Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Subaru

 
 
Subaru prodalo 5 milionů aut s EyeSightem
13.září 2022

Subaru Corporation oznámila, že kumulativní celosvětové prodeje jejích vozů vybavených asistenčním systémem EyeSight letos překročily hranici pěti milionů kusů. Tohoto milníku bylo dosaženo po 14 letech a jednom měsíci od prvního uvedení systému na japonský trh, které proběhlo v květnu 2008.

Subaru chystá elektromobil Solterra
6.leden 2022

První plně elektrický model Subaru je určen pro trhy celého světa. Technika Solterry má být  základem i pro budoucí elektrické vozy značky.

Subaru MY21 Outback v prodeji
10.květen 2021

U prodejců Subaru se objevil první Outback postavený na globální platformě Subaru (SGP). Nabízí systém EyeSight nové generace s 11 bezpečnostními funkcemi, mezi něž patří udržování v jízdním pruhu a vyhýbací funkce. Novinkou je též motor boxer další generace. Cena startuje na 1 085 000 Kč včetně DPH.

Subaru slibuje na květen nový Outback
26.duben 2021

Na prodejny český dealerů Subaru budou v květnu najíždět Outbacky nové generace. Pohání je hnací jednotka z vlastního vývoje, kombinující plochý motor BOXER se symetrickým pohonem všech kol Symmetrical AWD.

Picek předvedl novinky Subaru v Bělé
18.září 2020

České zastoupení Subaru uspořádalo 17. září jízdy s aktuální modelovou řadou v Adventurelandu v Bělé pod Bezdězem. Několik desítek novinářů si vyslechlo prezentaci výsledků ve světě a v ČR a pak byly k dispozici modely z aktuální modelové řady na několik zábavných disciplín.