Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Uniqa

 
 
UNIQA nabízí speciální asistenci Letíme+
21.červen 2021

Asistence pomůže klientům při problémech s lety a s uplatněním nároku na kompenzace. Před hlavní sezónou UNIQA také informuje, že kryje v základním pojištění bez přirážky nebo potřeby připojišťovat všechny komplikace v souvislosti s onemocněním covid-19 kdekoli ve světě.

UNIQA: letos už několik mrtvých motocyklistů
21.duben 2021

S prvními slunnými dny se na silnice vracejí motocykly. Také letos, zatím i přes nepříliš příznivé počasí, už nedočkaví motorkáři usedají za řídítka. A bohužel během dubna už registrují statistiky několik mrtvých, kteří se z projížďky domů nevrátili.

Logo AXA opouští český trh
19.leden 2021

Pobočky AXA v České republice, na Slovensku a v Polsku se nedávno staly součástí skupiny UNIQA Insurance Group. V polovině ledna se podařilo dokončit další etapu začleňování společností AXA do UNIQA na českém trhu.

UNIQA roste v pojištění motorových vozidel
23.listopad 2020

UNIQA posílila ve třetím kvartálu téměř o šest procent. Aktuální tržní podíl UNIQA je 5,6 %; meziročně + 0,1 %. UNIQA znovu mezi nejdynamičtějšími velkými pojišťovnami. Největší růst nadále v pojištění motorových vozidel a domácností. 

UNIQA pojistila úvěry na hyundaie
18.září 2020

Zájemci o půjčku na hyundaie mohou z důvodu obav z nemoci, ze ztráty zaměstnání nebo nutnosti péče o své blízké s nákupem váhat. UNIQA pojišťovna jim nabídla ve spolupráci se značkou Hyundai možnost pojištění schopnosti splácet úvěr k vozidlu.

Uniqa roste v pojištění motorových vozidel
20.srpen 2020

Aktuální tržní podíl UNIQA se zvýšil na 5,6 % (6. místo). Opět podstatně rychlejší dynamika než průměr trhu. UNIQA rostla znovu nejvíce v pojištění motorových vozidel a bydlení, ale dařilo se i životnímu pojištění.

Evropská komise schválila fúzi AXA do Uniqa
31.červenec 2020

UNIQA získá ve střední Evropě statisíce nových zákazníků pohlcením poboček francouzské skupiny AXA v Česku, na Slovensku a v Polsku. Evropská komise oznámila, že neshledala žádné konflikty s právem upravujícím hospodářskou soutěž na zmíněných trzích, a plánovanou integraci schválila.

UNIQA: Jak na pojištění karavanů a obytných přívěsů
20.červenec 2020

Bydlení na čtyřech kolech anebo přívěsný domeček za autem – to je varianta dovolené pro stále větší skupinu lidí. Kombinuje domácí zázemí  s možností operativní změny plánů. Navíc s běžným řidičským průkazem skupiny B lze řídit karavany do 3,5 tuny, jichž je aktuálně největší nabídka.

UNIQA: Která pojištění kryjí nákazu koronavirem
13.duben 2020

Pandemie a epidemie ve výlukách UNIQA nejsou. V souvislosti s šířením onemocnění koronavirem jsme sestavili souhrn, jak je v různých pojištěních osob pokryto riziko nákazy koronavirem. Přinášíme přehled podle jednotlivých druhů pojištění.

Perličky ze škodních hlášení UNIQA pojišťovny
19.prosinec 2019

UNIQA každoročně sbírá originální a vtipná vyjádření svých zákazníků, kterými komentují jim vzniklé škody a pojistné události. Blížící se Silvestr je ten nejvhodnější termín k publikaci některých zvláště podařených.

Jaké pojištění kryje škody s elektrokoloběžkami?
9.prosinec 2019

Provoz sdílených elektrokoloběžek je spojen s riziky, která nejsou často pojištěna na straně provozovatele. Proto je důležité vědět, jaká individuální pojištění lze v souvislosti s těmito moderními přibližovadly využít.

UNIQA slavila Světový den diabetu
14.listopad 2019

Světový den diabetu je věnován osvětě a prevenci cukrovky. Čtrnáctého listopadu 1891 se narodil Sir Frederick Banting, objevitel léčebných účinků inzulínu.

UNIQA: užitečné tipy na zimní sezónu
23.říjen 2019

V době od 1. listopadu do 31. března by měli motoristé vybavit své vozy zimními pneumatikami. I když zákon nestanoví výslovně „všeobecnou povinnost“, nikdy nelze předvídat, jaké počasí řidiče po cestě potká nebo jak se náhle změní.

Asistence UNIQA řešila v létě 1600 případů
21.říjen 2019

Od začátku června do konce září kontaktovali zákazníci UNIQA z cestovního pojištění do zahraničí v nesnázích asistenci celkem bezmála v 1 600 případech, jež si vyžádaly zásah odborníků z asistenční centrály.

UNIQA: elektromobily Čechy moc netáhnou
28.srpen 2019

UNIQA pojišťovna provedla anketu mezi zákazníky v povinném ručení zaměřenou na jejich názory na moderní trendy v motorismu. Ukázalo se, že Češi jsou zatím k novinkám zdrženliví a mají spíše konzervativní postoj.

Rekordní počet varování MeteoUNIQA
17.červenec 2019

Během letošního června bylo zaznamenáno množství lokálních a regionálních bouřek. Varovný servis MeteoUNIQA, jenž předem posílá zákazníkům UNIQA pojišťovny formou SMS a e-mailem výstrahu před blížícím se extrémním počasím, tak zažil svůj historický rekord. Během 30 dnů poslal celkem 136.000 zpráv o vývoji počasí.

UNIQA: jak pojistit dovolenou na Slovensku
6.červen 2019

Slovensko je druhou nejnavštěvovanější destinací našich turistů. Řada z nich se stále domnívá, že k našim východním sousedům není třeba sjednávat cestovní pojištění, protože vše lze uhradit jen z kartičky veřejného pojištění.