Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Seat

 
 
Novák: SEAT opět míří na atletické stadiony
15.červen 2022

SEAT letos bude pokračovat ve svém dlouhodobém partnerství s Českým atletickým svazem (ČAS). Zajistí svými vozy mobilitu českým atletům i průběh atletických závodů a mítinků. Na jednotlivých atletických akcích bude prezentovat své modely.

SEAT a CUPRA posílily flotilu Ještědu
24.únor 2022

Šéf značek SEAT a CUPRA Aleš Novák se rozhodl i letos sponzorovat Skiareál Ještěd. Vozový park areálu rozšířil o nové vozy Ateca a CUPRA Formentor, které jsou připraveny na všechny výzvy celoročního provozu v drsných podmínkách ještědského hřbetu.

SEAT a CUPRA posilují pozice v Liberci
27.leden 2022

Devatenáctým dealerem značky SEAT a devátým zastoupením značky CUPRA se stala liberecká společnost AUTO KOUTEK. Nový obchodní partner se také připojil k dlouhodobému partnerství SEATu se Skiareálem Ještěd.

SEAT bere objednávky na novou Ibizu a Aronu
22.červenec 2021

Ibiza a Arona, dva pilíře produktové řady značky SEAT, se od tohoto týdne vyrábějí v závodě Martorell. Dealeři  v České republice už spustili zákaznické objednávky. Ceny na českém trhu začínají od 394 900 Kč v případě modelu Ibiza a od 455 900 Kč u modelové řady Arona.

Český SEAT podpořil akci “Atleti spolu”
15.červen 2021

SEAT i letos podporuje českou atletiku jako oficiální partner Českého atletického svazu (ČAS). Španělská značka podílela mimo jiné na závodním atletickém restartu v rámci projektu „Atleti spolu“. První červnovou středu se na 253 sportovištích v celé České republice sešlo více než 23 000 atletů, aby poměřili své síly.

SEAT dodal další auta Skiareálu Ještěd
10.červen 2021

SEAT je od zimy 2019 hlavním partnerem Skiareálu Ještěd. Smlouva o spolupráci mezi španělskou značkou a skiareálem byla uzavřena až do října 2023 a pro příští dva roky počítá s provozem flotily tří vozů SEAT. Nové modely Ateca a Tarraco jsou letos připraveny na celoroční provoz v horských podmínkách severočeských hor.

SEAT vrací na český trh Alhambru
8.červen 2021

Český import značky SEAT slibuje pro modelový rok 2022 novinky. „V reakci na silnou poptávku našich zákazníků po velkém rodinném MPV zařazujeme znovu do našeho portfolia pro český trh osvědčený model Alhambra,“ říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT Porsche Česká republika.

Auto Palace dodá SEATy Autodromu Most
6.květen 2021

Auto Palace Západ je půl roku novým prodejním a servisním centrem skupiny pro značky SEAT a CUPRA. Nyní bude dodávat vozy a zajišťovat servis Autodromu Most.

Video
SEAT Ibiza měl digitální premiéru
22.duben 2021

SEAT modernizoval model Ibiza a novinku představil v digitální světové premiéře. Výroba vozu navrženého, vyvinutého a vyráběného v Barceloně, bude zahájena v závodě SEAT v Martorellu ve třetím čtvrtletí letošního roku.

Video
SEAT chystá výrobu nové Arony
18.duben 2021

SEAT dosud prodal více než 350 000 vozidel řady Arona. Španělé slibují pro letošek nový styl a vzhled, robustnost, spolehlivost a bezpečnost. Výroba nové verze, navržené v Barceloně, bude zahájena ve třetím čtvrtletí letošního roku v závodě Martorell.

Video
SEAT slavil 70 let se španělským králem
8.březen 2021

SEAT navštívili španělský král Filipa VI. a předseda španělské vlády Pedro Sánchez. Šéf automobilky Wayne Griffiths nastínil potenciál pro transformaci závodu na výrobu elektromobilů.

SEAT jmenoval nového šéfdesignéra
20.říjen 2020

Jorge Díez byl k 1. prosinci jmenován novým šéfdesignérem společnosti SEAT. Od roku 2011 do roku 2014 vedl oddělení vnějšího designu ve společnosti SEAT a pracoval také v centrálách značek Audi a Volkswagen v Německu.

SEAT Service nabízí zimní wellness program
12.říjen 2020

SEAT Service připravil pro majitele starších i zánovních vozů wellness program, který má uvést i méně zdatné automobily do zimní kondice. Hlavní pozornost je zaměřena na sezonní prohlídku a profesionální SEAT Pneuservis.

SEAT staví v Martorellu akumulátorovou laboratoř
8.říjen 2020

Automobilka SEAT zahájila výstavbu budoucího zkušebního centra pro napájení elektrických pohonů s označením TCE (Test Center Energy). Nová laboratoř pro testování vyroste v areálu výrobního závodu v Martorellu.

SEAT investuje do továren a elektromobility
8.červenec 2020

SEAT bude v letech 2020 až 2025 investovat celkem 5 miliard eur. Vedení automobilky zveřejnilo své plány 8. července na tiskové konference Strategie budoucnosti v Barceloně. Investice půjdou nejen na projekty vývoje elektrifikovaných vozidel, ale také na modernizaci závodů Martorell, Barcelona a Componentes.

Video
SEAT Martorell: autoland z ptačí perspektivy
26.červen 2020

Při pohledu z výšky září areál SEAT Martorell jako město. Výrobní provozy, technické centrum nebo exkluzivní železniční trať do barcelonského přístavu patří mezi klíčové součásti tohoto chytrého areálu.

Video
SEAT startuje kampaň „Nastal čas zazářit“
18.červen 2020

Když nic nejde podle plánu, zvedni hlavu a nevzdávej to. Inspiruj se barcelonským sluncem jako nový SEAT Leon. Takto představuje nová kampaň „Nastal čas zazářit“ čtvrtou generaci vozu. Propaguje také akční financování SEAT All inklusive.

SEAT: novináři testovali čtvrtou generaci Leonu
9.červen 2020

Motorističtí novináři otestovali novou generaci SEATu Leon. Vozy si vyzvedli v automyčce Express OC v pražských Nových Butovicích a následně měli možnost novinku vyzkoušet na středočeských silnicích.

Video
SEAT ukázal nové centrum CASA v Barceloně
4.červen 2020

CASA SEAT se představila 4. června ve virtuální prezentaci budovy umístěné v srdci Barcelony. Manažeři společnosti a ambasadoři značky provedli virtuální návštěvníky různými prostory, v nichž získali detailní představu o všem, co CASA SEAT nabídne, jakmile bude možné fyzické otevření tohoto společenského centra.