Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Shell

 
 
Shell má na Hané čerpadlo s LED panelem
29.listopad 2021

Shell Czech Republic otevřel na dálnici D1 u obce Ivanovice na Hané novou provozovnu. Čerpací stanice se nachází na 236. kilometru dálnice D1 z Brna na Ostravu. Dominantou stanice je totem s LED panelem. Toto řešení Shell v ČR uvedl vůbec poprvé.

SHELL má novou aplikaci pro živnostníky
7.duben 2021

Shell přichází na český trh s novou aplikací Shell Fleet App pro živnostníky a malé a střední firmy. Aplikace umožňuje bezkontaktně spravovat náklady na palivo až pro šest firemních vozidel, využívajících palivové karty Shell.

SHELL: studenti soutěžili o úspornou jízdu
10.červenec 2019

Soutěží o energeticky nejúspornější jízdu, jejímž absolutním vítězem se stal Green Team z univerzity v nizozemském Twente, byl zakončen festival „Make the Future Live“.

Shell testuje superúsporný kamion
24.srpen 2018

Shell a AirFlow Truck Company představily prototyp superúsporného nákladního automobilu. Kamion nazvaný Starship dokázal, že snižovat spotřebu je možné i v oblasti nákladní dopravy, když dosáhl 2,5krát vyšší efektivity přepravy nákladu, než je severoamerický průměr.

Billa shop už je na 64 čerpadlech Shell
27.duben 2018

Otevřením 64. čerpací stanice s prodejním konceptem BILLA stop & shop se rozšířila možnost rychlého nákupu zejména základních potravin na více než třetinu sítě čerpacích stanic Shell v České republice. Nejčastěji zákazníci nakupují pečivo (kaiserky), vybírat ale mohou z více než 1 000 různých položek zboží nejvyšší jakosti.