Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Rolls-Royce

 
 
Kadlec investuje do showroomu Rolls-Royce
30.leden 2023

Pražský prodejce Rollsů Karel Kadlec chce v pražských Strašnicích přepracovat showroom značky. Projekt zahrnuje přestavbu showroomu s cílem nabídnout zákazníkům nové zážitky a vybavit servis tak, aby byl plně připraven na elektrickou éru Rolls-Royce.

Rolls-Royce ukázal elektrický Spectre
20.říjen 2022

Rolls-Royce představil svůj první plně elektrický model Spectre, který má ohlašovat začátek plně elektrické éry značky. Má jít o první ultra luxusní elektrické super kupé na světě, duchovního nástupce modelu Phantom Coupé.

Phantom Series II se ukázal ve Varech
8.červenec 2022

Rolls Royce Phantom Series II si odbyl oevropskou premiéru pro veřejnost na MFF Karlovy Vary během exkluzivní recepce pro média. Návštěvníci festivalu měli příležitost osobně spatřit vrcholný model značky Rollsu poté, co byl individuálně předveden prvním zákazníkům značky.

Rolls-Royce představil japonský Dawn
1.květen 2021

Rolls-Royce Motor Cars a japonský architekt Kengo Kuma propojili luxusní svět automobilů a architektury v zakázkovém voze Dawn. Vůz se představuje jako působivé vyobrazení nové rezidence The Kita v centru Tokia, kterou navrhl právě Kengo Kuma na základě zadání globálního developera luxusních nemovitostí Westbank.

Rolls-Royce hlásí rekordní výsledky
12.duben 2021

Rolls-Royce Motor Cars je díky masivním objednávkám napříč celou nabídkou, zejména vozů Cullinan a Ghost, rostoucím prodejům na klíčových trzích a rekordním počtem zakázkových objednávek ve vynikající formě.

Rolls-Royce předvedl nový Tempus
8.březen 2021

Kolekce Phantom Tempus je inspirována tajemnými nebeskými úkazy a časem, který Albert Einstein, jeden z největších myslitelů v dějinách lidstva, definoval jako trvalou iluzi.

Rolls-Royce Spirit of Ecstasy slaví 110 let
11.únor 2021

Soška Spirit of Ecstasy představuje mnohem více než jen symbol značky R-R. V její kráse, jednoduchosti, eleganci a jedinečnosti se snoubí vše, co naši boháči hledají a také najdou v motorovém vozidle Rolls-Royce.

Rolls-Royce: prvni indicie modelu Wraith Kryptos
27.prosinec 2020

Rolls-Royce chystá unikátní kolekci vozů Wraith Kryptos. Jsou v nich ukryty kryptografické šifry, jež jsou zahaleny rouškou tajemství. Automobilka odhalila první indicii pro klienty, kteří se chystají přebírat své nové vozy.

Rolls-Royce má vítěze Soutěže mladých designerů
14.říjen 2020

Vítězové byli oceněni ve čtyřech kategoriích, přičemž vybrané soutěžní příspěvky získaly pochvalu od poroty. Šestnáctiletý Lukáš z Berouna získal české národní ocenění, a může se tak těšit na cestu do školy vozem Rolls-Royce.

Český Rolls-Royce odhalil nový Ghost
10.září 2020

Druhá generace “menšího” rollsu se v Evropské premiéře ukázala novinářům a dalším hostům 10.září 2020 v Galerii Hauch v Praze. Z Mnichova přijel také Frank Tiemann, ředitel korporátní komunikace pro střední a východní Evropu.

Designér Kabaň končí u Rolls-Royce
3.říjen 2019

Slovenský designér Jozef Kabaň bude znovu měnit působiště. Po přestupu ze Škody k BMW přišlo překvapivě brzké stěhování k Rolls-Royce a nyní dává sbohem i jim.

Rolls-Royce ocenil pražského dealera
28.březen 2018

Rolls-Royce Motor Cars oznámila výsledky světových ocenění dealerů za rok 2017 na každoročním setkání, které se uskutečnilo minulý týden v srdci Rolls-Royce Motor Cars v Goodwoodu.

Rolls-Royce měl Art Talk v Nelahozevsi
12.prosinec 2017

První setkání Rolls-Royce „Art Talk“ v České republice zavedlo příznivce značky na zámek v Nelahozevsi, kde jim byla představena část uměleckých sbírek rodiny Lobkowiczů, včetně slavné Lobkowiczké knihovny.

Rolls-Royce ukázal Phantom pražské smetánce
8.září 2017

Po světovém debutu v Londýně byl Phantom oficiálně představen také v Praze v Hauch Gallery. Premiéry se zúčastnily významné osobnosti s cílem dozvědět se více o novém vozu přímo od designéra interiéru Christophera Duffa.