Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Servind

 
 
Servind chystá kalendář pro rok 2021
24.listopad 2020

K obchodním partnerům a přátelům českého a slovenského Servindu míří nový nástěnný kalendář pro rok 2021. Jeho motivem je slogan: „Aby rez zůstala pouze na krásných fotografiích“.

Video
Mirka slaví 20 let bezprašného broušení
14.srpen 2020

Po dvě desetiletí je společnost Mirka, kterou v České republice a na Slovensku zastupuje od roku 1993 společnost Servind, v popředí bezprašného broušení. A to díky vynálezu, který způsobil revoluci na pracovištích po celém světě.

Axalta: automobilovým barvám letos vévodí šedá
13.květen 2020

Dle žebříčku popularity barev „Global Automotive Popilarity Report 2019“, vyhlašované koncernem Axalta, se na vrcholu oblíbenosti barev v Evropě umístila šedá. Jak ale odhadnout budoucí trendy a jak tyto implementovat do barev používaných na automobilech?

Servind: Standoblue je zárukou barevné přesnosti
2.duben 2020

Vysoce chromatické barvy, jemné efekty a tónované čiré laky, to jsou jen některé z výzev, kterým dnes čelí autolakovny při snaze určit správný odstín. Udržet tempo se všemi těmito změnami lze rozšiřováním prémiového lakovacího systému Standoblue Basecoat o nové a nové receptury.

Kalendář Standox 2020 v barvách Evropy
11.listopad 2019

EURO 2020 se bude hrát po celé Evropě: od Irska, Skotska a Maďarska, po Itálii, Španělsko a Ázerbájdžán. Kalendář Standox 2020 tuto událost zachycuje a propojuje s fascinujícími vozy.

Servind dovozcem lakovacích boxů Blowtherm
15.leden 2019

Servind podepsal smlouvu s italským Blowthermem, který je lídrem v produkci lakovacích boxů a přípravných stáních v automobilovém odvětví. Servind se tak stal jejím výhradním dovozcem do Česka. Nabídku popsal produktový manažer Servindu Martin Fišer.

Tipy Standoxu na lakování za chladného počasí
16.leden 2018

Nízké teploty dělají těžší proces lakování vozidel. Čiré laky a tužidla mohou při nižších teplotách zhoustnout, což způsobuje problém při míchání a práci s nimi. Získejte optimální výsledky nezávislé na teplotě díky tipům od Haralda Klöcknera, vedoucího školicího a technického oddělení Standoxu pro Evropu, Střední východ a Asii.

Standox kalendář 2018 ve stylu komiksu
28.listopad 2017

Komiksy a auta, to je název nového Standox kalendáře pro rok 2018. Klasické vozy sedmdesátých a osmdesátých let zasazené do typického komiksového prostředí. Každá z velkoryse pojatých fotografií kalendáře inspiruje k vytvoření si vlastního komiksového příběhu.

Servind slavil čtvrtstoletí na českém trhu
13.říjen 2017

Servind, dodavatel lakovacích materiálů do průmyslu a od loňského roku autorizovaný distributor olejů a maziv Castrol do autorizovaných servisů, slaví v letošním roce 25 let svého působení v České republice. Jak vypadala oslava?