Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Seat

 
 
SEAT letos prodal více než 200 000 aut
15.květen 2019

Globální prodeje SEATu vzrostly od ledna do dubna 2019 meziročně o 7 %. Značka poprvé prodala během prvních čtyř měsíců roku více než 200 000 vozů, přesně 202 600.

SEAT: Písní proti stresu za volantem
24.duben 2019

Kdo by si někdy během řízení nezazpíval „Mamaaaa, ooh, ooh, ooh, ooh…”. Jakákoliv část slavné Bohemian Rhapsody umí za volantem odbourat stres, navodit pocit pohody a zpříjemnit řízení.

SEAT Service zpříjemní cestování jarní akcí
12.duben 2019

Servisy SEATu nabídnou od 21. března do 21. června zvýhodněný SEAT Pneuservis nebo výměnu stíracích lišt s bonusem. Kromě toho také Fitness plán, knížku slev na servisní úkony, Originální díly SEAT® i Originální příslušenství SEAT®.

Seat bude prodávat elektrickou koloběžku
2.duben 2019

Seat se rozhodl investovat do mikromobility mimo jiné i výrobou stylové, zábavné a moderní elektrické koloběžky eXS KickScooter powered by Segway, jejíž cena na českém trhu je 16 299 korun.

SEAT slibuje šestici elektromobilů a hybridů
27.březen 2019

SEAT představil svou elektrickou strategii, která bude do roku 2021 zahrnovat šest elektrických a plug-in hybridních modelů. Elektrická verze Mii a elektromobil el-Born se stanou prvními elektricky poháněnými modely značky.

SEAT Tarraco umí také uvařit kávu
18.březen 2019

SEAT Tarraco, historicky největší SUV španělské značky, nabídne nejen pět nebo sedm sedadel, inovativní asistenční systémy a atraktivní design ale také širokou škálu možností personalizace.

Konektivita 5G: řízení s šestým smyslem
28.únor 2019

Představte si, že bychom mohli vidět do budoucnosti. A zabránit možným konfliktům dřív, než by k nim došlo. Přesně to řidičům umožní automobil se síťovým propojením 5G.

SEAT Minimó: mezi motorkou a autem
25.únor 2019

SEAT odhaluje svou vizi budoucnosti městské mobility představením koncepčního vozu Minimó na letošním ročníku veletrhu Mobile World Congress v Barceloně.

Průzkum: výběr nového auta trvá 60 dní
13.únor 2019

Třiapadesátiletá osoba, která je fanouškem SUV a nákupnímu rozhodování věnuje dva měsíce. To je typický profil nového zákazníka na evropském trhu s automobily podle studie, kterou připravilo oddělení výzkumu trhu SEAT.

SEAT novým partnerem Skiareálu Ještěd
8.únor 2019

SEAT uzavřel partnerství se Skiareálem Ještěd. Nového partnera představil novinářům na tiskovce v Hotelu Můstek 7. února šéf značky Aleš Novák. Pod sjezdovkou se ukázal také nový model Tarraco.

SEAT má všechny modely s 5letou zárukou
17.leden 2019

SEAT začal nabízet všechny své modely na českém trhu s 5letou zárukou v sériové výbavě. Záruka na nové vozy SEAT prodlužuje dvouletou záruku výrobce o další tři roky na celkových pět let, nebo do ujetí 100 000 km.

SEAT Leon na CNG dostal nový motor
7.leden 2019

Seat nabízí od začátku roku zdokonalenou verzi modelu Leon s pohonem na stlačený zemní plyn. Má pod kapotou nový motor TGI 1,5 litru. Dojezd ekologického modelu prodlužují tři palivové nádrže na CNG.

SEAT čeká za rok 2018 historicky nejvyšší prodeje
7.leden 2019

Rok 2018 přinesl značce SEAT nové projekty i manažerské změny. K hlavním událostem patřilo zrození Cupry, první samostatné dílčí značky, a uvedení vlajkové lodi Tarraco. SEAT očekává, že se bude moci pochlubit historicky nejvyššími prodeji.

Volkswagen založil vývojové centrum v Číně
12.prosinec 2018

JAC Volkswagen Automotive slavnostně položila základní kámen nového výzkumného a vývojového centra v městské prefektuře Che-fej v čínské provincii An-chuej. Nové centrum bude vyvíjet vozidla s alternativními pohony na nové energie.

Seat Tarraco vstupuje na trh velkých SUV
4.prosinec 2018

Seat zahajuje v Česku předprodej své nový model Tarraco. Největší SUV značky nabízí variabilní interiér s 5 nebo 7 sedadly a začíná na ceně od 762 900 Kč, první vozy se objeví u českých prodejců v lednu 2019.