Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

VWFS

 
 
Volkswagen FS letos pomáhá potřebným
30.září 2022

Volkswagen Financial Services letos uspořádala benefiční fotbalový turnaj Sue Ryder Charity Cup na podporu stejnojmenného domova seniorů. Firma též podpořila pohybem hluchoslepé během závodu Pražská štafeta v rámci virtuálního Běhu pro Paraple. V srpnu zase stáli zaměstnanci firmy oporou golfovému týmu handicapovaných.

Volkswagen FS předala vozy Coca Cole
16.září 2022

Volkswagen Financial Services předala čtyři vozy ŠKODA ENYAQ RS COUPÉ iV zástupcům Coca-Cola HBC Česko a Slovensko. Vozy financované prostřednictvím full-service operativního leasingu jsou součástí dlouhodobého partnerství od roku 2017.

Volkswagen FS nabízí k úvěru 5 let servisu zdarma
8.září 2022

Volkswagen Financial Services nabízí k úvěrům na nové vozy servisní balíček neboli předplacený servis na 5 let zdarma. Reaguje tak na obavy řidičů spojené s rostoucími náklady za servis vozidel. Předplacený servis kryje všechny náklady spojené se servisními úkony předepsanými výrobcem.

Zaměstnanci Volkswagen FS vyšlapali peníze pro Paraple
7.prosinec 2021

Rozpumpovat krev a zároveň tím přispět na dobrou věc se rozhodli zaměstnanci společnosti Volkswagen Financial Services. Chůzí, během nebo třeba jízdou na kole vybrali v rámci iniciativy Pohyb pomáhá celkem 300 000 Kč, jež poputují na rekonstrukci budovy Centra Paraple.

Volkswagen Financial Services podpořil péči o seniory
8.červen 2021

Volkswagen Financial Services dlouhodobě podporuje neziskovou organizaci Sue Ryder, která se věnuje péči o seniory. Poskytuje jim poradenství, osobní asistenci, pobytovou péči a paliativní péči. Letos na jaře uspořádal Sue Ryder sbírku na financování svých aktivit neotřelou formou prodeje virtuálních zájezdů.

Volkswagen FS předal 430 vozů Coca-Cole
29.duben 2021

Zástupci Coca-Coly HBC Česko a Slovensko převzali prvních 68 z celkového počtu 430 vozů pořízených prostřednictvím operativního leasingu od Volkswagen Financial Services. Obchod komentuje šéf firmy Vratislav Strašil. Jaká auta jsou ve flotile a který dealer ji dodal?

Volkswagen FS: předplacený servis i na splátky
10.únor 2021

Volkswagen Financial Services nabízí předplacený servis na auto, tzv. servisní balíčky, nově na splátky, a to jak při pořízení vozu na úvěr či operativní leasing, tak samostatně.

Škoda Bez starostí láká firmy na operák
10.listopad 2020

Volkswagen Financial Services přichází s novou nabídkou operativního leasingu Firemní ŠKODA Bez starostí. Ta cílí na malé a střední podniky a dále zvýhodňuje cenové podmínky při financování dvou a více vozů.

Volkswagen FS podpořila Centrum Paraple
5.listopad 2020

Volkswagen Financial Services uspořádala setkání s týmy nadace Centrum paraple a Sue Ryder, kterým firma poděkovala za obětavost, s jakou pomáhají seniorům a lidem s poškozením míchy.

Volkswagen FS partnerem Autodromu Most
16.červenec 2020

Šéf Volkswagen Financial Services Vratislav Strašil se dohodl na spolupráci s mosteckým autodromem. Náplní partnerství budou společné vzdělávací a zábavné akce pro veřejnost i partnery. Zaměří se na téma bezpečnosti na silnicích a budoucnost automobility.

VWFS nabídla on-line konfigurátor Startbox
31.říjen 2019

Výběr nového automobilu podle srozumitelných kritérií a individuálních finančních možností má umožnit nová služba VWFS s názvem Startbox. Jde o on-line „nákupní galerii“, která na pár kliků zobrazí na jednom místě nabídku vybraných konfigurací koncernových vozů dle zadaných požadavků.

VWFS s rekordním provozním ziskem
19.srpen 2019

Volkswagen Financial Services dosáhla nového rekordního provozního výsledku za první pololetí roku 2019 díky zisku 1,281 miliardy EUR (nárůst o 4 %).

Komunikaci VWFS zařídí agentura Ogilvy
4.červenec 2019

Kompletní zajištění služeb v oblasti PR a podporu v oblasti korporátní, produktové a interní komunikace pro společnost Volkswagen Financial Services bude zajišťovat agentura Ogilvy.

VW: Štoček dal klíč výherci soutěže Evropy 2
3.květen 2019

Značka Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Financial Services uspořádaly pro posluchače Evropy 2 soutěž o ceny u příležitosti nadcházejícího Volkswagen Maratonského víkendu 2019. Kdo to vyhrál?

Volkswagen FS: byznys za 200 miliard eur
5.duben 2019

Volkswagen Financial Services zveřejnil výsledky hospodaření za finanční rok 2018. Společnost poprvé zaznamenala celková aktiva ve výši přesahující 200 mld. EUR.

Volkswagen FS dodá auta do HoppyGo Business
8.listopad 2018

Peer-to-peer carsharing HoppyGo uvádí prémiovou službu HoppyGo Business. V nabídce vozů k pronájmu, která aktuálně čítá více jak tisíc položek, byla zařazena auta od Volkswagen Financial Services. S předáním vozů i servisem bude v Praze pomáhat asistenční služba DoDo.

VWFS: Češi vidí budoucnost v elektroautech
19.duben 2018

Benzinové a naftové motory jsou na ústupu. Za 30 let budou podle aktuálního průzkumu Volkswagen Financial Services fosilní paliva pohánět auta jen podle 10 % Čechů. Češi ve 42 % vidí budoucnost v elektroautech, 28 % věří autonomním vozům. E-vůz si do 10 let plánuje pořídit polovina populace.

VWFS vyhrála tendr na fleet Megatechu
5.září 2017

Volkswagen Financial Services, specialista na financování a fleet management, uzavřel odběratelskou smlouvu s mezinárodní společností Megatech Boshoku Europe, která má sídlo v Plzni. V rámci ní profinancuje přes 20 vozidel značky ŠKODA prostřednictvím operativního leasingu.