Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

VWFS

 
 
VWFS nabídla on-line konfigurátor Startbox
31.říjen 2019

Výběr nového automobilu podle srozumitelných kritérií a individuálních finančních možností má umožnit nová služba VWFS s názvem Startbox. Jde o on-line „nákupní galerii“, která na pár kliků zobrazí na jednom místě nabídku vybraných konfigurací koncernových vozů dle zadaných požadavků.

VWFS s rekordním provozním ziskem
19.srpen 2019

Volkswagen Financial Services dosáhla nového rekordního provozního výsledku za první pololetí roku 2019 díky zisku 1,281 miliardy EUR (nárůst o 4 %).

Komunikaci VWFS zařídí agentura Ogilvy
4.červenec 2019

Kompletní zajištění služeb v oblasti PR a podporu v oblasti korporátní, produktové a interní komunikace pro společnost Volkswagen Financial Services bude zajišťovat agentura Ogilvy.

VW: Štoček dal klíč výherci soutěže Evropy 2
3.květen 2019

Značka Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Financial Services uspořádaly pro posluchače Evropy 2 soutěž o ceny u příležitosti nadcházejícího Volkswagen Maratonského víkendu 2019. Kdo to vyhrál?

Volkswagen FS: byznys za 200 miliard eur
5.duben 2019

Volkswagen Financial Services zveřejnil výsledky hospodaření za finanční rok 2018. Společnost poprvé zaznamenala celková aktiva ve výši přesahující 200 mld. EUR.

Volkswagen FS dodá auta do HoppyGo Business
8.listopad 2018

Peer-to-peer carsharing HoppyGo uvádí prémiovou službu HoppyGo Business. V nabídce vozů k pronájmu, která aktuálně čítá více jak tisíc položek, byla zařazena auta od Volkswagen Financial Services. S předáním vozů i servisem bude v Praze pomáhat asistenční služba DoDo.

VWFS: Češi vidí budoucnost v elektroautech
19.duben 2018

Benzinové a naftové motory jsou na ústupu. Za 30 let budou podle aktuálního průzkumu Volkswagen Financial Services fosilní paliva pohánět auta jen podle 10 % Čechů. Češi ve 42 % vidí budoucnost v elektroautech, 28 % věří autonomním vozům. E-vůz si do 10 let plánuje pořídit polovina populace.

VWFS vyhrála tendr na fleet Megatechu
5.září 2017

Volkswagen Financial Services, specialista na financování a fleet management, uzavřel odběratelskou smlouvu s mezinárodní společností Megatech Boshoku Europe, která má sídlo v Plzni. V rámci ní profinancuje přes 20 vozidel značky ŠKODA prostřednictvím operativního leasingu.

VWFS: nový operativní leasing pro Crafter
17.srpen 2017

Volkswagen Financial Services spustil akční nabídku na nový Volkswagen Crafter. Prostřednictvím operativního leasingu si vůz pronajme zájemce od 10 790 korun za měsíc. Nabídka platí do konce letošního roku. Součástí měsíční splátky je i kompletní servis a pojistná ochrana v podobě povinného ručení a havarijního pojištění.