Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Renault

 
 
Kupé Renault Arkana přijíždí do Evropy
26.říjen 2020

S evropským zahájením prodeje SUV kupé Arkana Renault se stal první mainstreamovou automobilkou, která nabídla SUV ve stylu coupé. Tento nový model zapadá do nabídky ostatních kompaktních modelů a zaměřuje se na celosvětově rychle rostoucí trh SUV.

Video
Meo naznačil na tiskovce elektrické vize Renaultu
15.říjen 2020

Šéf Renaultu Luca de Meo zahájil 15. října celosvětovou akci „RENAULT EWAYS“, věnovanou elektromobilitě. Na tiskové konferenci představil dvě světové 100% elektrické premiéry. Potvrdil také závazek automobilky mít v roce 2022 každý model v elektrifikované verzi.

Dealeři a novináři testovali hybridní Renaulty na Lhotě
14.říjen 2020

Panství Dlouhá Lhota u Příbrami hostilo říjnovou dealerskou a novinářskou prezentaci hybridních Renaultů s technologií E-TECH. Zájemci mohli otestovat nový Renault CLIO E-TECH Hybrid, CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid nebo MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid.

Obyvatelé Appy testují elektromobily Zoe
12.srpen 2020

S cílem dokázat, že přejít k elektrické mobilitě může každý, vypracoval Renault ve spolupráci s Publicis plán na vytvoření prvního ,,100% elektromobilního” města ve Francii. Tím městem je Appy. Obyvatelé města, nacházejícího se v oblasti Ariège, budou mít po dobu tří let možnost zažít řízení elektromobilu s novým ZOE.

Prodejny Renaultu a Dacie plně otevřeny
21.duben 2020

Renault a Dacia otevřel plně svá dealerství tak jak fungovala před vládními opatřeními jen nově navíc s předem definovanými pravidly. Jaké regule budou platit v showroomech? Situaci komentuje šéf importu Zdeněk Grunt.

Renault zkouší nabíjet elektromobily za jízdy
1.duben 2020

K nejdůležitějším parametrům elektromobilů patří dojezd a rychlost nabíjení. Je ale možné, že v budoucnosti tyto faktory pozbudou svého významu. Renault se podílí na vývoji technologie dynamického bezdrátového nabíjení elektrických vozidel.

Renault Zoe měl premiéru v kabelovně
13.únor 2020

Generální ředitel Renaultu ČR Zdeněk Grunt uvedl na trh třetí generaci elektromobilu Zoe. Národní novinářská premiéra proběhla 12. února v bývalé holešovické kabelovně.

Renault bude šéfovat Luca de Meo
29.leden 2020

Renault ukončil výběrové řízení na nového šéfa automobilky. Její správní rada vybrala za generálního ředitele Itala Lucu de Meo, který loni náhle opustil konkurenční skupinu Volkswagen. Na pozici u Renaultu nastoupí v červenci.

Dealeři Renaultu začali nabízet nový Captur
16.leden 2020

Od roku 2013, kdy byl Renault Captur uveden na trh, bylo prodáno 1,2 milionů kusů tohoto modelu. Loni se ho po celém světě prodalo 230 000 kusů. U českých dealerů značky se objevila druhá generace vozu.

Renault mění vedení, nechce jednat s Fiatem
22.říjen 2019

Automobilka Renault mění nejvyšší management a už letos nevrátí k jednání o fúzi s Fiat Chrysler Automobiles (FCA), uvedl šéf představenstva francouzské automobilky Jean-Dominique Senard.

Renault se opět chystá na Designblok
15.říjen 2019

Značka Renault bude třetím rokem partnerem pražského mezinárodního festivalu designu Designblok 2019. Mluvčí značky Jitka Skaličková nám poslala fotky z přípravy expozice.

Renault: nové motory vyvinuté s Nissanem
7.červen 2019

V reakci na zavedení nových emisních norem a také podle požadavků klientů vyvinul Renault ve spolupráci s aliančním partnerem Nissan novou paletu benzínových a naftových agregátů.

Renault EZ-Flex: experimentální LUV
23.duben 2019

Renault EZ-Flex je experimentální elektrické lehké užitkové vozidlo (LUV), které bylo vytvořeno a navrženo pro udržitelnou mobilitu a efektivitu dodávek v městských oblastech.