovně
13.únor 2020

Generální ředitel Renaultu ČR Zdeněk Grunt uvedl na trh třetí generaci elektromobilu Zoe. Národní novinářská premiéra proběhla 12. února v bývalé holešovické kabelovně.

Renault bude šéfovat Luca de Meo
29.leden 2020

Renault ukončil výběrové řízení na nového šéfa automobilky. Její správní rada vybrala za generálního ředitele Itala Lucu de Meo, který loni náhle opustil konkurenční skupinu Volkswagen. Na pozici u Renaultu nastoupí v červenci.

Dealeři Renaultu začali nabízet nový Captur
16.leden 2020

Od roku 2013, kdy byl Renault Captur uveden na trh, bylo prodáno 1,2 milionů kusů tohoto modelu. Loni se ho po celém světě prodalo 230 000 kusů. U českých dealerů značky se objevila druhá generace vozu.

Renault mění vedení, nechce jednat s Fiatem
22.říjen 2019

Automobilka Renault mění nejvyšší management a už letos nevrátí k jednání o fúzi s Fiat Chrysler Automobiles (FCA), uvedl šéf představenstva francouzské automobilky Jean-Dominique Senard.

Renault se opět chystá na Designblok
15.říjen 2019

Značka Renault bude třetím rokem partnerem pražského mezinárodního festivalu designu Designblok 2019. Mluvčí značky Jitka Skaličková nám poslala fotky z přípravy expozice.

Renault: nové motory vyvinuté s Nissanem
7.červen 2019

V reakci na zavedení nových emisních norem a také podle požadavků klientů vyvinul Renault ve spolupráci s aliančním partnerem Nissan novou paletu benzínových a naftových agregátů.

Renault EZ-Flex: experimentální LUV
23.duben 2019

Renault EZ-Flex je experimentální elektrické lehké užitkové vozidlo (LUV), které bylo vytvořeno a navrženo pro udržitelnou mobilitu a efektivitu dodávek v městských oblastech.

Renault otevře v Šanghaji designové centrum
17.duben 2019

Tak trochu to vypadá, že se těžiště automobilového světa přesouvá do Číny. Do hry se zapojil i Renault, oznámil při autosalonu v Šanghaji, že bude za Velkou zdí otevírat designové centrum.

Renault řeší problém se shořelým Méganem
10.duben 2019

Kroměřížský dealer Renaultu Kromexim řeší problém se zákazníkem, kterému shořel jeho Mégane na dálnici D1. Kauzu popsal server novinky.cz, stanovisko ke sporu vydal 10. dubna i dovozce Renault ČR.

Renault zkouší dodat energii z vozu zpět do sítě
1.duben 2019

Groupe Renault, producent v oblasti elektrických vozidel, zahajuje své první zkušební projekty reverzibilního elektrického nabíjení. Technologie střídavého proudu má zvláštnost v umístění reverzibilní nabíječky uvnitř vozidla.

Tým Renault F1 představil vůz pro sezonu 2019
13.únor 2019

Tým Renault F1 uvedl, že má v plánu si zachovat své dosavadní tempo i na světovém šampionátu FIA Formule 1. Renault se v roce 2016 vrátil jako tým a každou sezónu zaznamenal pokrok.

Megane R.S. Trophy a tři stovky koní
5.únor 2019

Nový Renault Megane R.S. Trophy je určený zejména pro milovníky sportovního řízení, a rozšiřuje řadu verzí Trophy v nabídce Renault Sport. Cena nového modelu na českém trhu je 840 900 korun.

Renault předvedl interiér nové verze modelu Clio
28.leden 2019

Poté, co bylo prodáno 15 milionů vozů, Renault prezentuje nové Clio, pátou generaci své ikony. Již od svého nástupu v roce 1990 se Clio stalo bestsellerem značky, v roce 2013 se dokonce vyšvihlo na místo lídra segmentu B v Evropě.

Modernizovaný Kadjar měl premiéru ve Statenicích
23.leden 2019

S upravenou vizáží a s novými pohonnými jednotkami vstupuje na český trh modernizovaný Renault Kadjar. Jeho cena začíná na 529 900 korunách. Manažeři značky předvedli novinku 23. ledna  ve Statenickém mlýně u Prahy. Co se dělo na tiskovce?