Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Zlatý volant

 
 
Video
Autoklub hostil finále ankety Zlatý volant
19.únor 2021

Anketa Zlatý volant zná své vítěze. Nejvíce hlasů v kategorii automobilový jezdec a ocenění Zlatý volant získal Martin Macík. Podívejte se na video z vyhlášení vítězů!

Video
Zlatý volant letos v covidovém formátu
26.leden 2021

Anketu Zlatý volant 2020 ovlivnila epidemie koronaviru, její 44. ročník se tak neuskuteční v původní podobě ani rozsahu. S letošní podobou vyhlášení soutěže seznámil 26. ledna na tiskovce její pořadatelé Josef Zajíček a Jana Svobodová.

Anketa Zlatý volant bez hlavní ceny
14.prosinec 2020

Pořadatelé ankety Zlatý za rok neudělí toto ocenění za rok 2020. Rozhodnutí odůvodnili vysvětlení, že pandemie nemoci covid-19 ovlivnila v letošní sezoně motoristické soutěže a vládní protiopatření neumožnila uspořádání téměř žádných podniků v kompletní podobě. Sportovci tak neměli srovnatelné podmínky.

Anketa Zlatý volant letos výjimečná
15.listopad 2020

Pandemie koronaviru  se nevyhnula ani motoristickému sportu. Vzhledem k opatřením proti šíření této pandemie tuzemští závodní jezdci přišli v letošní sezoně o řadu podniků. Potenciální kandidáti na ocenění v anketě Zlatý volant tak měli jen málo příležitostí prokázat své umění. Jak bude letos anketa organizována?

Zlatý volant zná finalisty sportovních kategorií
31.leden 2020

Letošní 43. ročník motoristické ankety Zlatý volant zná své finalisty. V každé ze sedmi tradičních sportovních kategoriích zveřejňuje tři nejlepší závodníky, z nichž si pohár Zlatého volantu odnese pouze jeden. Pořadí zůstává v tuto chvíli tajné.

Zlatý volant: hlasy i pro OMV MaxxMotion NASCAR Show
30.prosinec 2019

Jednou ze sportovních motoristických událostí letošního roku, které do 15. ledna fanoušci mohou dát svůj hlas v anketě Zlatý volant, je závodní víkend OMV MaxxMotion NASCAR Show. Mostecký autodrom jej uspořádal v tuzemské i východoevropské premiéře ve dnech 28. až 30. června.

Zlatý volant: hlasování veřejnosti spuštěno
4.prosinec 2019

Na webu http://www.zlatyvolant.cz bylo spuštěno hlasování veřejnosti. Motorističtí fanoušci mohou hlasovat v celkem deseti kategoriích, z nichž v sedmi hlasují v tandemu s odbornou porotou, tři kategorie rozhodne veřejnost sama.

Anketa Zlatá řídítka jde do 14. ročníku
27.listopad 2019

Ručně vyrobenou trofej v podobě motocyklového jezdce si již počtrnácté z pódia odnese nejlepší český motocyklový závodník. Stane se tak 6. února v pražském Cubexu na galavečeru Zlatý volant.

Anketa Zlatý volant otevře síň slávy
21.listopad 2019

Cubex v pražských Nuslích bude 6. února 2020 hostit 43. ročník motoristické ankety Zlatý volant, v rámci které jsou každoročně oceněni nejlepší čeští závodníci a motoristické počiny. Účast potvrdilo několik zahraničních hostů.

Zlatý volant: SimRace Trophy odjela 1. kolo
17.září 2019

Soutěž SimRace Trophy o nejrychlejšího virtuálního okruhového jezdce na počítačovém simulátoru má za sebou zahajovací kolo. Uskutečnilo se v rámci výstavy Auta na náplavce na přelomu srpna a září.

Anketa Zlatý volant jde do svého 43. ročníku
14.srpen 2019

S aktualizovanými kategoriemi vstupuje do 43. ročníku své existence motoristická anketa Zlatý volant o nejlepší závodní jezdce sezony 2019. Vybírat je bude tradičně odborná porota složená z motoristických novinářů s přihlédnutím k názoru veřejnosti, která pak rozhodne o sportovním voze, motocyklu a motoristické události roku.

Zlatý volant 2018: absolutním vítězem Jan Kopecký
21.únor 2019

Absolutním vítězem ankety Zlatý volant 2018 se stal rally jezdec Jan Kopecký. Do čela celé ankety ho katapultoval loňský titul mistra světa WRC2, který mu od odborné poroty a veřejnosti zajistil nejvyšší počet 63 bodů. V pořadí je to již jeho 11. Zlatý volant.

Zlatý volant zná finalisty sportovních kategorií
18.únor 2019

Před galavečerem Zlatého volantu, na kterém budou oceněni nejlepší čeští automobiloví a motocykloví závodníci, odtajňuje pořadatel tři finalisty z každé z celkem osmi sportovních kategorií. Vyhlášení vítězů proběhne ve středu 20. února v Pragovce v pražských Vysočanech.

Motoristická anketa Zlaté oko má 10 kandidátů
18.únor 2019

Čtrnáctý ročník fotografické soutěže Zlaté oko, v rámci které jsou oceňovány nejlepší snímky z oblasti motorsportu, zná své finalisty pro rok 2018. Vítěz si převezme trofej Zlatého oka a ceny od partnerů soutěže Foto Škoda a Canon ve středu 20. února na galavečeru Zlatý volant.

Autodrom vypsal soutěž o vstupenky na Zlatý volant
12.únor 2019

Galavečer s vyhlášením ankety o nejlepšího závodního jezdce roku 2018 Zlatý volant se blíží. Událost motorsportu přivítá už ve středu 20. února hala Pragovka Art District v pražských Vysočanech. Průvodního slova se ujme herec Jakub Prachař, program začíná v 19:00 hodin.

Zlatý volant: hlasování veřejnosti jde do finále
18.leden 2019

Do pondělí 21. ledna mohou fanoušci hlasovat v celkem 12 kategoriích ankety Zlatý volant 2018. V internetovém hlasování, které je spuštěné od začátku prosince, fanoušci vybírají nejlepší závodníky a sportovní počiny, stejně jako nejoblíbenější aktuální modely aut a motocyklů.

Zlatý volant slíbil čtyři jména motorsportu
1.leden 2019

Tradiční motoristická anketa Zlatý volant nabídne v rámci svého 42. ročníku řadu zahraničních VIP hostů. K Ralfu Schumacherovi a Alexi Barrosovi přibyli také bývalý pilot F1 Gabriele Tarquini nebo slavný německý pilot závodních tahačů Jochen Hahn.

Zlatý volant vyzval veřejnost k nominaci na divokou kartu
27.prosinec 2018

Přestože od spuštění hlasování veřejnosti do ankety Zlatý volant uplynuly teprve tři týdny, počet hlasů je již nyní několikanásobně vyšší než v celém předchozím ročníku. Pořadatel ankety se proto rozhodl dát veřejnosti do ruky tzv. Divokou kartu, tedy možnost nominovat do ankety někoho, kdo dosud nominovaný nebyl.