Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Škoda

 
 
Škoda partnerem festivalu Prague Pride
10.srpen 2022

ŠKODA AUTO jako oficiální partner podporuje právě probíhající festival Prague Pride, který se věnuje otázkám práv LGBTQ+ lidí. Program zahrnuje téměř 150 workshopů, debat, divadelních představení a koncertů.

Tour de France ozdobila trofej designéra Škody
25.červenec 2022

Po absolvování více než 3 300 kilometrů oslavil Jonas Vingegaard v Paříži celkové vítězství ve 109. ročníku Tour de France. Na třídě Champs Élysées převzal 25letý Dán trofej z křišťálového skla, kterou navrhlo oddělení ŠKODA Design.

Škoda Powerpass přidal další partnery
12.červenec 2022

Před rokem uvedla Škodovka na tuzemský trh možnost dobíjení elektrifikovaných vozů prostřednictvím celoevropské služby Powerpass. Později se k ní přidala i podporovaná platforma pro flotilové zákazníky Chargee.

Škoda opět partnerem Tour de France
6.červenec 2022

Škodovka doprovází i letošní ročník Tour de France (1. – 24. července 2022) jako oficiální hlavní partner a dodavatel vozů. Společnost tím podporuje největší cyklistickou událost na světě celkově již podevatenácté.

Škodu Auto začal šéfovat Klaus Zellmer
1.červenec 2022

V čele Škody Auto skončil 30. června Thomas Schäfer a vystřídal ho Klaus Zellmer, který  1. července oficiálně přebírá pozici předsedy představenstva Škodovky. Téhož dne bude v rámci prvního jednání představenstva, kterého se jako člen zúčastní, zvolen jeho předsedou.

Jahn předal Enyaqy Strakově akademii
1.červenec 2022

ŠKODA AUTO vyhrála tendr na dodávku vozů Úřadu vlády ČR, který je využije pro přepravu evropských představitelů po dobu českého předsednictví v Radě EU. Flotilu enyaqů předal v zahradách Strakovy akademie ministrovi pro evropské záležitosti Mikuláši Bekovi člen představenstva automobilky Martin Jahn.

Škoda, Praha a PRE budou stavět nabíječky
21.červen 2022

Škoda Auto se stává společně s Prahou a energetickou PRE jedním ze signatářů memoranda o spolupráci při výstavbě nabíjecí infrastruktury na území hlavního města. Memorandum podepsali zleva Miroslav Holan a Jiří Maláček ( ŠKODA AUTO), Jan Chabr (radní hl. m. Prahy pro oblast majetku), Pavel Elis a Alexander Manfred Sloboda (oba PRE).

Škoda ukázala Fabii Rally2 evo
17.červen 2022

Škoda Motorsport ukázala novinářům nástupce vozu FABIA Rally2 evo. Nový závodní vůz z Mladé Boleslavi vychází ze čtvrté generace fabie a jde ve stopách nejúspěšnějšího vozu kategorie Rally2 posledních let.

Legendy ukážou Škodu Enyaq Coupé iV
27.květen 2022

Škodovka představí na motoristické výstavě Legendy v pražských Holešovicích domácímu publiku poprvé novou karosářskou variantu ENYAQ COUPÉ iV.

Škoda slaví 30 let partnerství s MS v hokeji
15.květen 2022

ŠKODA AUTO slaví 30 let v pozici oficiálního hlavního sponzora hokejového mistrovství světa. Na oslavu nabídne do aukce limitovanou edici 30 digitálních puků ve formě NFT – nezaměnitelných tokenů.

Škoda obnovuje výrobu modelu ENYAQ iV
27.duben 2022

Škodovka obnovila po několikatýdenním přerušení výrobu modelu ENYAQ iV. Zpočátku bude z linek sjíždět zhruba 1 000 vozů týdně, kapacita se však bude postupně navyšovat. Důvodem pro přerušení výroby byly omezené dodávky kabelových svazků od dodavatelů z Ukrajiny.

Škoda dala 20 milionů na pomoc Ukrajině
3.duben 2022

ŠKODA AUTO pokračuje v pomoci Ukrajině a jejím občanům postiženým válečným konfliktem. V souvislosti s kritickou situací na Ukrajině automobilka uvolnila již více než 20 milionů korun.

Škoda Enyaq kupé měla premiéru v Lucerně
1.únor 2022

Škodovka rozšířila modelovou řadu Enyaq IV o verzi kupé. Šéf automobilky Thomas Schäfer uspořádal jeho světovou premiéru 31. ledna v pražské Lucerně. Akci mohli online sledovat novináři v kinech různých evropských zemí.

Video
Premiéra Enyaqu Coupé iV v lednu
20.prosinec 2021

Škodovka představí 31. ledna 2022 nový model ENYAQ COUPÉ iV. Video-teaser přináší první pohled na nový, čistě elektrický vrcholný model české automobilky a vyzdvihuje jeho aerodynamické vlastnosti.

Škoda přebírá vývoj platformy VW pro spalovací motory
1.prosinec 2021

ŠKODA AUTO převzala s okamžitou platností odpovědnost za vývoj již existující globální platformy MQB-A0 koncernu Volkswagen. Cíle tohoto manévru popsal novinářům na tiskovce v Mladé Boleslavi manažer značky Jiří Dytrych.

Carsharing HoppyGo nabídl Fabii
1.listopad 2021

Nová ŠKODA FABIA patří mezi automobilové novinky letošního roku. Čeští řidiči, kteří by si vůz rádi vyzkoušeli, můžou využít autopark carsharingu Hoppy Go.

TERIBEAR získal 10 milionů na ohrožené děti
5.říjen 2021

Další ročník charitativního projektu TERIBEAR dorazil do cíle: sportovci svými sportovními výkony shromáždili cílovou částku 10 000 000 korun ani ne za dva týdny od symbolického zahájení 16. září.

Předpremiéra nové Fabie v Auto Elso
27.září 2021

Autorizované dealerství AUTO ELSO představilo v září novou Fabii. Stalo se tak u příležitosti oslavy 25.výročí společnosti Globus v České republice, která se konala u nákupního centra tohoto významného řetězce v Praze Čakovicích.