Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Škoda

 
 
Škoda předvedla opravy baterií na Jarově
26.březen 2023

Motorističtí novináři absolvovali 23. března workshop Elektromobilita v servisech Škoda, který se uskutečnil v prostorách autorizovaného prodejce Auto Jarov. Šéf importu značky Jiří Maláček přiblížil problematiku servisování trakčních baterií elektromobilů.

BeRider vrací elektroskútry do ulic
12.březen 2023

BeRider od Škoda Auto DigiLab po zimní pauze zahajuje novou sezónu. Všechny její elektroskútry prošly údržbou a s blížícím se jarem jsou opět k dispozici uživatelům. Od pondělí 6. března je v provozu bezmála 200 strojů a další budou přibývat.

Cubex hostil softwarový hackathon Škody Auto
13.únor 2023

Škodovka v únoru pořádala dvoudenní hackathon českých specialistů a vývojářů z oblasti IT nazvaný Race2Code, který uspořádala spolu s dceřinou společností Škoda Auto DigiLab v pražském Cubex centru.

Škoda vyrábí převodovky ve Vrchlabí už 10 let
18.říjen 2022

Závod Škody Auto ve Vrchlabí živí už 10 let převodovky. Přímo řazené automatyDQ200, které se zde vyrábí, se používají v modelech české automobilky a zároveň také ve vozech dalších značek koncernu Volkswagen. Novináři se mohli 18. října seznámit s vývojem továrny i vývojem digitalizace místní logistiky.

Škoda chce montovat auta ve Vietnamu
10.říjen 2022

Škodovka vstoupí na vietnamský trh. Ve spolupráci s místním Thanh Cong Motor Vietnam (TC Motor) chce česká automobilka nabízet evropské modely od roku 2023.

Škoda dala Zdravotnímu klaunovi dva Enyaqy
28.září 2022

Při příležitosti 20. výročí spolupráce Škodovka poskytla neziskové organizaci Zdravotní klaun dva elektromobily ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV a finanční příspěvek ve výši 1 000 000 korun. Tiskovou konferenci k akci hostila vltavská loď Rosmarina.

Škoda partnerem Roku nových technologií
15.září 2022

Eva Svobodová, členka představenstva a ředitelka AMSP ČR, přebrala  elektrický ENYAQ iV určený pro Asociaci malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Studie VISION 7S ve Škoda Muzeu
4.září 2022

Návštěvníci ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi mají příležitost prohlédnout si hliněný model studie elektromobilu VISION 7S. Ve skutečné velikosti spatří první konkrétní ukázku nového designového jazyka MODERN SOLID, výsledek práce týmu šéfdesignera ŠKODA AUTO Olivera Stefaniho.

Video
Zellmer ukázal v O2 nový design Škody Auto
31.srpen 2022

Šéf Škody Auto Klaus Zellmer svolal 30. srpna mezinárodní novinářskou komunitu do pražské haly O2 Universum. Prezentoval nové logo a změnu firemní identity. Ukázal designovou studii Vision 7S a slíbil rozšířit elektrickou ofenzívu automobilky.

Škoda partnerem festivalu Prague Pride
10.srpen 2022

ŠKODA AUTO jako oficiální partner podporuje právě probíhající festival Prague Pride, který se věnuje otázkám práv LGBTQ+ lidí. Program zahrnuje téměř 150 workshopů, debat, divadelních představení a koncertů.

Tour de France ozdobila trofej designéra Škody
25.červenec 2022

Po absolvování více než 3 300 kilometrů oslavil Jonas Vingegaard v Paříži celkové vítězství ve 109. ročníku Tour de France. Na třídě Champs Élysées převzal 25letý Dán trofej z křišťálového skla, kterou navrhlo oddělení ŠKODA Design.

Škoda Powerpass přidal další partnery
12.červenec 2022

Před rokem uvedla Škodovka na tuzemský trh možnost dobíjení elektrifikovaných vozů prostřednictvím celoevropské služby Powerpass. Později se k ní přidala i podporovaná platforma pro flotilové zákazníky Chargee.

Škoda opět partnerem Tour de France
6.červenec 2022

Škodovka doprovází i letošní ročník Tour de France (1. – 24. července 2022) jako oficiální hlavní partner a dodavatel vozů. Společnost tím podporuje největší cyklistickou událost na světě celkově již podevatenácté.

Škodu Auto začal šéfovat Klaus Zellmer
1.červenec 2022

V čele Škody Auto skončil 30. června Thomas Schäfer a vystřídal ho Klaus Zellmer, který  1. července oficiálně přebírá pozici předsedy představenstva Škodovky. Téhož dne bude v rámci prvního jednání představenstva, kterého se jako člen zúčastní, zvolen jeho předsedou.

Jahn předal Enyaqy Strakově akademii
1.červenec 2022

ŠKODA AUTO vyhrála tendr na dodávku vozů Úřadu vlády ČR, který je využije pro přepravu evropských představitelů po dobu českého předsednictví v Radě EU. Flotilu enyaqů předal v zahradách Strakovy akademie ministrovi pro evropské záležitosti Mikuláši Bekovi člen představenstva automobilky Martin Jahn.

Škoda, Praha a PRE budou stavět nabíječky
21.červen 2022

Škoda Auto se stává společně s Prahou a energetickou PRE jedním ze signatářů memoranda o spolupráci při výstavbě nabíjecí infrastruktury na území hlavního města. Memorandum podepsali zleva Miroslav Holan a Jiří Maláček ( ŠKODA AUTO), Jan Chabr (radní hl. m. Prahy pro oblast majetku), Pavel Elis a Alexander Manfred Sloboda (oba PRE).

Škoda ukázala Fabii Rally2 evo
17.červen 2022

Škoda Motorsport ukázala novinářům nástupce vozu FABIA Rally2 evo. Nový závodní vůz z Mladé Boleslavi vychází ze čtvrté generace fabie a jde ve stopách nejúspěšnějšího vozu kategorie Rally2 posledních let.

Legendy ukážou Škodu Enyaq Coupé iV
27.květen 2022

Škodovka představí na motoristické výstavě Legendy v pražských Holešovicích domácímu publiku poprvé novou karosářskou variantu ENYAQ COUPÉ iV.