Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Volkswagen

 
 
Volkswagen Caddy s pohonem na CNG
14.červenec 2022

Volkswagen Užitkové vozy rozšířil nabídku pohonů řady Caddy s motorem TGI o stlačený zemní plyn (CNG). Ceny na českém trhu začínají od 721 484 Kč bez DPH (užitkový Caddy Maxi Cargo), resp. od 942 825 Kč včetně DPH (osobní Caddy Maxi).

VW Užitkové vozy vozí delegáty Rady EU
6.červenec 2022

Volkswagen Užitkové vozy zajistí diplomatům mobilitu v průběhu prestižních akcí, které se budou v České republice konat ve druhé polovině letošního roku v rámci druhého českého předsednictví v Radě EU. Celkem bude v provozu 40 vozů Multivan obou aktuálních generací.

Zlatá koruna pro Volkswagen Financial Services
4.červenec 2022

Volkswagen Financial Services v letošním výročním ročníku soutěže Zlatá koruna opět zabodoval. Odborná porota udělila jeho úvěru Financování CHYTŘE 3. místo v kategorii Nebankovní úvěry. Cenu si na galavečeru 29. června převzala vedoucí Produktu & Marketingu Jana Hrušková společně s produktovým specialistou Tomášem Cipriánem.

Volkswagen posílil síť o nové servisní místo
1.červenec 2022

Síť autorizovaných servisů značek Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy se rozrostla o nového člena, který nabízí komplexní služby majitelům klasických i elektrických vozidel ve Středočeském kraji. Na opening dohlédli Jan Špinar, vedoucí After Sales a Jan Hurt, generální ředitel Porsche Česká republika.

Das WeltAuto a Cebia varují před nepoctivci
3.květen 2022

Nedostatek nových, ale i kvalitních ojetých vozů je současným trendem doby, poznamenané negativními společenskými událostmi. Růst cen ojetých vozů reflektuje zvýšenou poptávku po nich. Spolu s ní se na český trh dostávají vozidla dovezená, často s nepříliš transparentním původem.

Multivan „Autem roku 2022“ v kategorii MPV
26.duben 2022

Volkswagen Multivan získal v anketě Auto roku v České republice 2021/2022, vyhlašované Svazem dovozců automobilů (SDA), od české veřejnosti nejvíce hlasů mezi modely zařazenými do kategorie MPV.

Volkswagen Service rozjíždí jarní nabídku
3.duben 2022

Ta pravá motoristická sezona ožívá s prvními jarními dny. Pro vozy Volkswagen a jejich uživatele to je ideální impulz ke kontrole, přezutí pneumatik nebo nákupu nového příslušenství. K tomu můžou využít také dalších slev s Volkswagen MyCard. A to není vše.

VW Užitkové vozy startoval Jizerskou 50
11.únor 2022

Značka VW Užitkové vozy startovala v pátek 11. února v Bedřichově v Jizerských horách závod Volkswagen Bedřichovská 30 a závodní víkend završila legendární Jizerská 50. Průběh akce zajistila flotila v čele s novým Multivanem, který byl vystaven na stadionu v Bedřichově a poskytne shuttle servis pro VIP účastníky.

Volkswagen má 400 objednávek na Taigo
18.leden 2022

Manažeři českého Volkswagenu svolali 18. ledna novináře do středočeského Obříství na premiéru nového SUV kupé Taigo. Konala se v konferenčním centru penzionu Na kmíně. Městský crossover už v Česku eviduje přes 400 objednávek a bude také soutěžit v anketě Auto roku 2022.

Fejtek spustil předprodej Volkswagenu T-Roc
28.prosinec 2021

Volkswagen spustil předprodej modernizovaného modelu T-Roc. Lákadlem pro zákazníky má být rozšířená sériová výbava včetně prodloužené záruky. V rámci předprodeje je vůz k dispozici se třemi stupni výbavy a pěti motory za ceny od 630 900 Kč.

Volkswagen Multivan s novými cenami
6.prosinec 2021

Značka Volkswagen Užitkové vozy spustila konfigurátor pro nový model Multivan s českými cenami pro všechny nabízené karosářské verze, motorizace TSI včetně Multivanu eHybrid a výbavové stupně.

Volkswagen nabídl nový E-shop
1.říjen 2021

Značka Volkswagen startuje nový E-shop. Figurují v něm jak produkty Originálního příslušenství, tak kolekce VW Lifestyle. E-shop slibuje doručení do 3 pracovních dnů buď domů, nebo k autorizovanému partnerovi Volkswagen, snadnou bezhotovostní platbu či bezplatné vrácení zboží do 14 dnů.

Volkswagen uvedl na trh Tiguan Allspace
8.červenec 2021

Volkswagen zahájil předprodej nového modelu Tiguan Allspace za ceny od 737 900 Kč. Nový model sází na velký objem zavazadlového prostoru až 1920 litrů a možnost přepravovat až sedm cestujících.

Volkswagen startuje předprodej nového Pola
4.červen 2021

Volkswagen zahájil předprodej nového modelu Polo na českém trhu.  Zákazníci mají na výběr tři motory na benzin a jeden motor na CNG. Vůz představil šéf značky Patrik Fejtek. Jaké jsou ceny?

Vítěz soutěže VW Zažij EURO povečeří s „Čechínem“
22.duben 2021

Volkswagen vyhlašuje soutěž Zažij EURO, výherce hlavní ceny pojede do Londýna na fotbalový zápas mezi českou a anglickou reprezentací na mistrovství Evropy ve fotbale (UEFA EURO 2020™), kde jej čeká řada dalších zážitků včetně funkce oficiálního nosiče fotbalového míče a večeře s legendárním brankářem Petrem Čechem.

Volkswagen ID.4 je World Car of the Year 2021
21.duben 2021

Elektromobil ID.4 zvítězil se v každoroční anketě World Car Awards a stal se Světovým autem roku 2021.  V anketě hlasovalo více než 90motoristických novinářů z 24 zemí.

Video
VW chce v Evropě 6 továren na baterie
16.březen 2021

Koncern VW uspořádal 15. března “Volkswagen Power Day” na kterém prezentoval své plány zejména s ohledem na výrobu baterií. Automobilka chce mít v Evropě šest továren na baterie, kde budou stát se zatím neví. Jedna by měla být ve východoevropském regionu – rozhoduje se mezi Slovenskem, Polskem a Českem.

Strašil: Češi berou péči o vůz s rezervou
14.březen 2021

Nakolik jsou Češi pečliví v péči o svá auta? Podle průzkumu Volkswagen Financial Services mají co zlepšovat. I když si téměř 80 procent řidičů uvědomuje, že péče o čistotu vozu je důležitá, o pravidelném mytí se dá hovořit jen u čtvrtiny dotázaných.

Volkswagen startuje prodej elektromobilu ID.4
14.březen 2021

První stovka elektrických SUV Volkswagen ID.4 je v České republice. Oficiální prodej bude spuštěn na začátku třetího březnového týdne. Autorizovaní prodejci značky od 15. března nabízejí zájemcům zkušební jízdy a současně také předají první vozy zákazníkům, kteří si již ID.4 objednali v rámci předprodeje.

Volkswagen nabídl další verze řady ID.3
1.březen 2021

Volkswagen rozšířil nabídku modelů ID.3 pro české zákazníky. Novinkou v zákaznickém konfigurátoru jsou varianty City a Style, které jako první používají nejmenší akumulátorovou baterii o kapacitě 45 kWh.