Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Volkswagen

 
 
Volkswagen nabídl nový E-shop
1.říjen 2021

Značka Volkswagen startuje nový E-shop. Figurují v něm jak produkty Originálního příslušenství, tak kolekce VW Lifestyle. E-shop slibuje doručení do 3 pracovních dnů buď domů, nebo k autorizovanému partnerovi Volkswagen, snadnou bezhotovostní platbu či bezplatné vrácení zboží do 14 dnů.

Volkswagen uvedl na trh Tiguan Allspace
8.červenec 2021

Volkswagen zahájil předprodej nového modelu Tiguan Allspace za ceny od 737 900 Kč. Nový model sází na velký objem zavazadlového prostoru až 1920 litrů a možnost přepravovat až sedm cestujících.

Volkswagen startuje předprodej nového Pola
4.červen 2021

Volkswagen zahájil předprodej nového modelu Polo na českém trhu.  Zákazníci mají na výběr tři motory na benzin a jeden motor na CNG. Vůz představil šéf značky Patrik Fejtek. Jaké jsou ceny?

Vítěz soutěže VW Zažij EURO povečeří s „Čechínem“
22.duben 2021

Volkswagen vyhlašuje soutěž Zažij EURO, výherce hlavní ceny pojede do Londýna na fotbalový zápas mezi českou a anglickou reprezentací na mistrovství Evropy ve fotbale (UEFA EURO 2020™), kde jej čeká řada dalších zážitků včetně funkce oficiálního nosiče fotbalového míče a večeře s legendárním brankářem Petrem Čechem.

Volkswagen ID.4 je World Car of the Year 2021
21.duben 2021

Elektromobil ID.4 zvítězil se v každoroční anketě World Car Awards a stal se Světovým autem roku 2021.  V anketě hlasovalo více než 90motoristických novinářů z 24 zemí.

Video
VW chce v Evropě 6 továren na baterie
16.březen 2021

Koncern VW uspořádal 15. března „Volkswagen Power Day“ na kterém prezentoval své plány zejména s ohledem na výrobu baterií. Automobilka chce mít v Evropě šest továren na baterie, kde budou stát se zatím neví. Jedna by měla být ve východoevropském regionu – rozhoduje se mezi Slovenskem, Polskem a Českem.

Strašil: Češi berou péči o vůz s rezervou
14.březen 2021

Nakolik jsou Češi pečliví v péči o svá auta? Podle průzkumu Volkswagen Financial Services mají co zlepšovat. I když si téměř 80 procent řidičů uvědomuje, že péče o čistotu vozu je důležitá, o pravidelném mytí se dá hovořit jen u čtvrtiny dotázaných.

Volkswagen startuje prodej elektromobilu ID.4
14.březen 2021

První stovka elektrických SUV Volkswagen ID.4 je v České republice. Oficiální prodej bude spuštěn na začátku třetího březnového týdne. Autorizovaní prodejci značky od 15. března nabízejí zájemcům zkušební jízdy a současně také předají první vozy zákazníkům, kteří si již ID.4 objednali v rámci předprodeje.

Volkswagen nabídl další verze řady ID.3
1.březen 2021

Volkswagen rozšířil nabídku modelů ID.3 pro české zákazníky. Novinkou v zákaznickém konfigurátoru jsou varianty City a Style, které jako první používají nejmenší akumulátorovou baterii o kapacitě 45 kWh.

Lukáš Hejlík se stal tváří Volkswagenu
15.únor 2021

Značka Volkswagen letos posílila marketingový tým, ve stejnojmenné divizi Porsche ČR bude má nově na starosti dealerský marketing, eventy a partnerství Pavlína Musilová. Nová tvář se objevila také mezi mediálními ambasadory značky. Jaká bude letošní marketingová strategie VW v České republice?

Video
Volkswagen začal vyrábět ID.3 v Drážďanech
2.únor 2021

Skleněná manufaktura v Drážďanech, kde se před lety montovaly limuzíny Phaeton, zahájila v pátek 29. ledna 2021 sériovou výrobu elektrického modelu ID.31. Drážďany jsou tak druhým místem, kde vznikají elektromobily ID.3.

Volkswagen Caddy 5 jde na trh s akčními cenami
5.leden 2021

Šéf Volkswagenu Užitkové vozy Jakub Šebesta uvádí na český trh pátou generaci modelové řady Caddy za akční ceny. Caddy 5 Cargo stojí od 399 000 Kč bez DPH, osobní Caddy mohou zákazníci objednávat od 519 000 Kč včetně DPH.

VW Hannover se zaměří na elektromobily
19.listopad 2020

Dozorčí rada koncernu Volkswagen potvrdila na svém zasedání přidělení výroby elektromobilů v hlavním závodě automobilky ve Wolfsburgu a v továrně v Emdenu. K nim se připojí také závod na užitkové vozy v Hannoveru.

Volkswagen rozjel zimní servisní akci
20.říjen 2020

Volkswagen Service připravil sezonní servisní akci, která zahrnuje nabídku zimních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí, výhodné servisní úkony s Originálními díly Volkswagen, portfolio Originálního příslušenství Volkswagen a zimní servisní prohlídku vozu. 

Volkswagen ID.3 v šesti stupních výbavy
28.září 2020

Volkswagen uvedl na český trh elektromobil ID.3  v šesti stupních výbavy pro rozmanité skupiny zákazníků s cenami od 1 014 900 Kč. Do pondělí 28. září byl vůz k vidění na holešovickém festivalu.

VW ID.3 partnerem festivalu Praha Září
15.září 2020

Volkswagen je oficiálním partnerem festivalu Praha Září, který se koná 8. až 28. září 2020 na Výstavišti Praha coby jakási náhrada nejvýznamnějších pražských festivalů zrušených letos kvůli pandemii koronaviru.

Volkswagen předvedl ID.3 v Holešovicích
10.září 2020

Elektromobil VW ID.3 měl 10. září českou novinářskou premiéru na pražském výstavišti v Holešovicích. Značka, která je partnerem festivalu Praha Září, tam má velkou expozici pro prezentaci svých modelů.

ID.3: z Cvikova do Švýcarska na jedno nabití
8.září 2020

Volkswagen ID.3 stanovil svůj první rekord v dojezdu. Na jedno nabití sady akumulátorů překonal vzdálenost 531 kilometrů z Cvikova do Schaffhausenu (Švýcarsko). V Praze se elektromobil poprvé ukáže ve čtvrtek.

Volkswagen s novým šéfem pro výrobu
28.červenec 2020

Christian Vollmer, dosavadní člen představenstva SEATu odpovědný za výrobu, bude od 1. srpna 2020 vykonávat stejnou funkci u značky Volkswagen osobní vozy. Na této pozici vystřídá Andrease Tostmanna, který byl k 16. červenci jmenován novým předsedou představenstva MAN Truck & Bus SE.

Zaměstnanci Volkswagenu testují ID.3
24.červen 2020

Vybraní zaměstnanci Volkswagenu Sachsen jezdí po dobu několika týdnů v každodenním provozu s elektromobilem Volkswagen ID.3 – a to ještě před oficiálním zahájením dodávek prvních vozů zákazníkům na začátku září.