Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Tatra

 
 
Tatra dodá armádě další desítky vozů
21.srpen 2019

Kopřivnická TATRA TRUCKS získala další zakázku na dodávku nákladních vozů pro českou armádu. Ministerstvo obrany nakoupí v příštích letech celkem 71 nákladních vozidel Tatra za více než půl miliardy korun.

V Kopřivnici se staví nové muzeum Tatry
2.srpen 2019

Moravskoslezský kraj předal v pondělí 29. července firmě Morys halu bývalé slévárny v Kopřivnici. Stavbaři budovu zrekonstruují, vznikne tu nové technické muzeum automobilů Tatra. Návštěvníky by i přes opakovaný tendr na zhotovitele mělo muzeum přivítat za necelé dva roky.

Tatra loni prodala nejméně aut za pět let
2.červenec 2019

Odklad klíčových zakázek výrazně ovlivnil loňské hospodaření kopřivnické automobilky Tatra Trucks. Ta se loni propadla do provozní ztráty, ukazatel EBITDA činil minus 69 milionů korun, píše deník E15.

Tatra má nové zakázky na vojenské speciály
14.březen 2019

Kopřivnická automobilka letos získala významné zakázky na desítky vozidel pro zahraniční zákazníky a další v ještě vyšších počtech jsou podle vedení firmy v jednáních.

Tatra gratuluje M. Zikmundovi ke 100. narozeninám
14.únor 2019

Ve čtvrtek 14. února 2019 slaví Miroslav Zikmund, cestovatel spojený se značkou TATRA, 100. narozeniny. Kopřivnická automobilka při této příležitosti Miroslavu Zikmundovi děkuje za celosvětovou propagaci značky TATRA a přeje všechno nejlepší k životnímu jubileu.

Tatrovky dominovaly přehlídce k výročí republiky
29.říjen 2018

U příležitosti 100. výročí vzniku Československa se v neděli 28. října na pražské Evropské třídě konala největší slavnostní přehlídka ozbrojených a záchranářských složek České republiky za poslední roky.

Tatra má smlouvu na licenční výrobu v Číně
28.srpen 2018

Zástupci kopřivnické TATRA TRUCKS podepsali smlouvu o licenční výrobě těžkých nákladních vozidel v Číně s partnerskou společností Che-pej Čchang-čeng Automotive Manufacturing (Hebei Changzheng Automotive Manufacturing Co., Ltd.).

Speciál Tatry hasí požáry v Izraeli
14.červen 2018

Na podzim minulého roku financovala Česká republika nákup hasičského speciálu společnosti TATRA TRUCKS jako podporu státu Izrael. Nákladní vůz už je v akci.

Legendy oslaví výročí republiky výstavou veteránů
1.červen 2018

Hlavním tématem letošní automobilové slavnosti LEGENDY bude oslava 100 let Československé republiky. Na prvním nádvoří areálu Výstaviště Praha před Průmyslovým palácem budou návštěvníci provedeni největší ucelenou přehlídkou unikátních historických automobilů a motocyklů.

Ministryně dala Tatře šek na rekonstrukci Strely
20.únor 2018

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová navštívila 19. února při své cestě po Moravskoslezském kraji i kopřivnickou společnost TATRA TRUCKS. Setkala se s představiteli automobilky při příležitosti udělení dotace na projekt rekonstrukce historické vlakové soupravy Slovenská strela.

Tatra získala dotaci na Slovenskou strelu
8.únor 2018

TATRA TRUCKS obdržela zprávu o schválení dotace na projekt rekonstrukce motorového vlaku Slovenská strela. Dotaci ve výši téměř 80 milionů korun automobilka využije na kompletní revitalizaci motorového vlaku Slovenská strela do pojízdného stavu a výstavbu speciálního depozitáře. Rekonstrukce bude zahájena již v letošním roce.

Tatra má zakázku na auta pro údržbu silnic
8.listopad 2017

Kopřivnická společnost TATRA TRUCKS poprvé vyrobila vozidla TATRA PHOENIX Euro 6 pro údržbu komunikací s nástavbami od renomované německé firmy Schmidt. První vozidla už mají svého zákazníka, další budou následovat.

Vojáci měli na Dni s Armádou obrněný TITUS
25.září 2017

V parku na pražské Letenské pláni se 23. září konal Den s Armádou ČR a Ministerstvem obrany ČR. Akce byla připomínkou sta let uplynulých od zformování prvních národních vojenských jednotek v novodobé české historii.

Tatra se představila na Dnech NATO
15.září 2017

Na každoroční největší bezpečnostní akci ve stření Evropě známé jako Dny NATO a Vzdušných sil Armády České republiky ani letos nechyběl holding CZECHOSLOVAK GROUP a automobilka TATRA TRUCKS.