Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Škoda

 
 
Škoda získala titul „COMPANYBEST 2020“
24.listopad 2020

Novináři z 31 zemí z automobilové poroty AUTOBEST udělili Škodě Auto ocenění „COMPANYBEST 2020″za rozvoj automobilky na mnoha zahraničních trzích i realizaci inovativních konceptů ve výrobě.

Škoda 935 DYNAMIC slaví 85 let
15.listopad 2020

Jeden z počinů 125leté historie Škody slaví 85. výročí. Aerodynamický prototyp 935 DYNAMIC se představil na autosalonu v Praze v roce 1935 a jeho proudnicové tvary ihned vzbudily zaslouženou pozornost, stejně jako nevšední technická řešení.

Sáblíková s Pešánem rozvezli obědy do nemocnic
13.listopad 2020

Hokejová reprezentace České republiky a její partner ŠKODA AUTO Česká republika podpořily netradiční formou zdravotníky, kteří denně bojují s pandemií koronaviru v nemocničních zařízeních po celé České republice.

HN: Škoda stěhuje Superb do Bratislavy
11.listopad 2020

Škoda Auto přestěhuje produkci limuzíny Superb z východočeských Kvasin do slovenské Bratislavy, uvedly Hospodářské noviny. Automobilka tuto informaci zatím nepotvrdila.

Schäfer: Škoda vyvíjí malý elektromobil
6.listopad 2020

ČT 24 přinesla 5. listopadu obsáhlý  rozhovor s předsedou představenstva Škody Auto Thomasem Schäferem. V továrním muzeu hovořil mimo jiné o programu elektrifikace vozidel.

Nadace Škody zaštítila nový koncept výuky
3.listopad 2020

Školení dopravní bezpečnosti na školách v Mladoboleslavském regionu letos pokračuje i přes ztíženou epidemiologickou situaci. Lektoři z dopravně-bezpečnostního týmu připravili nový koncept výuky, která probíhá venku. Díky podpoře Nadačního fondu ŠKODA AUTO bylo letos proškoleno už 1 717 dětí na šesti základních školách.

Servisy Škody nabízejí „Pick-up & delivery“
26.říjen 2020

Škoda Auto uzavřela ve spolupráci s autorizovanými partnery showroomy, a to včetně prodejních míst ojetých vozů certifikovaného programu ŠKODA Plus. O tom, zda zůstane zachována mobilita klientů a jaké služby jsou nadále nabízeny jsme hovořili s mluvčím značky Pavlem Jínou.

Enyaq iV 60 vstupuje do předprodeje
13.říjen 2020

Autorizovaní prodejci Škody zahajují předprodej základní varianty elektrického SUV značky ŠKODA. Zákazníci mohou po výkonnější variantě objednávat i ENYAQ iV 60 se základní baterií 62 kWh. Jaká je cena specifikace LOFT?

Škoda testuje umělou inteligenci pro diagnostiku aut
7.říjen 2020

Oddělení After Sales ŠKODA AUTO a Škoda Digilab testují novou aplikaci Sound Analyser. Ta pomáhá v rychlé a precizní identifikaci potřeby servisní údržby pomocí umělé inteligence (AI, artificial intelligence).

Cyklista Pogačar má trofej od Škoda Design
22.září 2020

Při závěrečné etapě z Mantes-la-Jolie do Paříže vedl v neděli peloton jako velitelský vůz („Red Car“) elektromobil ŠKODA ENYAQ iV. Po téměř 3 500 ujetých kilometrech po celé Francii se vítězem letošního 107. ročníku Tour de France stal Tadej Pogačar.

Škoda používá plazmu při výrobě válců
18.září 2020

ŠKODA AUTO uvedla do provozu novou linku pro plazmové nanášení povrchové vrstvy válců motoru. Technicky inovativní proces umožňuje nahradit dosavadní vložky válců nanesením práškové vrstvy o celkové tloušťce 150 mikrometrů (0,15 milimetru).

Škoda DigiLab pertnerem RegioJetu
10.září 2020

ŠKODA AUTO DigiLab uzavřel partnerství s RegioJetem. Jaký je cíl aliance provozovatele železniční a autobusové dopravy s automobilkou?

Video
Škoda Enyaq měla světovou premiéru v Praze
2.září 2020

Nový šéf Škody Auto Thomas Schäfer ukázal v Praze model ENYAQ. Světovou premiéru ve vysočanské Universum aréně shlédl premiér Andrej Babiš a několik stovek českých i zahraničních novinářů. Představení novinky předcházela působivá výprava do historie automobilky.

Škoda vyčlenila 250 aut pro Tour de France
27.srpen 2020

ŠKODA AUTO letos opět podporuje cyklistický závod Tour de France (29. srpna – 20. září 2020), již po 17. za sebou jako oficiální hlavní partner. Automobilka poskytne organizátorům i vedení této cyklistické akce až 250 vozů.

Škoda prodlouží sponzoring filharmonie a ND
19.srpen 2020

Škoda se dohodla na pokračování spolupráce s Českou filharmonií a s Národním divadlem. Stvrdili to při setkání na podiu historické budovy Národního divadla Bohdan Wojnar, člen představenstva Škody, ředitel České filharmonie David Mareček a ředitel Národního divadla Jan Burian.

Schäfer chce vést Škodu k elektrifikaci a digitalizaci
11.srpen 2020

Nový šéf Škody Auto Thomas Schäfer zaslal první dopis zaměstnancům automobilky. Oznámil, že hodlá věnovat pozornost elektrifikaci a digitalizaci produktů firmy. Jde podle něj o klíč k tomu, aby automobilka zůstala pro zákazníky atraktivní, a chce, aby produkty firmy odpovídaly přání zákazníků.

Kdo je nový šéf Škody Auto Thomas Schäfer?
3.srpen 2020

Představenstvo Škody Auto zvolilo 3. srpna svého nového šéfa. Thomas Schäfer se narodil 1. dubna 1970 v Marburgu v Hesensku. V roce 1994 vystudoval technologii výroby na Berufsakademie v Mannheimu. Již během studií v roce 1991 začal pracovat u automobilové společnosti Daimler v Mannheimu.

Škoda slaví 125 let výstavou ve Wolfsburgu
31.červenec 2020

ŠKODA AUTO slaví 125. výročí od svého založení také ve wolfsburském Autostadtu. Návštěvníci pavilonu značky se tak v rámci speciální výstavy nazvané „Od počátků k budoucnosti“ mohou projít historií společnosti.