Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Suzuki

 
 
Suzuki ukázala nový S-CROSS v Senohrabech
22.prosinec 2021

Ve francouzské restauraci hotelu Sen v Senohrabech představil ve čtvrtek 9. prosince generální ředitel importu japonské značky Suzuki Tomáš Teufl zbrusu nové kompaktní SUV S-Cross vyráběné v Maďarsku.

Video
Suzuki měla premiéru nového S-Crossu
26.listopad 2021

Suzuki sezvala 25. listopadu novináře na online světovou premiéru nového SUV S-Cross. Vůz nabízí nový design, motor 1,4 Boosterjet s mild hybridem a pohon všech kol. Česká cena začíná na 533 900 korunách.

Suzuki nabízí limitovanou Vitaru Style
2.květen 2021

Limitovaná série 200 kusů Suzuki Vitara Style přichází s výraznými ozdobnými prvky karoserie a k designu přidává navíc prodlouženou záruku na 5 let nebo 150 000 km, to vše zdarma. Vitara je v prodeji za cenu od 477 900 Kč.

Akční nabídka na Suzuki S-Cross
1.březen 2021

Suzuki přišla se zvýhodněnou nabídkou na základní specifikaci modelu S-Cross a díky akční slevě 33 000 Kč se stává jedním z nejdostupnějších čtyřválcových SUV na trhu.

Suzuki startuje předprodej kombíku Swace
22.leden 2021

Po 20 letech se do nabídky Suzuki vrací kombík. Nová řada Swace nabízí hybridní pohon s možností jízdy čistě na elektřinu. Značka dodá v rámci předprodeje na český trh prvních 12 kusů, zahájení standardního prodeje se v tuto chvíli očekává v druhé polovině roku 2021. Jaká je česká cena?

Prodejci Suzuki rozšířili servisní služby
1.červenec 2020

Dealeři Suzuki pomůžou zájemcům o ojetý vůz s kontrolou historie a skutečného stavu auta, stávajícím majitelům zase s absolvováním technické prohlídky. Novinkou v nabídce je také uskladnění pneumatik a tzv. pick up servis.

Prodejci Suzuki dostali nový Ignis
19.červen 2020

U prodejců Suzuki se objevila modernizovaná verze Ignisu. Mini SUV disponuje pohonem všech kol AllGrip a vyjde cenově pod 400 tisíc korun. Jak funguje jeho mild-hybridní pohon?

Suzuki pomáhá Fondu ohrožených dětí
2.červen 2020

Suzuki Česká republika zahájila 1. června systematickou podporu charitativní organizace Fond ohrožených dětí. Suzuki plánuje dlouhodobou materiální a finanční podporu této organizace, ale například i pomoc zviditelnit jejich rozsáhlé aktivity v oblasti péče o děti v ohrožení života.

Suzuki Jimny vydělalo Charitě Nový Hrozenkov
20.květen 2020

Téměř šest tisíc lidí aukci shlédlo, sto šestnáct ji  sledovalo, dvacet pět z nich aktivně přihazovalo. Jeden jediný je tím opravdu Šťastným, kterému bude vůz Suzuki Jimny 1,5 AllGrip Elegance AT říkat pane. A to za konečných 636 600 korun. Výsledkem je téměř stotisícová finanční podpora mimořádně záslužné činnosti Charity Nový Hrozenkov.

Prodejci Suzuki půjčili předváděcí vozy charitě
2.duben 2020

Prodejní místa Suzuki byla v březnu uzavřena, funkční zůstaly jen servisní služby. Pracovníci jednotlivých dealerství ale nezahálejí, jsou k dispozici zákazníkům na telefonu či emailu a také pomáhají při neziskových aktivitách. Dealeři značky se také rozhodli nabídnout své volné kapacity k dispozici potřebnějším.

Suzuki představilo nový Jimny v Kostelci
18.září 2019

Po neuvěřitelných 20 letech představuje Suzuki novou generaci malého terénního vozu Jimny. Národní premiéru měla 18. září v Kostelci nad Černými lesy.

Suzuki Jimny světovým městským autem
26.duben 2019

Třetí nominaci v řadě na prestižní ocenění městské auto roku značka Suzuki proměnila ve vítězství. Odborná porota složená z motoristických novinářů z celého světa zvolila novou generaci off-roadu Suzuki Jimny vítězem této kategorie pro rok 2019.

Suzuki ukázala Swift Sport v Claře Futuře
12.duben 2019

Ředitel Suzuki ČR Václav Lula uspořádal 11. dubna novinářské jízdy s třetí generací Swiftu Sport v Dolních Břežanech. Premiéru vozu hostily prostory Chateau Clara Futura.

Suzuki předala Vitaru Patriku Děrgelovi
11.březen 2019

Filmový a divadelní herec Patrik Děrgel si po třech letech s červenou Vitarou S pořídil další Suzuki. A je to zase Vitara, tentokrát nejnovější provedení s motorem 1,4 BoosterJet v opět výrazné, zlaté barvě.

Suzuki zahájila prodej Swiftu Sport
15.leden 2019

Suzuki přichází na český trh s novou verzí hatchbacku Swift Sport. Nejnovější, třetí generace se ve srovnání s předchůdci vyznačuje nižší hmotností, vylepšeným podvozkem a silnějším motorem.

Video
Suzuki rozjela akci na S-Cross a Vitaru
6.listopad 2018

K vozům S-Cross a Vitara objednaným od 1. listopadu přidává Suzuki zdarma sadu originálních zimních kol. Stávající majitelé vozů Suzuki mohou využít nabídku bezplatné podzimní prohlídky a další výhody.