Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Škoda

 
 
Nová výstava: 125 let historie škodovek
27.květen 2020

Stálou expozici mladoboleslavského ŠKODA Muzea doplňuje právě zpřístupněná výstava „S tradicí do budoucnosti“, která připomíná milníky 125 let existence automobilky.

Škoda VW India obnovuje výrobu v obou závodech
26.květen 2020

ŠKODA AUTO Volkswagen India Private Limited (ŠAVWIPL) po odstávce vynucené pandemií koronaviru obnovila výrobu v závodě v Aurangábádu. V závodě v Púně automobilka pokračuje v přípravách na náběh montáže vozů v rámci projektu INDIA 2.0.

Škoda spustila novou podobu e-shopu
14.květen 2020

Škodovka spustila na adrese eshop.skoda-auto.cz nový e-shop pro český trh. Moderní vzhled s vylepšenými funkcionalitami mají pomoci zákazníkům se v novém online prostředí snáze zorientovat.

Škoda otevírá Muzeum i Porscheho dům
12.květen 2020

ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi je znovu otevřeno od 11. května, Rodný dům Ferdinanda Porsche v Liberci-Vratislavicích nad Nisou se otevírá v pátek 15. května.

Škoda obnovuje výrobu v českých závodech
27.duben 2020

Ve všech třech výrobních závodech ŠKODA AUTO v České republice byla v pondělí v 6 hodin ráno opět zahájena výroba. Obnovení produkce aut a komponentů proběhlo 39 dní po jejím zastavení dne 18. března

Škoda posiluje online prodeje o skladové vozy
22.duben 2020

Škodovka rozšířila na domácím trhu online nabídku prodeje. Platformu www.skoda-online.cz rozšířilo české zastoupení mladoboleslavské automobilky nově o skladové vozy autorizovaných partnerů.

Dealeři Škody restartují prodeje v salonech
20.duben 2020

Po dočasném uzavření způsobeném pandemií koronaviru a navazujícím vládním nařízením mohou v pondělí 20. dubna obnovit činnost autosalóny autorizovaných dealerů ŠKODA.

Škoda rozdá sto octavií za 85 milionů
20.duben 2020

Celkem sto nových octavií na boj s koronavirem v hodnotě zhruba 85 milionů korun je připravených pro ty organizace, které podají žádost. Auta mají pomoci těm, kteří poskytují terénní zdravotní nebo sociální služby.

Nošovice stojí do Velikonoc, Škoda do konce dubna
9.duben 2020

Nošovická automobilka Hyundai oznámila, že rozběhne výrobu po Velikonocích 14. dubna. Škoda Auto potřetí prodloužila odstávku výroby ve všech třech svých českých závodech kvůli pandemii, a to až do 27. dubna. 

Škoda Auto vyvíjí respirátory z 3D tiskárny
7.duben 2020

Technický vývoj Škody Auto se začal orientovat na výrobu respirátorů. Po vzoru ČVUT se jeho pracovníci přidali k výzvě a v jindy tajném oddělení EGV vyrábí druhým týdnem na 3D tiskárně součástky pro respirátory. Proces přiblížil portál novinky.cz

Škoda zasponzorovala boj proti koronaviru
6.duben 2020

ŠKODA AUTO v rámci několika projektů podporuje organizace, které se snaží zastavit pandemii COVID-19 v České republice. Poskytla flotilu vozů z carsharingu, přímou podporu sociálním službám a společně s ČVUT vyvíjí 3D tisk pro výrobu respirátorů.

Škoda prodloužila odstávku výroby
27.březen 2020

Škoda Auto prodlužuje odstávku výroby ve všech třech českých závodech kvůli pandemii koronaviru nejméně do 14. dubna. Zaměstnance o tom vedení firmy informovalo v dopisu.

Carsharing HoppyGo: 17 aut pro organizaci ADRA
23.březen 2020

Na potřeby seniorů ve velkoměstech reaguje carsharing HoppyGo společně s iniciativou #SKODAAUTOpomaha. Humanitární organizaci ADRA tyto společnosti poskytly 17 vozidel, které slouží k distribuci potřebných prostředků seniorům.

Škoda Auto i kolínská TPCA přerušují výrobu
18.březen 2020

Dočasné uzavření továren kvůli problémům způsobených koronavirem ohlásila na začátku týdne řada evropských automobilek, ve středu 18. března se k nim přidávají i dva tuzemští výrobci –  Škoda Auto a TPCA.

Babiš se dlouho uzavření Škody bránil
17.březen 2020

Odboráři mladoboleslavské Škody Auto žádali už na začátku týdne 14ti denní dovolenou, kterou by měli o to zkrácenou v létě v rámci celozávodní dovolené. Předseda vlády Andrej Babiš ale dlouho nesouhlasil s tím, že by se takový podnik měl uzavírat.

Škoda otevřela v Úhelnici crashovou laboratoř
3.březen 2020

Škodovka otevřela u testovací dráhy v Úhelnici u Mladé Boleslavi zkušebnu, která je dimenzována na scénáře nárazových zkoušek, v první řadě na nové předpisy European New Car Assessment Programme (Euro NCAP) platné od začátku roku 2020.

„BeRider“ rozšíří flotilu elektrických skútrů
27.únor 2020

Zelené elektrické skútry „BeRider“ se 1. března vrátí zpět do centra Prahy. Po pilotním provozu na podzim loňského roku služba během nadcházejících měsíců postupně rozšíří svou flotilu ze současných 150 až na 700 elektrických skútrů.

HoppyGo má vozidla již v 70 okresech
26.únor 2020

Sdílená mobilita už není doménou Prahy. První český P2P carsharing HoppyGo nabízí automobily ve více než 240 českých obcích a městech a přibližně polovinu z více než 1800 vozů v databázi naleznou uživatelé právě mimo Prahu.

Double pro Škodu v anketě ,Best Cars‘
25.únor 2020

Čtenářky a čtenáři odborného časopisu auto motor und sport rozhodli, že ŠKODA OCTAVIA a ŠKODA SUPERB patří mezi vítěze čtenářské ankety ,Best Cars 2020′.