Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Škoda

 
 
Škoda předala Karoqy sociálním službám
15.červen 2021

ŠKODA AUTO  rozvíjí svoji pomoc v oblasti sociálních služeb, a proto opět poskytla automobily organizacím zaměřeným na sociální péči. Celkem 8 modelů ŠKODA KAROQ bylo slavnostně předáno 10. června v Opočně.

Enyaq Sportline iV měl premiéru ve Mcelech
9.červen 2021

Škodovka uspořádala mezinárodní premiéru sportovní verze elektrického SUV na středočeském zámku Mcely. Enyaq Sportline iV se vyrábí v Mladé Boleslavi, novou verzi charakterizují černě lakované prvky a velká kola. Snížený sportovní podvozek má umožnit dynamickou jízdu.

Škoda dala milion Zdravotnímu klaunovi
7.červen 2021

ŠKODA AUTO předala organizaci Zdravotní klaun finanční dar ve výši jednoho milionu korun, aby tak podpořila její činnost zaměřenou na rozdávání radosti a dobré nálady dětem a seniorům ve složité životní situaci.

Škoda pořádala kulatý stůl pro novináře
28.květen 2021

ŠKODA AUTO pořádala 28. května digitální kulatý stůl, kde představila svou dlouhodobou strategii boje proti koronaviru. Po delší době šlo o první akci s osobní účastí novinářů. Kdo vystoupil na konferenci?

Kolo pro život opět s podporou Škody
27.květen 2021

ŠKODA AUTO je potřinácté hlavním partnerem seriálu outdoorových závodů Kolo pro život. V letošním ročníku, který stále ještě bude poznamenán nestandardními opatřeními, je plánováno celkem 15 závodů na různých místech České republiky, z nichž 3 nesou jméno hlavního partnera.

Carsharing Škoda Uniqway už i v Boleslavi
20.květen 2021

Projekt Škody Auto s názvem  Uniqway, který se v Praze ukázal jako úspěšný, budou moci využívat také studenti v sídelním městě společnosti v Mladé Boleslavi. Uniqway se tak rozšířila do druhé lokality.

Louda: na nové auto si Češi počkají až rok
19.květen 2021

Českým automobilkám chybí díly a materiál, podle manažerů dealerství Louda Auto to brzy pocítí zákazníci. Problém je nyní u každé nové zakázky a čekací doby se prodlužují, potvrdil pro SZ Byznys největší dealer škodovek v Česku.

Škoda opět sponzorem MS v ledním hokeji
17.květen 2021

ŠKODA AUTO podporuje Mistrovství světa v ledním hokeji (IIHF) jako oficiální hlavní sponzor již 29. rok po sobě. Značka díky tomu drží světový rekord v nejdelší hlavní sponzorské podpoře v historii sportovních mistrovství světa.

Škoda se připojila k boji s pandemií v Indii
13.květen 2021

S ohledem na vážnou humanitární situaci v Indii v souvislosti s pandemií onemocnění covid-19 poskytne ŠKODA AUTO ve spolupráci s koncernem Volkswagen podporu v podobě věcných a finančních darů v celkové hodnotě jednoho milionu eur.

Škoda se zapojila do projektu Start Driving
11.květen 2021

Škoda Auto se zapojila do projektu vzdělávání mladých řidičů Start Driving, který organizuje Asociace autoškol v ČR ve spolupráci s Asociací center bezpečných jízd a který je financován z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů.

Škoda dodá policejní superby na Nový Zéland
7.květen 2021

Škodovka se chystá novozélandské policii předat první z celkem asi 2 000 vozů SUPERB COMBI. V rámci výběrového řízení zvítězila nad početnou konkurencí. Tendru se zúčastnilo sedm výrobců vozidel s celkem 27 různými modely.

Nová Fabia startuje na 330 000 korunách
5.květen 2021

Čtvrtá generace Škody Fabia, která se představila ve světové premiéře v Praze, má přepracovanou karoserii a je delší a širší než dosavadní verze. Všechny motory nové Fabie jsou čistě benzinové s pohonem předních kol, v nabídce už není nafta, CNG, ani hybridní verze. Jaké jsou ceny?

Škoda chystá virtuální premiéru nové Fabie
4.květen 2021

Škodovka připravuje na úterý 4. května v 19:00 světovou premiéru čtvrté generace Fabie v centru současného umění DOX v Praze. Fanoušci značky z celého světa se budou moci volně pohybovat po virtuálním pavilonu.

Škoda odhalila interiér nové Fabie
29.duben 2021

Škodovka odhaluje další detaily o novém modelu FABIA a oficiální designovou skicou přináší první představu o interiéru čtvrté generace tohoto automobilu.

Škoda předala zákazníkům první ENYAQ iV
27.duben 2021

ŠKODA AUTO předala mladé rodině v Norsku celosvětově první vůz ENYAQ iV. Po zahájení dodávek na skandinávské trhy bude v květnu a červnu 2021 následovat západní a střední Evropa.

Škoda zveřejnila skici exteriéru nové Fabie
22.duben 2021

Škodovka zveřejnila prvních oficiální designové skici nadcházející čtvrté generace modelu FABIA. Malý vůz české automobilky bude podle výrobce větší, dynamičtější a emocionálnější než jeho úspěšní předchůdci.

Video
Škoda měla světovou premiéru nového Kodiaqu
15.duben 2021

Šéf Škody Auto Thomas Schäfer uspořádal 13. dubna digitální světovou premiéru nového Kodiaqu. Rovněž deriváty modelu SPORTLINE, L&K a RS byly omlazeny. Modernizovaný vůz bude dostupný od července 2021.